Skocz do zawartości

Zdjęcie

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a

276 odpowiedzi na ten temat

#41 Share rozal22

rozal22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 16 październik 2007 - 11:41

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a tak mogę
ale to później teraz weszłem tylko na chwile

tylko nazwę to jednoznacznie: cieni zna
a chodzi mi o styl i jakość wyrobu
a wieczorkiem opisze dokładniej co mi się w nim przytrafiło a przytrafiło się wiele

dodam jeszcze link do mojego f.

link do mojego f.

prosiłbym o maila na PW tych którzy mają f. żeby się powymieniać informacjami na temat tego ciągnika
a wiem że każdy będzie maił co do napisania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Dzisiaj, 03:28
  •  

#42 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 16 październik 2007 - 18:51

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a ale po co na PW.... od tego jest forum żeby pisac :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#43 Share rozal22

rozal22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 16 październik 2007 - 19:14

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a bo wiem że nie każdy chce pisać o wadach jawnie.

jednak dla kogoś kto wydał około a może i ponad 100tysi to jest przykro pisać że coś się z nim dzieje
a ja jako użytkownik chcę wiedzieć trochę więcej hihihi takie "tabu"

sory
ale ja o swoich problemach będę pisał i niedługo sobie poczytamy :)

#44 Share gelo400

gelo400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 19:39

podobno nie sprzęgło tylko linka od sprzęgła pęka .

Ja mam farmera 8258 ale bez tura i linka juz raz pękła ale to szybka i latwa wymiana, a tak ciagniczek jak narazie jest bezawaryjny mam chyba ze niecale 400Mth. Wczesniej mialem duzego 105km ale sprzedalem mialem problemy z hydraulika ciągle przeciekała! a co do przełamywania w okolicy zdazylo sie ze farmer sie przełamal z silnikem mmz 80km ten silnik nie pasuje do skrzyni jak JD i podobno dlatego sie przelamal(tur Metalfach sokolka).ale ten farmer naprawde dostaje po d...

#45 Share Kaziudf

Kaziudf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 27 czerwiec 2008 - 22:15

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a W mojej okolicy jeden ma farmera 80 KM i mu się złamał !

#46 Share turbogrocho49

turbogrocho49

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 16 lipiec 2008 - 19:48

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a sam na własne oczy widziałem 5314 peknietego na skrzyni, nawet kupilem od tych gosci tura do swojego 5314, uwazam ze tur jest dobry ale do mało intensywnej pracy, jak u mnie np. okolo 500 balotów słomy i gnój z głebokiej sciołki, i tam takie prace co sie da oby nie recoma :> U tych co pekla 5314 tka, maja ładowarke teleskopowa john deera, wzieli nowke i po dwoch latach zmieniali juz kapcie, maja 130 krow mlecznych i wszystko co sie ulegnie to trzymaja, przy duzej produkcji i w dodatku krowach ladowarka telskopowa jest niezbedna, jest multum kiszonek, balotow i gowna, chyba ze kraty to tego troche mniej. Widziałem rozne sprzety po turach, tur naprawde zjada traktor, widze to po swoim ciagniku który z ladowaczem pracuje niezbyt czesto, dlatego tez musze kupic kolejny ciagnik zeby 5314 zostala mi do tura i do robienia jakis pierdó
maszeruj albo giń !!

#47 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 17 lipiec 2008 - 08:51

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Sąsiad wziął 25ha łąki z 2 ludźmi.Jeden z nich ma Ursusa 5714 czy 5314 + tur.Podczas ładowania bel złamał sie w pół.W okolicy jest sporo Farmerów c2 + tur 1600kg.Ładują obornik,big-bagi,sianokiszonkę i jak narazie nic się nie złamało.A może napiszecie co one ładowały, że się połamały.

