Polecane posty

pooch    61

proszę o przytoczenie tu programu JKM - pogadamy


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

nie, ale chciałbym, żeby Ci popierający Korwina pokazali tu - skoro o nim rozmawiamy - najciekawsze wg nich pozycje w jego programie, ktore skłaniają ich do popierania go


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja jeszcze nie mogę głosować, ale wybierając swojego kandydata trzeba się kierować tym co zrobił a nie tym co obiecuje bo i tak nic z tego nie będzie zrealizowane.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Co do Leppera to sędzina czwarty raz przesunęła termin ujawnienia uzasadnienia wyroku, w związku z czym Lepper nie jest skazany w tej sprawie, bo w wyrokach nieprawomocnych musi być jawne uzasadnienie jeżeli ne jest to osoba ta dalej pozostaje niewinna.

 

Co do JKM to gratuluje dałeś się nabrać na największy stek bzdur i idiotyzmów w historii polskiej polityki. Zlikwidować KRUS i ZUS? I pozwolić ludziom samym zagospodarować te pieniądze? To powiedz jak się skończyła sprawa tzw trzeciego filaru emerytalnego? Nie "wyparowały" czasem te pieniądze z OFE podczas kryzysu? A co mói w takiech sytuacjach JKM? "selekcja naturalna" powiedz to tym którzy w tym roku przeżyli powódz. I jeszcze inne wspaniałe pomysły: prywatyzacja służby zdrowia i likwidacja składek zdrowotnych, jak zachorujesz na białaczke i nie będzie cię stać na leczenie bo po studiach nie znalazłeś pracy to wtedy też powiesz "selekcja naturalna"? Drugi pomysł sprywatyzowanie szkół i uczelni, tą sprawę już przemilczę. I jeszcze temat "ludzi przedsiębiorczych" no naprawdę to są faktycznie ludzie psiedsiębiorczy skoro płacą swoim pracownikom 1200zł a sami zarabiają 50000zł, bez podatków dochodowych to pewnie wszyscy pracowali by za pensję minimalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Tak prawdę mówiąc to te wszystkie prywatyzacje służby zdrowia etc. czy chociażby likwidacja ZUS i KRUS to nie dla Was i nie dla Mnie- to jest dla ludzi bogatych, naprawdę bogatych (i nie żyjących na pewno z rolnictwa). Mnie osobiście wkurza polska służba zdrowia- idę, dają co trzeba i załatwiam jak należy- za wizyty u lekarzy się płaci (w niby prywatnych gabinetach, lecz sprzęt państwowy). W tym przypadku jestem raczej za wprowadzeniem doktorkom kas fiskalnych (taksówkarzom wprowadzili to dlaczego nie lekarzom). Co do ZUSu i KRUSu jeśli ktoś będzie szalał za młodu to z czego będzie żył na starość ??? Są tego plusy i minusy. No niby taki system znakomicie sprawdza się w USA, ale czy w Polsce zdałby egzamin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

Co do Leppera to sędzina czwarty raz przesunęła termin ujawnienia uzasadnienia wyroku, w związku z czym Lepper nie jest skazany w tej sprawie, bo w wyrokach nieprawomocnych musi być jawne uzasadnienie jeżeli ne jest to osoba ta dalej pozostaje niewinna.

 

Co do JKM to gratuluje dałeś się nabrać na największy stek bzdur i idiotyzmów w historii polskiej polityki. Zlikwidować KRUS i ZUS? I pozwolić ludziom samym zagospodarować te pieniądze? To powiedz jak się skończyła sprawa tzw trzeciego filaru emerytalnego? Nie "wyparowały" czasem te pieniądze z OFE podczas kryzysu? A co mói w takiech sytuacjach JKM? "selekcja naturalna" powiedz to tym którzy w tym roku przeżyli powódz. I jeszcze inne wspaniałe pomysły: prywatyzacja służby zdrowia i likwidacja składek zdrowotnych, jak zachorujesz na białaczke i nie będzie cię stać na leczenie bo po studiach nie znalazłeś pracy to wtedy też powiesz "selekcja naturalna"? Drugi pomysł sprywatyzowanie szkół i uczelni, tą sprawę już przemilczę. I jeszcze temat "ludzi przedsiębiorczych" no naprawdę to są faktycznie ludzie psiedsiębiorczy skoro płacą swoim pracownikom 1200zł a sami zarabiają 50000zł, bez podatków dochodowych to pewnie wszyscy pracowali by za pensję minimalną.

