Skocz do zawartości

Zdjęcie

zetor 7011 podnosnik

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomaszmt15

tomaszmt15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 maj 2010 - 12:58

zetor 7011 podnosnik zetor 7011 podnosnik podnosi do gory slychac wycie pompy i nie mozna opuscic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zetor 7011 podnosnik Dzisiaj, 12:18
  •  

#2 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 23 maj 2010 - 13:54

zetor 7011 podnosnik Wygląda mi to na kończącą się pompę, szykuje się regeneracja albo zakup drugiej :rolleyes:

#3 Share DamianWladimirecT25

DamianWladimirecT25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 maj 2010 - 14:39

zetor 7011 podnosnik Albo blokuje ci sie rozdzielacz...

#4 Share fendt070

fendt070

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 maj 2010 - 16:28

zetor 7011 podnosnik Będzie coś z pompą. Najlepiej rozkręcić i posprawdzać , może uda się ją zregenerować :rolleyes:

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2010 - 16:56

zetor 7011 podnosnik Jak czytam tematy o awariach hydrauliki to słabo mi się robi. Za każdym razem znajdą się fachowcy którzy wyskakują z wymianą pompy...Do podanych objawów awaria pompy nie pasuje, obstawiam rozdzielacz, który po podniesieniu dalej podaje olej na siłownik- ciśnienie rośnie aż do otwarcia zaworu przeciążeniowego, stąd też wycie pompy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Rafal29

Rafal29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:mechanika, dobra książka

Napisany 23 maj 2010 - 17:02

zetor 7011 podnosnik Pewnie odczepiła ci się dżwigienka od suwaka sterującego i został w pozycji na podnoszenie.

#7 Share tomaszmt15

tomaszmt15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 maj 2010 - 19:19

zetor 7011 podnosnik

Wygląda mi to na kończącą się pompę, szykuje się regeneracja albo zakup drugiej :rolleyes:

Jak czytam tematy o awariach hydrauliki to słabo mi się robi. Za każdym razem znajdą się fachowcy którzy wyskakują z wymianą pompy...Do podanych objawów awaria pompy nie pasuje, obstawiam rozdzielacz, który po podniesieniu dalej podaje olej na siłownik- ciśnienie rośnie aż do otwarcia zaworu przeciążeniowego, stąd też wycie pompy.

tez mysle ze to rozdzielacz bo dzwignie sprawdzalem myslalem ze ktos juz taki dokladnie przypadek mial i byc moze jest na to prosty sposob jak nie to rozbiore podnosnik a sa moze jakies zestawy do regeneracji rozdzielacza bo troche mam pojecia i moze bym to sam zrobil

#8 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 23 maj 2010 - 19:25

zetor 7011 podnosnik

Jak czytam tematy o awariach hydrauliki to słabo mi się robi. Za każdym razem znajdą się fachowcy którzy wyskakują z wymianą pompy...Do podanych objawów awaria pompy nie pasuje, obstawiam rozdzielacz, który po podniesieniu dalej podaje olej na siłownik- ciśnienie rośnie aż do otwarcia zaworu przeciążeniowego, stąd też wycie pompy.

Najpierw wymienić pompe a pozniej się zobaczy czy pomogło bo a nuż sie trafi hehe :rolleyes:

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share tomaszmt15

tomaszmt15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 maj 2010 - 19:50

zetor 7011 podnosnik

Najpierw wymienić pompe a pozniej się zobaczy czy pomogło bo a nuż sie trafi hehe :rolleyes:

jak wymienic pompe kiedy ona dzwiga a wycie jej z przeciazenia