Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaka najlepsza firma przyczep?

55 odpowiedzi na ten temat

#41 Share 1234Pawel

1234Pawel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 25 luty 2013 - 18:25

jaka najlepsza firma przyczep? Witam,
Mam pytanie. Czy ktoś może zna Holenderską firmę BECO ??? Rozmawiałem z nimi na targach w Hanoverze i powiedzieli że można kupić te przyczepy w Polsce. Mam znajomego Holendra na Dolnym Śląsku i jeździ taką BECO przyczepą 12 lat. Wcześniej jego ojciec używał ją przez 14. Przyczepa 26 lat a jak nówka (no trochę lakier do poprawki). Facet się śmieje bo mówi że sprzeda ją za 2 razy więcej niż kosztowała jego ojca.
Podobno dają 5 lat gwarancji.
Znalazłem taki film na Youtubie - http://www.youtube.c...?v=HytN4RW12n8.

Jakby ktoś miał namiary na tą firmę to piszcie.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaka najlepsza firma przyczep? Dzisiaj, 01:44
  •  

#42 Share honest

honest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 21:36

jaka najlepsza firma przyczep? Panowie proszę o jakies opinie o waszych nowych przyczepach o ładowności 6 i 8 ton.
Co polecacie, co odradzacie?

#43 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 21:43

jaka najlepsza firma przyczep? Miałem do czynienia z Pronarem, Warfamą i Metaltechem. Najlepiej pod względem szczelności , malowania i jakości blach wypada zdecydowanie ta ostatnia .

#44 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 14:06

jaka najlepsza firma przyczep? BV Beco i VGM jak dla mnie są nr 1 zarówno w budownictwie(górnictwie) jak i rolnictwie. Joskinki to delikacizna przy nich :D

i jeszcze roagna
http://Jonh Deere - Grond Transport

koszt zakupu takiej nowej jest podobny do joskinek (ewentualnie +15%)
też z chęcią bym się zapoznał z polska ofertą :D
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

#45 Share woyto

woyto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanizacja,ślusarstwo,geografia

Napisany 09 kwiecień 2013 - 11:23

jaka najlepsza firma przyczep? panowie a moze wiecie kto robi 4t przyczepy oprócz pronara,bo ja takiij wielkiej nie potrzebóję?

#46 Share kazikow

kazikow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 17:15

jaka najlepsza firma przyczep? Czwórki robi cynkomet, ursus (warfama), metal tech serii eco

#47 Share Lukasz48

Lukasz48

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 18 kwiecień 2013 - 20:50

jaka najlepsza firma przyczep? @honest
Ja niedawno stałem przed takim wyborem 6 czy 8 t i jaka marka. Wachałem się miedzy Metal Fach a Metal Tech i Wielton. Ostatecznie wybrałem Wielton PRS-2W8 i jestem zadowolony. Przyczepy są lekkie, rama jest solidna i dobrze pomalowana. Dodam tyle, że po obejrzeniu moich Wieltonów jeszcze jeden znajomy zdecydował się również na wybórz tej marki. U mnie w okolicy ostatnio wszyscy kupują Zasławy i szczerze to nie rozumiem tego szaleństwa.
Moje żółte Wieltony są unikatowe :)

#48 Share demolka19

demolka19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:06

jaka najlepsza firma przyczep? 1234Pawel jesli ci sie jeszcze przyda moja podpowiedz to dobrze ;) ale sprzedaż przyczep BECO prowadzi diler z Krasnegostawu-lubelskie dokładnie to Agricola

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share julin2

julin2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 kwiecień 2013 - 09:57

jaka najlepsza firma przyczep? Super ofertę usług transportowych ma firma TRANSPOL. Oferują oni transport materiałów budowlanych, stali, szalunków, ładunków ponadgabarytowych. Dysponujemy także pojazdami do 24ton - więcej tu

#50 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 18 czerwiec 2013 - 14:09

#51 Share 1234Pawel

1234Pawel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:54

jaka najlepsza firma przyczep? Przyczepa hakowa Beco z osią jezdną - jeżeli dobrze rozumiem to ośka przyczepy ma 75 koni :)

Albo to jeszcze znalazłem - szczelna skorupa do transportu wody:

Wiecej dobrych filmików o przyczepach Beco jest na fejsie: www.facebook.com/beco.polska

#52 Share starzyna

starzyna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 20:44

jaka najlepsza firma przyczep? Na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie powitać ;)

W temacie tym nie padło ani słowo na temat przyczep Ursusa, a interesowałem się własnie przyczepą skorupową tego producenta. Mam na myśli model T-083 który służyć ma celom budowlanym - wożenie kruszywa, chudego betonu, czasem może gruzu. Czy ta przyczepa poradzi sobie z takimi zadaniami, a może za te pieniądze można kupić coś lepszego jakościowo. Interesuje mnie wyłącznie nowy sprzęt.

#53 Share Domino27

Domino27

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 21:09

jaka najlepsza firma przyczep? sąsiad kupił 2szt.14t. NT Agro..jestem pod wrażeniem wykonania...a najlepsze jest to ze testują te 14t.w kamieniołomach łądując na nie po 20t.zreszta jak będziesz w Bednarach zobacz jakie one maja ramy:)

#54 Share starzyna

starzyna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 21:34

sąsiad kupił 2szt.14t. NT Agro..jestem pod wrażeniem wykonania...a najlepsze jest to ze testują te 14t.w kamieniołomach łądując na nie po 20t.zreszta jak będziesz w Bednarach zobacz jakie one maja ramy:)

Może uda mi się wybrać w niedzielę na targi, wtedy zobaczyłbym coś więcej. Jeśli chodzi o NT Agro to jest prawie dwukrotnie droższa od Ursusa i tu rodzi się pytanie, czy ta druga nie rozpadnie za wcześnie. W katalogach ciężko o grubości blach, albo wymiary ramy.

#55 Share Domino27

Domino27

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 21:42

jaka najlepsza firma przyczep? droga czy nie NT są solidne..a o przedziałach cenowych nikt tu nie wspominał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#56 Share darkoza

darkoza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 22:12

jaka najlepsza firma przyczep? a co sądzicie o przyczepie marpol i gomer na tandemie 8-10 ton