 

1) Lepper chodzi jeszcze na wolnosci dlatego, ze wyrok jest nieprawomocny a nie dlatego, ze nie ma uzasadnienia. Bedzie sie odwolywal do wyzszych instancji ale jak mawia moja babcia 'przyjdzie kryska na Matyska'.

 

2) KRUS i ZUS. Ten pierwszy jest chyba najwieksza niesprawiedliwosci spoleczna. Dlaczego zalozmy wlasciciel malego sklepiku musi placic miesiecznie 800 zlotych podczas gdy rolnik 100 zlotych? Oboje sa przediebiorcami, oboje musza pracowac a podatki placi tylko ten pierwszy. ZUS jest ogromnym obciazeniem dla malych firm - chcac zatrudnic pracownika musza zaplacic naszemu kochanemu panstwu prawie tylesamo ile zaplaca pracownikowi netto. Rolnik zas zatrudniajac pracownika w gospodarstwie zaplaci zaniego krus 7-8 razy nizszy niz ZUS.

 

3) A czy trzeci filar jest dobrowolny? Z tego co pamietam to trzeba deklarowac ktora firma sie zajmie nasz kasa bo inaczej zaostanie ona wyloniona w losowaniu czyli znow ktos wyciaga lape po NASZA kase -nie wiem dokladnie jak to dziala wiec moge sie myli. Piszac 'Pozwolic ludzion na samodzielne zagospodarowanie' mialem na myslim, zeby pieniadze, ktore podpierd..a nam panstwo dac ludziom do reki i niech sami zdecyduja czy kupic za to kawal kielbachy czy odlozyc na emeryture (np. na lokacie, inwestujac lub co kto woli). Odkladajaz chocby 500 PLN miesiecznie przez 40 lat jestesmy w stanie zgromadzic niezla sumke plus odsetki. Oczywiscie nalezy sie tu zabezpieczyc przed inflacja itp.

 

4) Powodz - kto buduje na terenach zaleowych? Poza jak powiedzial Cimoszewicz - trzeba sie ubezpieczac. Ale po co to robic jak pansto zabierze jednym i da powodzianom, ktorzy i tak sie nie ubezpiecza za rok. Jest mi chole..nie szkoda ludzi, ktorzy stracili domy w wyniku osuniecia ziemi bo to faktycznie trudniej przewidziec niz powodz.

 

5) Prywatyzacja sluzby zdrowia - TAK TAK TAK. Jak ktos bedzie mial w tym interes to zrobi porzadek bo i tak jesli chcesz pojsc do specjalisty to kolejki sa kosmiczne i trzeba isc prywatnie czyli placimy podwojnie. Straszenie przez pis filmikami w stylu 'wrzuc monete' sa zenujace.. ale ciemny lud wszystko kupi jak mawia pan K.

 

6) Pensja minimalna - sparawa moze byc kontrowersyjna ale dlaczego ktos ma zarabiac 1200 skoro jego praca jest warta np 1100? I co jest zlego w tym ,ze ktos zarabia 50000? Czy tobie ktos zabrania zarabiac takie pieniadze? Skad to przekonanie, ze wszyscy musza miec po tyle samo? Jak ktos jest zaradny i pracowity to da sobie niezle rade. Oczywiscie kazda proba przestepstwa czy cwaniactwa powinna byc solidnie karana - patrz program JKM :)

 

7) Prywatyzacja szkol - w usa za studia placi sie spore pieniazki i jak widac maja najlepsze na swiecie uczelnie (MIT etc) ale z drugiej strony sam jeszcze studiuje i fajnie jest nie placic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Idąc ideologią JKM wybieram go ale tak jak on czyli po co mi (taki) prezydent :) :)

 

podatków nie płacić to znikną gminy powiaty itd bo po co jak szkół, szpitali itp nie będzie, ot nawet ta akcyza z paliwa idzie na drogi czyli co nie płacić (no rolnicy mało korzystają) a którędy jeździć :)

A w USA jak w Rosji są biedni i bogaci tylko więc jak ktoś nie ma kasy to nie choruje :) bo go nie stać :) i w USA są też niedouczeni (bo ktoś musi charować) i wykształceni po naprawdę dobrych uczelniach

Czyli powrót do pszeszłości :) co zrobisz to twoje (np drogę)

 

Przypomniało mi się jak JKM chciał by można było jeździć bez pasów (przy małych prędkośćiach w miastach to się zgodziłbym :) ) tylko pomyślał że jechałaby matka czy ojciec i co z dziećmi po wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@Vektorrr nie można zatrudnić pracownika i płacić za niego KRUS, zawsze płacimy za pracowników ZUS. KRUS można płacić tylko za domowników.

