Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory

768 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 czerwiec 2010 - 12:52

Wybory W Polsce studia są płatne,tylko problem leży w tym kto ma za nie płacić.Czy polski podatnik ,czy osoba chcąca się kształcić.Obie opcje mają swoich zwolenników i przeciwników,jednak dziesiątki tysięcy doskonale wykształconych studentów za pieniądze polskiego podatnika,którzy wyemigrowali z Polski pracując w innych krajach i tworząc tam dochód narodowy daje do myślenia.Podobnie rzecz ma się służby zdrowia,która marnuje potężne pieniądze publiczne jak i telewizji publicznej szastającej pieniądzem podatnika.
JKM opowiadając się za prywatyzacją,być może chce skończyć z bandą złodziei i nieudaczników okupujących państwowe sektory,drenujących budżet,marnie nauczających,leczących i dostarczających wątpliwej jakości rozrywki ludzi tam zatrudnionych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybory Dzisiaj, 06:23
  •  

#142 Share lemelvaus

lemelvaus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:głównie bydło: rasy, hodowla, nowe technologie

Ale również uwielbiam nowinki ze świata motoryzacji rolniczej.

Napisany 18 czerwiec 2010 - 13:12

Wybory Naprawdę sądzicie, że prywatyzacja szpitali jest zła?? To jest tylko pogląd utrwalony przez niektóre partie polityczne, media i powtarzane przez was, przeciętnych obywateli. Nie będę pisał długich postów, ponieważ znalazłem ciekawy artykuł w internecie, i byłoby bezsensowne pisanie tego samego tylko w innych słowach. http://www.korespond...ykul_r1&id=7983 Podejrzewam że tylko nieliczna grupa osób przeczyta ten artykuł, a większość uzna mój post za brednie. Ale na prosty chłopski rozum wychodzi tylko jedno, to co piszecie o publicznych szpitalach i szkołach to powrót do PRL'u. Czy jest logiką wracanie do przeszłości z która tak zacięcie walczyli nasi przyjaciele, rodzice, czy bracia?? To jest nielogiczne.

PS. Czy nie potraficie wypowiadać swoich poglądów politycznych nie obrażając nikogo i nie używając wyrazów wulgarnych?! Takie posty są mało przekonujące i uświadamiają czytelnika, że ten kto napisał swój post nie jest odpowiednią osobą to wyrażania takich treści.

#143 Share WojtuSS

WojtuSS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 16:38

Wybory http://www.test-wyborczy.pl/

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

#Dobry rok w rolnictwie zobacz »

•  

#144 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 18 czerwiec 2010 - 21:27

Wybory Proszę modów o zamknięcie tematu na czas ciszy wyborczej.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#145 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 21:02

Wybory to juz mnie wyprowadza z równowagi http://demotywatory....3292/Demokracja

#146 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 21:22

Wybory Chamskie jakby nie patrzeć... Ja bym raczej skomentował to tak ze młodzi nie chodzą na wybory i o losach państwa w dużej ilości decydują ludzie starsi słuchający radia M ;)
A tak mówiąc poważnie to dziś sobie uświadomiłem ze po I turze najwięcej wygrał ten ostatni na podium czyli Napieralski.
Zapraszam na swój profil

#147 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 22 czerwiec 2010 - 23:10

Wybory No i POlszewiki maja przewage ;) Teraz tylko z PiSie ratunek....
Mój Wladimirec podbija świat

#148 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 20:02

Wybory chyba z przekory i dla jaj zagłosuje na Kaczyńskiego trudno mniejsze zło

#149 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 20:48

Wybory Kaczyński i tak wygra. Komorowskiemu daje 10% szans na zwycięstwo a Kaczyńskiemu 90%. A czemu tak myślę? Bo 5 lat temu była identyczna sytuacja.
Zapraszam na swój profil

#150 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 21:19

Wybory No ja też mam nadzieje że mniejsze zło wygra !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 22:03

Wybory Dla mnie akurat tym mniejszym złem jest Komorowski. Bo obecna sytuacja jest chora. A raczek Kaczyński jest chory na władze. Jak tak poważny człowiek jak on możne wyzywać SLD od komuchów, ZOMO itp teraz się do nich przymila i mówi o lewicy? Parodia i tyle. Kaczyński stracił całkowicie u mnie w tym względzie, mimo ze bardzo go nie ceniłem.
A tak szczerze to mam nadzieje ze Napieralski da najlepsza odpowiedz czyli "walcie się, mojego poparcia nie dostaniecie ;)"
Zapraszam na swój profil

#152 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Zainteresowania:football

Napisany 23 czerwiec 2010 - 22:41

Wybory Powiedzcie mi co dobrego przez te 5 lat rządów kaczki miało nasze polskie rolnictwo?

