Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który plug jest lepszy i dlaczego??

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rolnex

Rolnex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 23 maj 2010 - 17:26

Który plug jest lepszy i dlaczego?? Witam.Chciałbym się dowiedzieć o opinie na temat zagranicznych pługów(Lemken V&N Besson Pottinger Kverneland).Konkretnie chodzi mi o obracanego 4-skibowego.Proszę o opinie na temat cen, częsci,itp.Z góry dziękuje :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który plug jest lepszy i dlaczego?? Dzisiaj, 17:51
  •  

#2 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 23 maj 2010 - 18:40

Który plug jest lepszy i dlaczego?? Mnie również interesują opinie na temat tych pługów. Jeśli chodzi o ceny to Lemken i GB- kosmos !!! Korbanek w zeszłym roku wystawił mi ofertę na 4- skibowego Lemkena za "jedyne" 24 000 euro netto :rolleyes: :D, więc od razu zrezygnowałem z tej marki. Jeśli ktoś ma styczność z nowymi pługami wymienionych firm niech zapoda swoje opinie. Aha do nich dołączam jeszcze firmę Overum oraz Kuhn.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 23 maj 2010 - 18:56

Który plug jest lepszy i dlaczego?? u nas w okoloicy jest duzo nowych pługów v&n i wszyscy sa zadowoleni. ja mam tez używanego v&n 5 skibowy vario i jestem zadowony. dobra jakość orki a pług stosunkowo tani. wytrzymałość ok