Polecam Ci prowadzić gospodarstwo powiedzmy na 40 ha, sprzedawać zboże itp za aktualne ceny i płacić miesięcznie 3 składki łącznie 2400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1

Prywatyzacja szpitali to nic złego. I tak nie będzie się za to płacić. Spółki pomogą wyjść szpitalom z długów. Ludzie, gdy słyszą prywatyzacja, to myślą, że będą płacić i będzie drogo, otóż nie.

Poczytajcie, trochę sie rozjaśni http://www.ubezpieczenie.com.pl/prywatyzacja_szpitali___prywatyzowac__czy_nie_prywatyzowac/29,1214.html

 

Co do wyborów. Na pewno nie zagłosowałbym na Komorowskiego czy Kaczyńskiego. Media specjalnie kręcą się koło nich i robią szum. Powinien być zakaz pokazywania jakichkolwiek sondażów związanych z wyborem na prezydenta. Głupi człowiek zobaczy w telewizji, że ten ma więcej i pomyśli: "Komorowski wygra, zagłosuję na niego. Nie oddam głosu na Pawlaka, bo ma 6% i nie wygra". A co jeśli tak samo pomyśli kilkaset tysięcy osób? Musicie mieć własne zdanie i nie iść za tym, który lepiej się prezentuje. Popatrzcie na ich plany wobec Polski. Większość ich nawet nie zna... ale i tak zagłosuje.

A teraz krzywe zwierciadło polityki. Przemyślcie to

http://www.youtube.com/watch?v=lH3Txo5987Q&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

@prolnik sęk w tym że większość prywatyzacji jakie były do tej pory przeprowadzone między innymi sektora paliwowego, energetycznego, telekomunikacji zamiast hucznie obwieszczanej obniżki cen doprowadziły do podwyżki cen dla końcowego odbiorcy a ludzie to pamiętają więc niema co się dziwić że temat wywołuje tyle kontrowersji. Druga sprawa to czy też spotykacie się coraz częściej z takim zjawiskiem że przed przyjęciem do lekarza trzeba się okazać aktualnym dowodem opłacenia składki KRUS bo sama książeczka ubezpieczeniowa nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

A co powiecie na przedstawiciela PSL czyli bądź co bądź rolniczej partii czyli Waldemara Pawlaka. Ja nie mogę głosować bo jeszcze -18 ale moim zdaniem będzie miał on więcej procen niż na tych sądażach, ponieważ oni robią je w wraszawie lub po większych miastach a na pewno część wsi zagłosuje na niego i wyciągnie w 7-10%??


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

1) Lepper chodzi jeszcze na wolnosci dlatego, ze wyrok jest nieprawomocny a nie dlatego, ze nie ma uzasadnienia. Bedzie sie odwolywal do wyzszych instancji ale jak mawia moja babcia 'przyjdzie kryska na Matyska'.

 

2) KRUS i ZUS. Ten pierwszy jest chyba najwieksza niesprawiedliwosci spoleczna. Dlaczego zalozmy wlasciciel malego sklepiku musi placic miesiecznie 800 zlotych podczas gdy rolnik 100 zlotych? Oboje sa przediebiorcami, oboje musza pracowac a podatki placi tylko ten pierwszy. ZUS jest ogromnym obciazeniem dla malych firm - chcac zatrudnic pracownika musza zaplacic naszemu kochanemu panstwu prawie tylesamo ile zaplaca pracownikowi netto. Rolnik zas zatrudniajac pracownika w gospodarstwie zaplaci zaniego krus 7-8 razy nizszy niz ZUS.

 

3) A czy trzeci filar jest dobrowolny? Z tego co pamietam to trzeba deklarowac ktora firma sie zajmie nasz kasa bo inaczej zaostanie ona wyloniona w losowaniu czyli znow ktos wyciaga lape po NASZA kase -nie wiem dokladnie jak to dziala wiec moge sie myli. Piszac 'Pozwolic ludzion na samodzielne zagospodarowanie' mialem na myslim, zeby pieniadze, ktore podpierd..a nam panstwo dac ludziom do reki i niech sami zdecyduja czy kupic za to kawal kielbachy czy odlozyc na emeryture (np. na lokacie, inwestujac lub co kto woli). Odkladajaz chocby 500 PLN miesiecznie przez 40 lat jestesmy w stanie zgromadzic niezla sumke plus odsetki. Oczywiscie nalezy sie tu zabezpieczyc przed inflacja itp.

