Skocz do zawartości

Zdjęcie

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a

276 odpowiedzi na ten temat

#81 Share gelo400

gelo400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 07 luty 2010 - 10:17

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a ladowacz z metalfachu jest dobry co prawda nie tai tani ale naprawde sie sprawuje. mam do niego lyzke kroko i chwytak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Dzisiaj, 22:10
  •  

#82 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 15 luty 2010 - 11:15

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a

No i oddał kase pronar?

Oddał bo właściciel to kręty gość a nie zwykły rolnik.

A tu nie masz racji-jak będzie z gó....nego materiału czy badziewnie złożony to niestety i najlepszy operator nie poradzi....

100 procent racji.

#83 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 15 luty 2010 - 18:28

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Pewnie, że 100% racji, ale można też w drugą stronę, a mianowicie jak się trafi gó...ny operator to i najlepszy materiał nie poradzi... ^^

#84 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 15 luty 2010 - 20:05

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Dobrego materiału w Farmerze to ze świecą szukać. ^^ Prócz silnika...
KPK - Ochrona

#85 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 15 luty 2010 - 20:16

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Kolego - masz po prostu pecha... ^^

#86 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 17 luty 2010 - 08:23

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a U mnie w okolicy jest pełno tych czerwonych stworków... i w każdym coś było to pompa, to przodek to sprzęgło...
KPK - Ochrona

#87 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 17 luty 2010 - 18:02

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a U mnie w okolicy też są, ale jak się sprawują nie wiem - mogę jedynie na podstawie swojego "czerwonego stworka" :)powiedzieć, że nie jest źle - jak będzie się tak sprawował dalej jak do tej pory to będzie dobrze.

#88 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 17 luty 2010 - 19:22

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a W mojej okolicy gosciu do pronara załozył tur 6 no spoko ładnie pieknie nim pracował wszystko było ok kupił agregat uprawowo-siewny bierny wał dwa rzedy łap i wał packera (wiadomo jest bardzo ciezki ) do tego jeszcze poloneza duza skrzynia . Ładnie pieknie mu sie siało ale nie chiało mu sie składac tego zestawu na uwrociach wiec tak nawracał ale mimo ze miał tura przód podnosiło wiec postanowił włożyć 300 kg zboża ładnie pieknie sie nawracało ale niestety za ktoryms razem obudowa pekła na pół tyle tylko ze dało sie do domu dojechac nowa to 1500 zł no i juz tak nie nawracał :D

#89 Share pronarek8140

pronarek8140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 13:58

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Tak to prawda pękł mi przy kładzeniu piachu.Mui kolega ma pronara 82 + tura 6 i daie rade ma udzwig 2130kg.

#90 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 21:55

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Ale o czym rozmawimy - o Pronarze czy Farmerze... ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 04 marzec 2010 - 22:14

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Znajomy ma farmera około 80km+ tur metal- fachu i nie narzeka jak narazie...
KPK Kumurun Team...

#92 Share slawekz1975

slawekz1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 17:29

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a witam mam farmera c2 180mtg padła pompka od sprzęgła troche sie pocił silnik słabo wchodzi na obroty pod obciązeniem założyłem na niego tura metal fach.tur jest masywny i cięzki za to mocny tylko żal ciągnika

#93 Share boryss

boryss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 10:40

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Witam to co jest wreszcie z tymi farmerami penkają czy nie? bo jestem zainteresowany tym traktorem z turem czy są warte zakupu?
Z góry dziękuje

#94 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:26

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Trzymaj się od nich z daleka, bardzo daleka. :D
KPK - Ochrona

#95 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:28

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Bez przesady... :D

#96 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:56

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Przesadą było by to gdybym mu napisał, że ma uciekać z Polski, najlepiej za ocean bo tam go nie spotka. :D
KPK - Ochrona

#97 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:59

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Chyba naprawdę musiałeś mieć ciężkie przejścia z nim... :D Ja póki co (odpukać w niemalowane :) ) nie mogę narzekać - oby tak dalej, a będzie dobrze :)

#98 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 20:07

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Wiesz... znam zadowolonych, którzy zadowoleni być nie powinni. Jak wczoraj byłem po części których nie ma ( niektóre idą jak świeże bułeczki - ciekawe czemu, przecież Farmery to takie dobre maszyny:)) to sprzedawca mówił, że ludzie biorą hurtowo po 3 linki do WOMu( to jedna z kilku części po które byliśmy).
KPK - Ochrona

#99 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 20:13

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Hmm, dziwna sprawa bo ja od womu linki jeszcze na szczęście nie musiałem wymieniać (jest ok 660 mtg) Wymieniłem raz linkę od sprzegła coś ok 250 mtg, a przy 500 mth wymienłem na hydrauliczne (linka nie pękła). I proszę nie insynuuj, że kłamię bo to nie ładnie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 20:21

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a A przy jakich maszynkach on robi? Chodzi mi o te z WOM, bo wiadomo, że się linka nie zużywa jak orzesz... tam jest kiczowo po prostu rozwiązane linka prosto powinna być a nie po skosie jak w sokołach i się wydziera.
KPK - Ochrona