Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tucz kontraktowy [połączone]

587 odpowiedzi na ten temat

#61 Share nutrena

nutrena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 10 maj 2012 - 17:48

Tucz kontraktowy [połączone] Nutrena cargill wstawiaja warchlaki Sa w stanie nawet kredytowac warchlaka jak i pasze na jego odchow. :) zapewniaja rowniez jego odbior.

Nutrena cargill wstawiaja warchlaki Sa w stanie nawet kredytowac warchlaka jak i pasze na jego odchow. :) zapewniaja rowniez jego odbior
.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tucz kontraktowy [połączone] Dzisiaj, 07:11
  •  

#62 Share zetor1991

zetor1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 10 maj 2012 - 18:53

Nutrena cargill wstawiaja warchlaki Sa w stanie nawet kredytowac warchlaka jak i pasze na jego odchow. :) zapewniaja rowniez jego odbior.

Nutrena cargill wstawiaja warchlaki Sa w stanie nawet kredytowac warchlaka jak i pasze na jego odchow. :) zapewniaja rowniez jego odbior
.

co do tej paszy czy ma ona w sobie pozlepiane grudki tak jak cala linia koncentratów v-power ktore chwyta na autokarmikach???

#63 Share nutrena

nutrena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 10 maj 2012 - 19:14

Tucz kontraktowy [połączone] jezeli masz taki problem wez zglos poprostu do kierowcy ze w twoim koncentracie sa grudki. Czasami sie zdarzy ze trafi sie jakis worek felerny.... ale firma jest w stanie go zabrac a dadza ci drugi......

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Spada liczba trzody! zobacz »

•  

#64 Share zetor1991

zetor1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 12 maj 2012 - 07:32

jezeli masz taki problem wez zglos poprostu do kierowcy ze w twoim koncentracie sa grudki. Czasami sie zdarzy ze trafi sie jakis worek felerny.... ale firma jest w stanie go zabrac a dadza ci drugi......

Zgłosiłem to i ani be ani me wzięli mi te koncentraty i dali nowe z innej partii co z tego skoro w tych nowych też był zlepiony koncentrat w kulki i zaloze die że gdybym sprawdzil w fabryce to w każdym worku cos takiego znajdę... Gdzie jest kontrola jakosci?? Za taka cenę to powinienem dostac towar lux... Przedstawiciel tłumaczył ze dzieje sie tak bo koncentrat jest natluszczany przeszedłem na natludmdzczany z firmy agrifirm i jakos takich problemów nie ma...

Edytowany przez zetor1991, 12 maj 2012 - 07:35.

#65 Share nutrena

nutrena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 maj 2012 - 10:17

Tucz kontraktowy [połączone] w poniedzialek specjalnie worek otworze na firmie i zobaczymy jak to u nas wyglada......u nas takich problemow nikt nie zglaszal.....choc praktycznie wszyscy mieszaja w proporcji pol na pol ze strongiem Mowia ze tak jest lepszy efekt :) a w koncu rolnik najlepiej wie bo widzi u siebie w chlewni :)

#66 Share zetor1991

zetor1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 13 maj 2012 - 11:59

w poniedzialek specjalnie worek otworze na firmie i zobaczymy jak to u nas wyglada......u nas takich problemow nikt nie zglaszal.....choc praktycznie wszyscy mieszaja w proporcji pol na pol ze strongiem Mowia ze tak jest lepszy efekt :) a w koncu rolnik najlepiej wie bo widzi u siebie w chlewni :)

Otwórz vpower starter i sprawdź czy tam sie zdarzaja zbrylone kulki takie tez sa v vpower luźna i prosna i napisz mi na pw

Edytowany przez zetor1991, 15 maj 2012 - 13:02.

#67 Share nutrena

nutrena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 16 maj 2012 - 16:57

Tucz kontraktowy [połączone] a wiec dzis patrzylem z samego rana i u nas na magazynie v power tucznik nie mial zbrylonych kulek......