PS.Farmi ma już 2 lata i 468mth :)
KPK - Ochrona

#48 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 21 wrzesień 2008 - 11:01

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a u nas chlopak w lesie rozpolowil 2812 ladowal drzewo podnosnikiem. Podnieslo przod a potem uderzyl z impetem w ziemie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#49 Share fendt309lsa

fendt309lsa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 04 grudzień 2008 - 20:41

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a traktor peka glownie z winy operatora bo jesli ktos ostro szarzuje to nie ma szans cos w koncu pusci a jakosc i wykonanie to dodatkowo. widzialem jak sasiad zlamal rame od tura na zetorze podnoszac bele na postoju

#50 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 05 grudzień 2008 - 18:20

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a koło mnie też pękł coś w tym jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Pronarek82a

Pronarek82a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i maszyny rolnicze

Napisany 07 grudzień 2008 - 15:04

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Może i pęknie jak jest nie dokładnie zrobiony. Mieszkam tam gdzie składaja farmery nie jest zbyt dobry towar. Mój znajomy składa te ciągniki i mówił tylko składaja na ilość a nie na jakość. Kiedyś zalożyli obciążniki to sie farmer troche sie skosił to podjechali widłakiem strząchneli i dobry. Haha. Może akurat ktoś na niego akurat w trawił i sie rozłamał ;)

#52 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 18:12

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a może te tury metal fach są nie najlepsze do farmerów? jeszcze nie widziałem farmera z innym turem jak z sokółki!

#53 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 22:29

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a ja tak samo swiadkiem tur metalfachu farmer złamany skrzynia i most do remątu

#54 Share Pronarek82a

Pronarek82a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 15:21

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a No bo farmer z sokółki i tur z sokółki. I odrazu zakładają.

#55 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2494 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 10 grudzień 2008 - 17:39

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a zgadzam sie z wami bo jak ktos chce cos zepsuc to i tak zepsuje nawet zeby to byl niewiadomo jaki ciagnik to mozna zawsze polamac jak bedzie dawal ponad sile.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#56 Share marti565

marti565

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Zainteresowania:muzyka film no i rolnictwo

Napisany 10 grudzień 2008 - 19:03

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a panowie wszystko można. Znajomy kupił kilka lat temu nowego pronara wtedy to było coś ale dwa lata i zdążył go na boki powalić kilka razy :D a w tym roku kupił prase vicon i już dyszel pogiął :rolleyes: . Więc jak to mówią jak sie dba tak sie ma

#57 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2494 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 10 grudzień 2008 - 19:10

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a taki facet ma farme drobiu niedaleko mnie i tam pracowalem u niego i mial u siebie Pronara 1025a, i za rok zaklepal cala ksiazke gwarancyjna ,czlowiek sie wkurzyl i podszas orki kilka razy podniosl przod pionowo i puscil sprzeglo i polamal go bylem naocznym swiadkiem i co wy na to wiec wszystko sie da. A zobil to poto zeby mu pronar kase za tego grata oddal.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#58 Share Pronarek82a

Pronarek82a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 18:18

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a No sie zdaża. A umnie pronar ma 4 lata i niemial większych napraw.

#59 Share proxy8441

proxy8441

Włościanin

• Members
  • PipPipPip
  • 1461 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 lipiec 2009 - 18:21

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a żeby aż taki czuły byl farmer na ciezar? niespotkałem sie jeszcze z taka syt. :D

My siejemy, a Bóg daje plony.

Sprzedam zgrabiarkę taśmową SIP EKSAKT-3 cena 1199zł || Śrutownik bąk 11 kW zielony, mało używany 1900zł. Polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1032 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 10:10

taki facet ma farme drobiu niedaleko mnie i tam pracowalem u niego i mial u siebie Pronara 1025a, i za rok zaklepal cala ksiazke gwarancyjna ,czlowiek sie wkurzyl i podszas orki kilka razy podniosl przod pionowo i puscil sprzeglo i polamal go bylem naocznym swiadkiem i co wy na to wiec wszystko sie da. A zobil to poto zeby mu pronar kase za tego grata oddal.

Wiem o jakiego rolnika ci chodzi z tym pronarem, nie dawno kupił case CVX, on pochodzi z mojej wioski.