Skocz do zawartości

Zdjęcie

Usługi

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 22 maj 2010 - 21:37

Usługi Ja rowniez uwazam ze QQ na kiszonke to dobry interes bo gdybys odwozil kukurydze wlasnymi ciagnikami to ceny mozna ustalac sobie bardzo wysokie (oczywiscie najpierw musza byc one konkurencyjne ;p). Dla przykladu podam ze znajomy wykonuje uslugi takie i ma do dyspozycji 2 sieczkarnie JD (6910 i 6950), dwa JD 7810 ktore wspolpracuja z przyczepami Fortschritt T088 (z nadstawkami, zdjecie w mojej galerii masz). Liczy sobie 950zł/ha z odwozeniem :D Wykonuje rowniez uslugi dwoma kombajnami Holmer Klassiker ale to juz inna bajka z burakami, bo jesli nei masz conajmniej kombajnu 3 rzedowego to nie ma co myslec powazniej o tym interesie.

Pozdrawiam :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Usługi Dzisiaj, 17:27
  •  

#22 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 23 maj 2010 - 07:41

Usługi Wiem że qq jest opłacalne, ale u nas tego nie uprawiają. To jest minus :rolleyes:
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#23 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa Zetor Team

Napisany 23 maj 2010 - 07:56

Usługi Cześć chłopaki ,mam takie pytanie jak wygląda świadczenie usług od strony prawnej,bo mnie zaczynają straszyć skarbówką , a interes dopiero się rozkręca. Czekam na odpowiedzi , dzięki.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 23 maj 2010 - 08:09

Usługi Jak jestes na Vacie to piszesz fakture z 7% Vatem, a na ten Vat podnosisz stawke aby swoje brac i juz.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#25 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa Zetor Team

Napisany 23 maj 2010 - 08:21

Usługi A działalności nie trzeba zarejestrować? Kurczę jestem na ryczałcie, a przejść na VAT to chyba nie takie hop siup.

#26 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 23 maj 2010 - 08:43

Usługi Dołanczam sie do pytania crystalzts.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#27 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 23 maj 2010 - 08:50

Usługi Udowadniasz sprzedaz pow 20 tys z poprzedniego roku wyrabiasz Regon i jestes na Vacie.
A odnosnie działalonsci to slyszalem ze mozna otworzycz cos takiego tylko że to jest czasowe i moze akurat by pasowało na takie zarobki.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 23 maj 2010 - 09:58

Usługi @kobra89 nie wprowadzaj ludzi w błąd. Będąc tylko na Vacie nie można wystawiać faktur za usługi. Należy mieć zarejestrowaną działalność w US i płacić podwójny Krus.

A rolnik ryczałtowy robi zgłoszenie do US na określony czas wykonywania usług w roku i wpłaca jednorazową symboliczną opłatę do US.

#29 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 23 maj 2010 - 10:17

Usługi W jakim stopniu jest to uściślone? podaje sie jakie usługi sie wykonuje i ile? jakiej wysokości +/- jest to opłata?

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#30 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 23 maj 2010 - 11:17

Usługi Czy trzeba z góry założyć co i ile się wykonuję? Czy tylko rodzaj?

#31 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 23 maj 2010 - 11:33

Usługi

W jakim stopniu jest to uściślone? podaje sie jakie usługi sie wykonuje i ile? jakiej wysokości +/- jest to opłata?

Szczegółów nie znam, należy popytać w US, ale wiem że znajomy na okres żniw płaci coś około 1200zł, a robi usługi Bizonem Z 056.

#32 Share posteriori11

posteriori11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów
  • Zainteresowania:...

Napisany 23 maj 2010 - 20:26

Usługi Powoli, musi byc uzasadnione ekonomicznie, operacja ( firma- działalnosc) musi byc zarejestrowana w gminie wiejskiej, wszystkie operacje musza byc w tych miejscowosciach, gospodarstwo w ktorym sie tworzy lub prowadzi firme musi miec dowod przyjmowania za rok poprzedni platnosci bezposrednich, obywatel UE, pełnoletni i przed 60 tką, mieszka w miejscowosci polozonej w gminie wiejsckiej itp, nie wystapil o rente strukturalna ( nas to nie dotyczy ;p ) jest ubezpieczony w krus przez ostatnie 12 miesiecy, nie bedzie realizowal operacji jako wspolnik spolki cywilnej, no imusi miec rzecz jasna przyznane za rok poprzedni doplaty :rolleyes: co do wyksztalcenia to mozna byc po podstawowce wazne aby spelniac to co napisalem choc to tak ogolnie z glowy jest. kasa nie moze przekroczyc 100 tys i zwracaja max 50 %. Jak cos to bede zagladal w ten wątek i w miare czasu odpowiadal. Nie jasno napisalem - 100 000 zł to maksymalny zwrot czyli ekonomicznie ejst kupic ciagnik za 200 000 wtedy wyjdzie rowna polowa zwrotu.

#33 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 24 maj 2010 - 12:41

Usługi Dzięki posteriori11;) W razie czego bd pytał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share red

red

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 30 maj 2010 - 20:22

Usługi pieniadze sa i na razie beda z prow sam wiem bo przeszedlem sapard potem spo i prow wiec wiem co mówie jesli sie da to składajcie wnioski jak sie uda to bedzie nowy ciagnik:)