Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strata wyrządzona przez sąsiada

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share focus07

focus07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 31 maj 2010 - 17:56

Strata wyrządzona przez sąsiada hej ale na głowę też sobie nie pozwolę wejść, nie można takim mendom pozwalać za wiele. Zgłosiłem to do inspektoratu ochrony roślin i napisałem donos do arimr. Ja niestety nie mam zamiaru sie odgryzac w taki sposób , że też mu opryskam:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Strata wyrządzona przez sąsiada Dzisiaj, 15:45
  •  

#22 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 31 maj 2010 - 18:45

Strata wyrządzona przez sąsiada Jak najbardziej jestem za tym, że nie można pozwolić dać sobie wejść na głowę - bo jest to tak, że jak dasz palec, to za chwilę weźmie całą rękę - wiem coś o tym bo też mam "mendę" sąsiada :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share sim0n

sim0n

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 15:09

Strata wyrządzona przez sąsiada Hehe sąsiad menda to widać w Polsce powszechność. Racja, nie można sobie dać na głowę wejść bo to tylko coraz gorzej. Jak pisałem wcześniej u mnie sąsiad to coraz bardziej w szkodę wchodził ale i nie tylko mnie, kilku sąsiadom z wioski też krwi nagotował i co z tego mu wyszło? Parę dni temu przyszedł jeden z sąsiadów do mojego Ojca z pytaniem czy nie weźmiemy od niego ziemi w dzierżawę bo ta menda ma od niego dzierżawę i na jeden kawałek wywozi wszystkie śmieci z podwórka, stare worki po nawozach, kamienie i odpady po sorcie ziemniaków. Stwierdził że nie dba o jego ziemię i od tych żniw areał nam się zwiększy o 8 ha dobrej ziemi :)
Morał prosty menda sam sobie szkodzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 15:23

Strata wyrządzona przez sąsiada Jak nie idzie sie dogadac to trzeba inaczej, jak on na ciebie donosi to ty tez na niego donies.

Moj kuzyn mial taki przypadek ze pryskal ziemniaki (ma wszystkie uprawnienia) i sasiadowi zboze spalil ale sie dogadali i bylo po sprawie. drugiemu sie woral 5m obylo sie bez zadnych ekscesow dogadali sie wzieli geodete i sprawdzili czy sie woral bo sasiadowi sie nie zgadzalo wkopali kamienie i gitara.. Raczej pozostali sasiedzi tez sa normalni i da sie z kazdym dogadac wiec nie jest tak zle u niego we wsi