Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika

340 odpowiedzi na ten temat

#241 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 15:01

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Witam.
Poszukuje jakiegoś sklepu internetowego lub sklepu z cześciami do ciągników na terenie podkarpacia, gdzie mógłbym znaleźć pierścienie tłokowe do c 360 na 1 szlif pogrubiane. Prosze o linki stron na któch mógłbym takie cześci znaleźć lub adresy sklepów w których takie cześci moga się pojawić.

Z góry dziękuje za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Dzisiaj, 13:34
  •  

#242 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 15:12

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Znalazłem sklep dla Ciebie, może Oni Ci pomogą http://www.pierscien...talog/ursus.php

#243 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 15:30

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Nie ma tam takich jak ja potrzebuje :(

#244 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 15:34

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Nie lepiej było wymienić całe komplety naprawcze? Jak tam nie ma takich, to tu Ci dorobią http://www.tomring.pl/
W necie wszystko znajdziesz, mi to zajmuje kilka chwil ;)

#245 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 15:59

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Tłoki i tuleje nie są w najgorszym stanie i jeszcze przy moich potrzebach ten ciągnik może pochodzić jeszcze z 20lat. Tak więc nie ma sensu mi remontować go w najlepsze. Dorabiał też nie będe bo wyjdzie to na jedno z tym jak kupiłbym cały zestaw naprawczy.

#246 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 11 sierpień 2013 - 19:59

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Najtańszy zestaw naprawczy kosztuje 98zł.Także nie ma sensu kombinować :)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#247 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 22:27

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Tak a z tego co słyszałem w sklepie zrobienie na zamówienie pierścieni gdzieś w jakimś zakładzie kosztuje koło 60-70zł na jeden tłok. Zaś kupując normalnie w sklepie np w jakimś pomie jak bym znalazł takie pierścionki kosztować bea do 100-120zł komplet na 4 tłoki.

#248 Share marcin2057

marcin2057

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 17 październik 2013 - 10:25

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika a czy do ursusa c-330M będzie dobry zestaw Ursusa premium plus z pierścieniami z łodzi Prima i czy robić szlif wału czy nie. ciągnik mam 22 lata i silnik bez remontu, jak ciepły to pali na dotyk, a jak zimno to trochę gorzej tylko ma straszne przedmuchy oleju z bagnetu i spod korka oleju ?

#249 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 17 październik 2013 - 16:22

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Szlif też musisz, a także osiowanie bloku ;)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#250 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 17 październik 2013 - 17:19

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Wywnioskowałeś to z jednego postu? Aż tak dobry to nawet ja nie jestem żeby ze szklanej kuli wywróżyć wymiary wału.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share marcin2057

marcin2057

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 11:07

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika już w jestem w trakcie składania i szlifu wału nie robiłem bo dobrze ciśnienie trzymał, tylko wymieniłem tuleje, tłoki, pierścienie i w głowicy zawory, gniazda i prowadnice. Zestaw naprawczy kupiłem po 195zł Mahle oraz zawory z krotoszyna i zobaczymy czy posłuży chociaż połowę co oryginał

#252 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2396 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 21:22

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika To daj jeszcze korbowody na wymianę tulejek i kontowanie.

#253 Share Buszido007

Buszido007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 10 listopad 2013 - 21:12

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Jaka firma robi najlepsze pierścienie tłokowe do c360?
Bo teraz na rynku tyle jest chińskich bubli, że trudno stwierdzić co dobre a co złe.
http://www.farmexper...odukt12019.aspx
Czy takie "oryginalne" pierścienie są naprawde oryginalne czy tylko zapakowane są w pudełko z logiem ursusa a tak naprawde to wszystko made in china?

#254 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 10 listopad 2013 - 21:27

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika To co podałeś to niby oryginał, ale jeszcze nie stosowałem ich.
Zazwyczaj stosuję z Primy
http://mirex.pl/pl/p...URSUS-C-360/504

#255 Share Slimak1614

Slimak1614

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika, konstruowanie...

Napisany 10 listopad 2013 - 21:32

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika ja zrobiłem cały silnik na tych częściach i jestem z nich bardzo zadowolony... silniczek bardzo dobrze pracuje no mimo że ma dopiero 110 mth ale po żyjemy zobaczymy

#256 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2396 postów

Napisany 10 listopad 2013 - 21:33

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Ja też jak Roki212 zazwyczaj zakładam primę

#257 Share pawel1232

pawel1232

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 listopad 2013 - 22:21

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika prima czy ursus oryginal nie ma roznicy prima robi dla ursusa pierscienie wiec polecam

#258 Share Poznaniak

Poznaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 12:35

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Firmy robiace generalny remont silnika 3p wołają 6-7 tysiecy,
Zastanawiam sie czy nie zrobił by mi generalki mechanik kupując nowy wał i blok za ok 3 tysiace -
stary wał juz chyba na ostatnim szlifie , a w bloku otwory pod tuleje juz chyba przy ostatnim remoncie były wyrobione i krótko po nim zaczał mi brac wode do silnika.
Gdzie i jakiej firmy powinienem kupic taki blok i wał a jakich najlepiej unikac?

#259 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 15:09

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Jak może brać wodę do silnika przez tuleje skora tam sa tuleje suche, czyli takie które nie maja kontaktu z wodą. I powiedz mi jak to zrobiłeś albo jak to stwierdziłeś że otwory pod tuleje sa wyrobione? Ja mimo swojej wyobraźni i dość sporej wiedzy o tych silnikach nie potrafię sobie tego wyobrazić. Poza tym wał korbowy i blok nowy za 3 tyś? Dorzucę ci piec stówek i kup też dla mnie dla mnie ale z tego co sie orientuje w cenach to sam wał to ok 1200PLN a bloku za brakujące 1800 to raczej nie kupisz.

Edytowany przez Karol445, 20 listopad 2013 - 15:11.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share Poznaniak

Poznaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:06

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika wał jak piszesz ok 1200 ale sa i takie poniżej 1000 i pytam jakiej firmy produkujacej i gdzie kupic czy im droższy znaczy tym lepszy?
blok to kosztuje w internecie 1400-1700 np. http://www.farmexper...produkt828.aspx lub http://allegro.pl/no...3679302076.html jako ze się na tym nie znam to pytam na forum jakiej produkcji i gdzie kupic .
Ostatni remont był robiony w domu i z tego co się dowiedziałem to mechanik się skarżył ze tuleje za lekko wchodziły, nie znam się na tym i mnie wtedy przy tym nie było , wode zaczał brac ale któredy nie mam pojęcia może podpowiesz czy ewentualny luz miedzy blokiem a tuleja mógł mieć na to wpływ