 

4) Powodz - kto buduje na terenach zaleowych? Poza jak powiedzial Cimoszewicz - trzeba sie ubezpieczac. Ale po co to robic jak pansto zabierze jednym i da powodzianom, ktorzy i tak sie nie ubezpiecza za rok. Jest mi chole..nie szkoda ludzi, ktorzy stracili domy w wyniku osuniecia ziemi bo to faktycznie trudniej przewidziec niz powodz.

 

5) Prywatyzacja sluzby zdrowia - TAK TAK TAK. Jak ktos bedzie mial w tym interes to zrobi porzadek bo i tak jesli chcesz pojsc do specjalisty to kolejki sa kosmiczne i trzeba isc prywatnie czyli placimy podwojnie. Straszenie przez pis filmikami w stylu 'wrzuc monete' sa zenujace.. ale ciemny lud wszystko kupi jak mawia pan K.

 

6) Pensja minimalna - sparawa moze byc kontrowersyjna ale dlaczego ktos ma zarabiac 1200 skoro jego praca jest warta np 1100? I co jest zlego w tym ,ze ktos zarabia 50000? Czy tobie ktos zabrania zarabiac takie pieniadze? Skad to przekonanie, ze wszyscy musza miec po tyle samo? Jak ktos jest zaradny i pracowity to da sobie niezle rade. Oczywiscie kazda proba przestepstwa czy cwaniactwa powinna byc solidnie karana - patrz program JKM :)

 

7) Prywatyzacja szkol - w usa za studia placi sie spore pieniazki i jak widac maja najlepsze na swiecie uczelnie (MIT etc) ale z drugiej strony sam jeszcze studiuje i fajnie jest nie placic :)

 

 

1) Poczytaj kodeks postępowania cywilnego, a dopiero później się wypowiadaj

 

2) Mały przedsiębiorca moze za to odliczyc sobie podategk vat, rolnik ryczaltowy oplacajacy krus ma bodajze 7% zwrotu gdzie podatek chocby na maszyny rolnicze i czesci do nich wynosi 22%.Poza tyum o ile sie nie myle to na 100 ubezpieczonych w zusie przeypada 3 razy wiecej urzednikow niz w krusie i tu jest pies pogrzebany. Poczytaj program Leppera i samoobrony i dowiesz sie że chce on zwolnić z podatków małych przedsiębiorców którzy dopiero co założyli firmy za pewien okres czasu (chyba 5 lat).

 

3) Zakładając że szczęsliwie przepracujesz te 40 lat, że nie złamiesdz sobie kręgoslupa czy też nie nabawisz sie jakiegoś innego kalectwa. W normalnych wypadkach panstwo płaci wtedy renty, w twoim rozumowaniu aby kazdy sobie pieniążki odkładał to kto będzie płacił rente? Poza tym zus jesty gwarantem tego ze dostaniemy na starosc jakąkolwiek emeryture, samemu inwestujac pieniądze możemy wszystko przetracić bądz też narazić się na działania zwykłych oszustów. I co wtedy pytam? "selekcja naturalna"?

 

4) Czy centrum warszawy czy wrocławia to teren zalewowy? Tak jak powiedział Cimoszewicz trzeba się było ubezpieczyć? zarabiajac 1500 zł brutto, to netto wychodzi 1000zł. Czyli w ciagu roku taki czlowiek wplaca do budzetu panstwa 6000 zł czyli tyle ile dostanie zapomogi a twqierdzenie ze panstwo zabierze innym jest niesprawiedfliwe i chamskie, bo jak ty jak juz wczesniej wspomnialem nabawisz sie jakiegs kalectwa to panstwo rowniez bedzie placic na ciebie, ciekaw jestem czy wtedy bys protestowal?

 

5) Jak juz wspomnial kolega binek, doswiadczenia co do prywatyzacji już nas nauczyły wszystkiego. Poza tym nie odpowiedziałeś mi co w wypadku gdy ciężko zachorujesz, a nie będziesz miał pieniędzy na leczenie? powiesz wtedy "selekcja naturalna" i pójdziesz oglądać trumne?

