Skocz do zawartości

Zdjęcie

nowa pompa wciąż za słaba

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jarekborys

Jarekborys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 maj 2010 - 16:10

nowa pompa wciąż za słaba witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nowa pompa wciąż za słaba Dzisiaj, 17:15
  •  

#2 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 27 maj 2010 - 16:40

nowa pompa wciąż za słaba Pierwsze co zrób to podkręć ciśnienie, a pomoże to na 100% ;)

Nowa pompa i przed podkręceniem ciśnienia

oryginalna pompa i większe ciśnienie

Widać różnice, nie ? :)

#3 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 27 maj 2010 - 18:43

nowa pompa wciąż za słaba Podkładasz podkładki pod zawór przeciążeniowy i powinno pomóc tylko rób to mierząc ciśnienie bo jeśli zrobisz za duże to mogą występować ,,anomalie,, ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 27 maj 2010 - 19:36

nowa pompa wciąż za słaba a jak będziesz podnosić coś bardzo ciężkiego na podnośniku z tyłu to pewne ze dekiel pęknie

#5 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 27 maj 2010 - 19:41

nowa pompa wciąż za słaba Właśnie piszę o tych przypadkach ciśnienie trzeba podkręcić z wyczuciem ma forum był parę razy poruszany wątek ciśnienia w ciapku poszukaj a na pewno znajdziesz ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mlodyrolnik25

mlodyrolnik25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 31 maj 2010 - 09:42

nowa pompa wciąż za słaba Witam a u mnie problem troche z innej beczki. Z rozdzielacza pod siedze niem w c 330 wymontowałem dźwignię podnoszenia i pouszczania żeby wymienić uszczelki bo kapał olej. Teraz mam problem z włożeniem tego spowrotem. Wszystko ładnie się składa tylko da sie wsunąc do pewnego momentu i dalej naewt nie drgnie. Pomocy!

Dodaj odpowiedź