Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika

340 odpowiedzi na ten temat

#221 Share franek4477

franek4477

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:mechanika pojazdowa

Napisany 29 wrzesień 2012 - 21:33

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Witam
dzisiaj próbowałem wyciągnąć tłoki z tulejii i okazało sie że tłok wychodzi do pewnego mometu i staje tak samo z kazdym tłokiem nie można ich wyciagnąć musialem wybijac od dołu. prosze was o radę co może byc nie tak dlaczego tak ciężko wychodzą z tulejii??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Dzisiaj, 06:25
  •  

#222 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 22:11

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Duże progi i pierścienia stawiają opór na progu. :D

#223 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7569 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 06:45

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Dokładnie. Normalna rzecz. Zużyte tuleje mają rant u góry. Będzie wyczuwalny spokojnie pod palcem. Żeby wyjąć tłoka na rancie musi ścisnąć pierścienie. Lej po nich i niczym się nie przejmuj.
KPK Kumurun Team

#224 Share franek4477

franek4477

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 07:14

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika dzięki za odpowiedż mam nowe tuleje kupione i nie wiem czy mozna je wstawic same czy razem z nowymi tlokami??

#225 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7569 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 07:21

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Wywal stare tłoki. Takie eksperymenty robiło się 20 lat temu jak z częściami był problem. Stare tłoki są już zowalizowane, mają wyklepane rowki pod pierścienie i otwór pod sworzeń. Zakładaj wszystko nowe a nie będziesz żałował.
KPK Kumurun Team

#226 Share franek4477

franek4477

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 10:17

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika dzięki bardzo za pomoc temat do zamknięcia

#227 Share tadzik2150

tadzik2150

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 luty 2013 - 21:35

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Witam,chciałbym się was poradzicć jaki zestaw naprawczy kupić do mojego ursus c-360 oto link z zestawami http://moto.allegro....d&change_view=1
Chciałbym zalożyć tuleje z tłokami zetorowskie porszę o porade i z gory Dziekuję :))

Połączone

Edytowany przez razor275, 03 luty 2013 - 08:56.

#228 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 02 luty 2013 - 22:46

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Dlaczego nie zapytałeś tutaj http://www.agrofoto....zy/page__st__20 ?
Temat zestawów naprawczych był poruszany na forum kilkanaście razy, wystarczy trochę poszukać, poczytać

Edytowany przez UrsusFan1222, 02 luty 2013 - 22:48.

W życiu nie można mieć wszystkiego :)

#229 Share MLODY402

MLODY402

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 02 luty 2013 - 22:53

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Polecam ten zestaw naprawczy sam na nim robiłem remont http://allegro.pl/ze...2979977269.html
jeszcze jedno osobiście nie polecam THM sasiad robił remont c 330 i po dwóch latach silnik pracował gorzej niż po 20.

#230 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 03 luty 2013 - 00:05

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Polecam http://moto.allegro....2995306979.html a co do THM zakładałem parę tych zestawów do ciągników nawet w swojej posiadam i 1600 motogodzin wyglądają całkiem nieźle bo robiłem głowice i na razie nikt nie zgłosił jakiegoś ale ale teraz co słychać o tych zestawach to tylko polecam te bo Machle też słyszałem że o tyłek potrzepać ale jak klient kupi sobie Machle to się zakłada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share piotrek406

piotrek406

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 23:16

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika witam polecam ten zestaw http://moto.allegro....3075788980.html sam zamontowałem u siebie tylko trzeba uważać ten sklep ma orginałya wielu sprzedajepozagatunekorginał ma kod kreskowy na pudełku i nr orginału tłustym drukiem napisany podróbka ma naklejkę bez tego pozatym orginał jest w Bklasie tłok i tulejana tulei zetor napis a podruba ma A1na tuleii napis zetor jest na wpół starty a tłok nie ma opisanej klasy nie ma litery żadnej pozdrawiam

#232 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 09:48

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Według mnie najlepszym rozwiązaniem będą oryginały Ursusa:

http://farmexpert.pl...odukt11327.aspx

Ursus walczy o powrót na szczyt dostawców części zamiennych i nie mogą pozwolić sobie na wtopę jakościową.
W rolnictwie siła!!! :)

#233 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 10:06

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Ten czeski co kolegał podał dwa posty wyżej jest dobry.
U nas w okolicy mechanicy co zajmują się zawodowo naprawą silników take montują i od kilku lat nikt nie narzeka.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#234 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 17 kwiecień 2013 - 14:24

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będą oryginały Ursusa:

http://farmexpert.pl...odukt11327.aspx

Ursus walczy o powrót na szczyt dostawców części zamiennych i nie mogą pozwolić sobie na wtopę jakościową.

To weź teraz zaryzykuj... Już słyszałem wiele. I śmiem twierdzić, że tylko marka widnieje tutaj jako oryginał. Ale jakość daaleko odbiega od tego z Chełmna ;)

Też bardzo zależy mi na konkretnych odpowiedziach. Bo sam zamierzam w najbliższym czasie remontować C-360...

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#235 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 19:59

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Idąc tą drogą, nie kupisz nic :)
W rolnictwie siła!!! :)

#236 Share Marcincc360

Marcincc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 20:19

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Tak polecam te zestawy naprawcze od farmexpert sam zamawiałem od nich te oryginał ursus :) Bardzo dobrze wykonane części miły kontakt szybka dostawa > c360 chodzi teraz jak marzenie sam rozważałem jaki zestaw naprawczy myślałem nad zetorem i właśnie ursusem wybrałem ursusa bardziej dla mnie wiarogodniejszy no i w cenie nie jest aż taka różnica .. :) Polecam !
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

#237 Share TEVEZ

TEVEZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 11 maj 2013 - 08:45

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Czy da się wybić tuleje bez specjalnych ściągaczy przy użyciu młotka albo podobnego narzedzia?
Pytam bo muszę wymienić zestawy naprawcze bo bierze 2litry oleju na godzinę orki aż z tłumika olej leci.
Silnik generalnie jest sprawny ma dobre ciśnienie i moc.

#238 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 maj 2013 - 00:27

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Ursus C-360 3P ciągnik pomocniczy na góra 20 ha rozwoził obornik siał nawozy w zniwa przyczepy targał po 3 latach Silnik kaput pomimo tego że robili to zawodowcy. Nie mechanik a profesjonalny zkaład specjalizujacy sie w naprawie silników. Mówili właścicielowi że robili na angielskich oryginalnych częściach a po rozebraniu na pierścieniach THM chłam jakich mało z odmy waliło dymem i olejem że świata widać nie było 2 tuleje pieknięte na dodatek. Jak można byc takim ch**m i sk****ynem żeby rolnikowi skasowac za orginał a wsadzic najgorsze co może być
Mój Wladimirec podbija świat

#239 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 12 maj 2013 - 08:00

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika Nigdy się nie daje silników na wymianę ani podnośników.W Myśliborzu jest zakład po POMie ponoć dobrze robią, ale Ja wolę u wujka samemu zrobić silnik w 1214.Przynajmniej będę wiedział czy dobrze zrobiłem :P
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share jakubmaliszewski23

jakubmaliszewski23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 28 maj 2013 - 18:02

Zestawy naprawcze, nowe części do silnika jak masz w silniku tuleje mokre to możesz śmiało wybijać bo są dość grube z wbiciem też niema żadnego problemu jak pracowałem w warsztacie to wcale nie używaliśmy do tuleji żadnych ściągaczy tylko uważaj przy wbijaniu by wbijać przez drewko