 

6) Tylko kto będzie decydował o tym ile warta jest czyjaś praca? Nikt nie zabrania zarabiać 50000 zł ale czy jest to uczciwe wobec swoich pracowników którzy zarabiają głodowe pensje podczas gdy ja nie mam co robić z pieniędzmi? Jak to mawia klasyk "Żyj i pozwól żyć innym" każdy zasługuje na to aby godnie żyć niezależnie od tego czy to sprzątaczka czy śmieciarz. Jeżeli zwykli ludzie będą zapewnione mieli godziwe pensję to daj panie boże bogaczom i miliardy miesięcznie bo am to serdecznie w d*pie, ale niech nie wzbogacaja sie kosztem ubogich.

 

7) Nie prywatyzacja uczelni wyższych tylko wszystkich szkół- patrz program JKM. W USA studiują najzdolniejsi i najinteligentniejsi, a nie tak jak w Polsce wszyscy hrutowo jak leci robia magistra. Tam zwykły robol zarabia przyzwoite pieniądze i starcza mu na wszystko i nie musi mieć studiów a u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

JKM mowisz ze taki dobry kandydat no nie wiem na pytanie:

1.Czy studia w Polsce powinny byc płatne? odpowiedzial TAK nauka w całości tak samo.

2.Czy służba zdrowia powinna być sprywatyzowana? odpowiedzial TAK w całości.

3.Czy publiczne media:telewiza i radnio powinny być sprywatywowane? odpowiedzial TAK

 

w dodatku slucha radni maryja wiec odpada :) w sumie lepper tez go slucha.

 

Raczej on nie jest taki dobry to sa tylko 3 pytania z 20 ktore dzis wyczytalem w gaziecie odpowiedzi 10 kadydatow. Moim zdaniem Lepper albo Napieralski powinien wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W Polsce studia są płatne,tylko problem leży w tym kto ma za nie płacić.Czy polski podatnik ,czy osoba chcąca się kształcić.Obie opcje mają swoich zwolenników i przeciwników,jednak dziesiątki tysięcy doskonale wykształconych studentów za pieniądze polskiego podatnika,którzy wyemigrowali z Polski pracując w innych krajach i tworząc tam dochód narodowy daje do myślenia.Podobnie rzecz ma się służby zdrowia,która marnuje potężne pieniądze publiczne jak i telewizji publicznej szastającej pieniądzem podatnika.

JKM opowiadając się za prywatyzacją,być może chce skończyć z bandą złodziei i nieudaczników okupujących państwowe sektory,drenujących budżet,marnie nauczających,leczących i dostarczających wątpliwej jakości rozrywki ludzi tam zatrudnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemelvaus    0

Naprawdę sądzicie, że prywatyzacja szpitali jest zła?? To jest tylko pogląd utrwalony przez niektóre partie polityczne, media i powtarzane przez was, przeciętnych obywateli. Nie będę pisał długich postów, ponieważ znalazłem ciekawy artykuł w internecie, i byłoby bezsensowne pisanie tego samego tylko w innych słowach. http://www.korespondent.pl/index.php?x=artykul_r1&id=7983 Podejrzewam że tylko nieliczna grupa osób przeczyta ten artykuł, a większość uzna mój post za brednie. Ale na prosty chłopski rozum wychodzi tylko jedno, to co piszecie o publicznych szpitalach i szkołach to powrót do PRL'u. Czy jest logiką wracanie do przeszłości z która tak zacięcie walczyli nasi przyjaciele, rodzice, czy bracia?? To jest nielogiczne.

 

 

PS. Czy nie potraficie wypowiadać swoich poglądów politycznych nie obrażając nikogo i nie używając wyrazów wulgarnych?! Takie posty są mało przekonujące i uświadamiają czytelnika, że ten kto napisał swój post nie jest odpowiednią osobą to wyrażania takich treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Chamskie jakby nie patrzeć... Ja bym raczej skomentował to tak ze młodzi nie chodzą na wybory i o losach państwa w dużej ilości decydują ludzie starsi słuchający radia M ;)

A tak mówiąc poważnie to dziś sobie uświadomiłem ze po I turze najwięcej wygrał ten ostatni na podium czyli Napieralski.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

chyba z przekory i dla jaj zagłosuje na Kaczyńskiego trudno mniejsze zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Kaczyński i tak wygra. Komorowskiemu daje 10% szans na zwycięstwo a Kaczyńskiemu 90%. A czemu tak myślę? Bo 5 lat temu była identyczna sytuacja.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj