Skocz do zawartości

Zdjęcie

Common rail

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 31 maj 2010 - 04:44

Common rail Witam koledzy nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem ten temat ale chyba tutaj najbardziej pasuje jak nie to przepraszam. Ale wróćmy do tematu, otóż uczęszczam do szkoły rolniczej na profil TMR i mam za zadanie zrobić referat na temat systemu zasilania common rail i prosiłbym was o jakąkolwiek pomoc. wiem że jest tego dużo w google ale ja potrzebuje wszystko na ten temat z czego jest zbudowany jak działa jakie jest tam ciśnienie itp itp. Więc jeśli by ktoś dysponował taką wiedzą lub jakimś artykułem na ten temat to będę wdzięczny. ;)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Common rail Dzisiaj, 08:03
  •  

#2 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 31 maj 2010 - 05:58

Common rail Wiki nie gryzie common rail jak tyle napiszesz to powinno być aż za dobrze. Pozdro
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#3 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 31 maj 2010 - 16:48

Common rail chłopaki to jest za mało nie macie nic więcej macie przecież ciągniki z tym systemem nic nie macie na ten temat ??

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 31 maj 2010 - 18:09

Common rail jesteś leń :D , czytaj pierwszy post, resztę odpuść.
http://forum.tdi-tun...wtopic.php?t=79

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 31 maj 2010 - 19:57

Common rail O to już lepiej dzięki wielkie :D ale tak po cichu myślałem ze ktoś wykaże się wiedzą osobistą ale ok :) dzieki

Dodaj odpowiedź