Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki????

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Simental

Simental

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 22 maj 2010 - 10:26

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? Dajecie jakieś preparaty na zakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? Poradźcie mi coś...a mówili że jak się nie daje tego preparatu to się szybko zepsuje(z kwasi się)?????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? Dzisiaj, 10:35
  •  

#2 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 22 maj 2010 - 12:20

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? My do wszelkiego rodzaju kiszonki dajemy Agricol Sil 100g idzie na 10t kiszonki rozrabiasz to z wodą
Mój odnośnik Tutaj masz na allegro i pamiętaj że te 12 godzin to max, my roztwór max trzymamy 2 godziny i jakość kiszonki jest o wiele lepsza niż po tych 10 godzinach. My robimy w pryzmie. Dawkowanie przez sieczkarnię. Środek jest przez nas sprawdzony. jak lepiej poszukasz to taniej znajdziesz
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#3 Share Simental

Simental

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 22 maj 2010 - 19:48

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? Ale mi chodzi w balotach i gdzie można kupić ten pojemnik do pras rolujących na ten zakiszacz???????????

#4 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 22 maj 2010 - 20:19

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? A masz gołe min 2 tysia na aplikator bo tyle to kosztuje weź opryskiwacz ręczny taki pompowany od góry tylko nowy i jedziesz z koksem :rolleyes::rolleyes: A co do preparatów otwórz pierwszą lepszą gazetę rolniczą i zpewnością coś znajdziesz.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? Dzisiaj, 10:35
  •  

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 maj 2010 - 20:21

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? Simental. Zacznij pisać po polsku.
Po drugie w końcu pytasz o preparat do zakiszenia czy aplikator do prasy??
Na oba zapytania powinno być pisane już na af.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6 Share Simental

Simental

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 22 maj 2010 - 21:15

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? A to powiadacie że wystarczy opryskać rzędy z koniczyną przed prasowaniem i się dobrze zakisi, i dobrze oczywiście zawinąć?????

#7 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 23 maj 2010 - 05:20

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? Skorzystaj z wyszukiwarki u góry, z znajdź tematy to było już przerabiane.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Fernando

Fernando

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 28 maj 2010 - 21:21

Dajecie jakies preperaty na sakiszenie koniczyny(krasikoniu) w balotach sianokiszonki???? Jak Andrzej Ty możesz poprawiać kogoś żeby pisał poprawnie skoro sam nie umiesz pisać poprawnie?! Nie wiem czy w szkole Cie nie uczyli ze istnieje taka litera jak "ą" ? ;)