Skocz do zawartości

Zdjęcie

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a

276 odpowiedzi na ten temat

#261 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7077 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 09:07

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a W prawym górnym rogu sygnaturki, pod ikonką punktów reputacji postu po najechaniu myszką podświetli się krzyżyk, klikasz, wybierasz ignoruj sygnaturkę @użytkownika i już nie będzie się Tobie nigdzie pokazywała

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Farmer F-10244

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Farmer
  • 59900.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Dzisiaj, 23:17
  •  

#262 Share stasio1

stasio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 26 styczeń 2013 - 09:21

ja rozumiem reklame ale przy kazdym poscie wklejac ten sam film to szczyt glupoty

Miałem go w sygnaturze, nie wklejałem go po postach.
Już usunąłem

#263 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 10:04

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Źle spojrzałem w katalogu. Pompa hydrauliczna ma wydajność 25 litrów jednak, co nie zmienia faktu, że i tak jest za mała. Ma może ktoś zdjęcia jak wygląda długa rama w turach chociażby TL?

#264 Share GoodFarmer

GoodFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo, technika rolnicza.

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:30

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Symbol pompy nie oznacza jej wydajności a pojemność w cm3 a wydatek zależy od tego z jaką prędkością się obraca wałek pompy. Dajmy na to że nsz 25 chodzi z prędkościa 1500 obr/min i załóżmy ze współczynnik sprawności jest 0,9
0,025 * 1500 * 0,9 = 33,75 l/min
Jak będziecie wiedzieli w jakim zakresie obrotów pracuje pompa to będzie można obliczyć jej wydatek.

#265 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 16:14

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a 0,025*0,9*2500=56,25, wtedy by się zgadzało wszystko, bo deklarowana wydajność to 55 litrów na minutę, więc zgodnie z tą ideą masz 90 l/min na pompie, trochę więcej ;) Długo ją masz? Nic się nie dzieje?

#266 Share stasio1

stasio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 14:43

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Jak wróce do domu to sprawdze tabliczke na pompie aby to wyjaśnić.
Pompe mam od grudnia. Farmer codziennie ładuje wóz paszowy i co drugi dzień wygarnuje obornik, plus odśnieżanie. Wszystko pracuje bardzo dobrze. Nie wiem dlaczego ale nie moge dodać zdjęć pompy na to forum a pomniejszylem je do "mikroskopijnych", nadal błąd że za duży plik.

#267 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 17:28

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a stasio1 masz chyba bana w wysyłaniu ,bo nie mogę napisać na PW

#268 Share stasio1

stasio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 22:04

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Nie wiem czemu nikt na PW nie może napisać do mnie, mam tylko kilka starych wiadomości na komunikatorze.

Tu macie zdjęcie zamontowanej pompy nsz40 w Farmerze
http://www.agrofoto....44-pompa-nsz40/

#269 Share kruczek14

kruczek14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 16:51

Źle spojrzałem w katalogu. Pompa hydrauliczna ma wydajność 25 litrów jednak, co nie zmienia faktu, że i tak jest za mała. Ma może ktoś zdjęcia jak wygląda długa rama w turach chociażby TL?

jak chcesz to moge ci zrobic fotki ramy w TL ale to dopiero w piątek :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#270 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1875 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 21:56

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Tutaj w instrukcjach montażu coś znajdziesz: http://www.trac-lift...9&stitle=navody

#271 Share 91lenczus91

91lenczus91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 luty 2013 - 19:11

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Chłopaki mi się teraz przypomniało odnośnie tego pękania. Miałem sytuacje w zeszłym roku taką, że jak wywoziłem w zimę obornik z płyty to na murku był zamarznięty gnój, to łychą chciałem go ze skrobać to podjechałem ciągnikiem i napierałem łyżką od góry żeby oderwać tą zmarzniętą bryłę gnoju koła przednie poszły na metr w górę żeby była lepsza siła nacisku. Jak omskło i pier***ło łyżką o beton to z tyłu szybu pękła i brat z podwórka z oborę przyleciał zobaczyć co się stało... Tak się wystraszyłem, że zaraz sprawdzałem czy ciągnik nie pękł, ale było wszystko w porządku i do tej pory jest. Tylko szkoda tej szyby.

#272 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 05 luty 2013 - 20:14

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Moim skromnym zdaniem najważniejsze jest to aby wszystko było dokładnie poskręcane...

#273 Share 91lenczus91

91lenczus91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 luty 2013 - 20:54

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Skręcony to on jest bo 3 lata temu sprzęgło robiliśmy to z bratem wszystkie śruby na klej skrecaliśmy i doje**bane jest jak się tylko dało.

#274 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 05 luty 2013 - 21:29

Moim skromnym zdaniem najważniejsze jest to aby wszystko było dokładnie poskręcane...

To podstawa! Spróbujcie tylko nie dokręcić zabezpieczenia kołkowego w prasie czy chociażby przy gruberze. Przez niedokręcone śruby już robiłem u siebie sprzęgło, teraz bardzo często kontroluje śruby, w każdej maszynie.

#275 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 20:46

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Witam jak potrzebujecie jakiś części, oprócz skrzyni do Farmera 82 to dzwonić 660179298

#276 Share gacek123

gacek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 maj 2013 - 21:19

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a Siemka, aż się wystraszyłem, że to mojego farmerka mozę dostyczyć i obejrzałem, niby nic, wszystko ok. Na przeglądzie od Masterów z Białej Podlaskiej powiedziałem o waszych opiniach i mówią, że jak dobrze sprawdzą sprzęt przed oddaniem do klienta to u nich nic takiego się nie działo :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#277 Share gelo400

gelo400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 20:10

A powiedz kolego jak Ci się tur z Metalfachu sprawuje. Jaki masz osprzęt ?

Pracuje tym turem juz pare lat raz pekl przewod hydrauliczny pozatym juz luzow duzo ma mimo ze smarowany. Do ladowacza mam krokodyl lyzke chwytak i igly do bel.