#68 Share zetor1991

zetor1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 16 maj 2012 - 21:40

a wiec dzis patrzylem z samego rana i u nas na magazynie v power tucznik nie mial zbrylonych kulek......

a starter sprawdzales, lochy prosne i karmiace??? b glownie to to biore i widze zse jest jak zaczalem rok temu tak do dnia dzisiejszego sie nic nie zmienilo tak wiec wydaje mi sie ze nie jest to przypadek pojedynczy...

#69 Share nutrena

nutrena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 17 maj 2012 - 17:56

Tucz kontraktowy [połączone] startera nie.... dzis przyszla ponad tona ale odrazu poszla.....jak bedzie kolejna dostawa to sprawdze..... A ty z jakich okolic?

#70 Share Radzio18

Radzio18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny

Napisany 15 sierpień 2012 - 11:58

Tucz kontraktowy [połączone] witam mam pytanie ile zostaje na swiniaku na tuczu kontraktowym?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 27 sierpień 2012 - 19:18

witam mam pytanie ile zostaje na swiniaku na tuczu kontraktowym?

Podłączam sie do pytania. Zostanie chociaż 10zł na czysto na tuczniku czy będzie więcej?

#72 Share krystiano2808

krystiano2808

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 sierpień 2012 - 15:04

Tucz kontraktowy [połączone] witam chcialbym sie zapytac ile by wyniósł koszt budowy chlewni na 1500 sztuk swin. i czy ktos utrzymuje swinie na kontrakt dla sokolowa jesli tak prosilbym o jakies informacje tutaj albo na gg 37024473 lub na maila krystiano2808@wp.pl z góry dziekuje

#73 Share iwona

iwona

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 21:43

Tucz kontraktowy [połączone] A skąd jesteś, jeżeli można zapytać? i dlaczego tucz kontraktowy , teraz lepiej z wolnego rynku , można walczyć o cenę a nie liczyć parę groszy ?

#74 Share Lnd15

Lnd15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 01 wrzesień 2012 - 12:10

Tucz kontraktowy [połączone] Budowa tuczarni na 1500 szt - cena zależy od tego jakiego rodzaju to ma być budynek, zbyt ogolne pytanie by odpowiedzieć. :)

Co do kontraktowego to sam uczestnicze w takim programie i zostaje mi na czysto ok 6 zł/m-c za szt.
Ale jak ktoś ma możliwości i chęci to polecam chować samemu.

#75 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 01 wrzesień 2012 - 18:26

Tucz kontraktowy [połączone] 6zł przy ilu sztukach rocznie, uwzględniłeś w tym wywóz obornika lub gnojówki?

#76 Share krystiano2808

krystiano2808

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 wrzesień 2012 - 20:25

Tucz kontraktowy [połączone] to ma byc chlewnia 70*20 na polrusztach i z tego co mi wiadomo to na miesiac za swiniaka zostaje 12 zloty. chala ma byc przykryta plyta obornicka o konstrukcji stalowej prosilbym o przyblizony koszt takiej chlewni

#77 Share sanexx3

sanexx3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 wrzesień 2012 - 19:11

Tucz kontraktowy [połączone] taka chlewnia to około 1 mln zl i to jak sami będziecie ja stawić a nie firma! lnd15 dla agri hodujesz?

#78 Share Grzegorz83

Grzegorz83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 25 wrzesień 2012 - 20:38

to ma byc chlewnia 70*20 na polrusztach i z tego co mi wiadomo to na miesiac za swiniaka zostaje 12 zloty. chala ma byc przykryta plyta obornicka o konstrukcji stalowej prosilbym o przyblizony koszt takiej chlewni

To wszystko zależy od materiałów i wyposażenia ale waha się tak miedzy 8-10-tyś za stanowisko

#79 Share krystiano2808

krystiano2808

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 wrzesień 2012 - 19:39

To wszystko zależy od materiałów i wyposażenia ale waha się tak miedzy 8-10-tyś za stanowisko

a mogłby pan cos wiecej powiedziec bo za bardzo nie rozumiem tego czyli jakby chlewnia byla na 1500 sztuk to koszt bylby ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Grzegorz83

Grzegorz83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 18:34

Tucz kontraktowy [połączone] Sorki źle przeliczyłem od 800zł do 1tys za stanowisko tuczowe. Czyli tuczarnia na 1500 sztuk 1.2-1.5 ml.