W polsce rządzi kler a mochery będa głosować na kaczyńskiego. Pieniądze z unii będą szły na pierdoły. Nowe kościoły i bazyliki. Polska niby takie mocarstwo chce wojny z Rosją a nawet na drogi nie ma pieniędzy.

Głosuję na Komorowskiego.

#153 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 22:49

Wybory PiS nie zrobił nic a PO nas sprzeda ;) Komorowski Prezydent Tusk premier i sielankowe rozsprzedanie polski chociaż znowu PiS zadziera z ruskimi a to też nie wskazane

#154 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 08:16

Wybory Kolego od Komorowskiego - jak już piszesz o moHHHHHHerach to pisz chociaż poprawnie...

Jad antykatolicki to nie wszystko co powinno decydować o przyszłości Twojego Państwa.

Wszystkie najlepszego życzę CI w Państwie rządzonym przez lodziarzy i nierobów z PO.
W rolnictwie siła!!! :)

#155 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2010 - 08:25

Wybory Jeszcze nic nie wiadomo... ;) Swoja drogą teraz ciekawe wygląda bitwa o głosy kandydatów, każdy się przymila, a nawet nagina poglądy. Swoja drogą nie wiem po, co oni to robią... ludzie i tak zagłosują po swojemu. :) Zastanawiam się co przyniesie najbliższa debata.

#156 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 24 czerwiec 2010 - 08:35

Wybory Ja glosuje na Kaczora ;) i zdania nie zmienię :)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#157 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 09:35

Wybory LukeClaas

Życzę powodzenia ;).

Co do rządów to powiedz mi co obecna władza zrobiła dla Polski (jestem bardzo ciekawy) ??? No chyba że sprzedała, sprywatyzowała potężne zakłady pracy i szykuje się do następnych. W sumie z jednej strony dobrze by było gdyby wygrał hrabia, ponieważ Polska z tak ogromnym zadłużeniem ma poważne problemy do dalszego rozwoju- niech pokaże PO co potrafi- a tak prezydentem zostanie Kaczyński i winę zgonią na niego, iż vetował ustawy mające przynieść dobroć naszej ojczyźnie. Natomiast co do drug to je budowano i raczej będzie się budować (obecnie jest większe nasilenie ze względu na Euro 2012)- hmm jak dobrze pamiętam ile w expose Tuska miało powstać kilometrów dróg, autostrad itd- ktoś mnie oświeci ???

Co do kandydatów na prezydenta wg mnie prawdziwymi patriotami są J. Kaczyński, J.K. Mikke no i z tego co zrobili głupka bo jest ze wsi, czyli A. Lepper- został tylko Kaczyński i oddam na niego z satysfakcją swój głos.

Ponadto podoba mi się podejście JKM- "wziąść pałę i lać złodzieii"- niestety tylko On tak mówi.

Jeśli wg ciebie lidzie głosujący na PiS to "mocherzy" to odważę się nazwać ludzi głosujących na PO- sprzedawczykami, motłochem mającym klapki na oczach :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#158 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 24 czerwiec 2010 - 09:44

Wybory @luke Claas ,tyPOwy przdstawiciel PO hasło moher,kler i żadnych konkretów.Wskaż kolego ten program unijny z ,którego buduje się w Polsce kościoły.A te dziurawe drogi to czyja wina Kaczyńskiego ,który miał wpływ na te sprawy przez dwa lata , pozostałe 18 lat co zrobili Panowie i Panie Premierzy Mazowiecki,Bielecki,Suchocka,Pawlak,Oleksy,Cimoszewicz,Buzek,Miller,Tusk,teraz z wyjątkiem Pawlaka wszyscy popierają Komorowskiego bo to jest jedna wielka klika ,która nas okrada i wmawia nam mając w rękach media ,że Kaczyński to największe zło.

#159 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2010 - 09:45

Wybory Nowe drogi powstają, powoli, ale zawsze, co każdy może zobaczyć na własne oczy. Ciekawe czy ktoś widział obiecane 3 mln mieszkań, jeśli jest tu ktoś taki niech podniesie rękę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 09:52

Wybory Proszę przeciwstaw 2 lata rządów PiS do 2 lat rządów PO.
W rolnictwie siła!!! :)