Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory

768 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 05 czerwiec 2010 - 11:17

Wybory to określ to mniejsze zło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybory Dzisiaj, 06:04
  •  

#102 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 czerwiec 2010 - 11:31

Wybory Stwierdzenie użyte czysto hipotetycznie. :D W tym temacie to strach podać swoją orientacje polityczna, bo zaraz człowiekowi uświadamiają, jak bardzo się myli. :)

#103 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 czerwiec 2010 - 11:38

Wybory Albo od razu dostanie BANA haha :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 12:06

Wybory zakładamy : 2 tura - Komorowski - Kaczyński.

część z Was głosuje na mniejsze zło a nie na swoje poglądy lub przekonania

więc proszę rozwinąc myśl:

"Głosuję na mniejsze zło - oznacza to, że ... "
W rolnictwie siła!!! :)

#105 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 czerwiec 2010 - 12:27

Wybory Odebraliście to bardzo osobiście, a ja sformułowałem to jako prawidłowość i proszę tego nie traktować dosłownie. :D Nie oceniam czy PO czy PiS to mniejsze, bądź większe zło. Wybory są niejawne, więc mam prawo do nie ujawniania się, bez jakichkolwiek konsekwencji. :)

#106 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 czerwiec 2010 - 15:44

Wybory taka jest prawda o wyborach :) http://www.youtube.c...feature=related

#107 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 07 czerwiec 2010 - 06:43

Wybory Ja tak sobie czytam fora i rozmawiam z ludźmi, to wielu a nawet bardzo wielu mówi że nie pójdzie na Leppera bo on szans nie ma i to głos stracony. A ja wam udowodnię że w 3 punktach że to nie prawda.
-gdyby wszyscy ci co tak mówią poszli na niego zagłosować to miał by o wiele większe poparie
-mówią głos stracony? to nie prawda w szczególności w wyborach prezydenckich gdzie pierwsza tura o niczym nie świadczy. Bo Komorowski nie wygra w pierwszej turze a sondaże TVN-u to są zakłamane
-trzecie każdy głos oddany na niego to jeden zabrany tym złodziejom
Tu niema co dużo myśleć Lepper zrobił dla nas rolników więcej niż reszta razem wzięta a był tylko 2 lata (i jeszcze kaczor na wiele rzeczy się nie zgodził). Pokażmy że my rolnicy potrafimy się zjednoczyć i zagłosujmy na niego w 1 turze a w drugiej róbcie co chcecie. A w seks aferę nie wierzcie bo ostatnio dotarłem do wiadomości że sędzina która go skazała nominację na sędziego dostała na krótko przed sprawą, a przed otrzymaniem sprawy już mówiła że dowody wskazują na winę Leppera (gdzie sędzi nie może robić takich rzeczy skoro nie widział dowodów). W czasie prowadzenia sędzina dostała 2 awanse a prokurator 3. Ja to widzę tak że mieli skazać Leppera w zamian za awanse, bo to jest nienormalne żeby jak by nie było wicepremiera polski skazywał sąd w obsadzie jednoosobowej. A Lepper już pozwał do sądu tą sędzinę

#108 Share kielbasa

kielbasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, mechanika, elektryka, elektronika

Napisany 09 czerwiec 2010 - 16:04

Wybory Dziwi mnie jedno - dlaczego pan Janusz Korwin Mikke ma tak małe poparcie? Większość mediów pokazuje go od takiej strony, że jego poglądy wyglądają całkiem inaczej. Wystarczy odrobinę się zagłębić w merytoryczne znaczenie jego wypowiedzi. Naprawdę mądry człowiek.
"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

#109 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 09 czerwiec 2010 - 17:41

Wybory Mądrze mówi ale jego poglądy to utopia.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#110 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 18:52

Wybory a ja se myślę że PO może dostać po du.. bo jeśli powodzianie :) pójdą na wybory to za politykę PO zapłaci

Co do Leppera on nie nadaje się do rządzenia :) ściągnąć lud zjednoczyć na strajk potrafi ale pomyśleć racjonalnie już nie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 19:45

Wybory ja pójdę i zagłosuje na Leppera, nie bede wybierał żadnego zła ani mniejszego ani większego, wiem ze Lepper nie wygra ale nie oddam głosu na zadne "Zło", nie bede tez sobie zarzucał tego ze nie byłem na wyborach bo będe i nikt mi nie zarzuci ze nie interesują mnie losy kraju-a ze Endrju jest najbardziej "rolniczy" nie będzie to sprzeczne z moimi poglądami.

#112 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 20:29

Wybory ale bedzie 2 tura - tam tez należy być i oddać głos

#113 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 12:58

Wybory No no no, Komorowski już do takich sposobów się ucieka- wysyła listy ze swoją kandydaturą. W owym liście przedstawia siebie jako najlepszego kandydata, tylko zgoda, miłość itp.- śmieszne. Ciekawe z czyich pieniążków te listy są wysyłane ???
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#114 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 13:52

Wybory z tych samych , co inni kandydaci prowadzą swoją kampanię :)

ale tyko czy ten "Ojciec Narodu pochodzący z całej Polski" to faktycznie kadnydat, który gwarantuje spokój i zdrową atmosferę ?

wśród misiaków, sobiesiaków itp na 100% tak

------

teraz widzę, że PO spuściło ze smyczy swoich naganiaczy (palikota i niesiołowskiego) a ci pokazują znowu prawdziwe oblicze PO

#115 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 14:31

Wybory http://www.rp.pl/art...tudenckich.html

Ach ta młodzież :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#116 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 18:10

Wybory

z tych samych , co inni kandydaci prowadzą swoją kampanię :)

ale tyko czy ten "Ojciec Narodu pochodzący z całej Polski" to faktycznie kadnydat, który gwarantuje spokój i zdrową atmosferę ?

wśród misiaków, sobiesiaków itp na 100% tak

------

teraz widzę, że PO spuściło ze smyczy swoich naganiaczy (palikota i niesiołowskiego) a ci pokazują znowu prawdziwe oblicze PO

Afer Kaczyńskiego za porozumienia centrum nie pamiętasz? Uczepiłeś się tej afery jak rzecz psiego ogona.
W sumie listy to normalna rzecz, zazwyczaj tak jest. Tylko ta szopka dzisiaj z sejmu to ostre przegięcie było... Szczególnie te stwierdzenie o dobrej pomocy dla powodzian...
Zapraszam na swój profil

#117 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 10 czerwiec 2010 - 18:33

Wybory Młody ,a wiesz co to jest Świadectwo Udziałowe,to był przekręt ,przekręcono każdego dorosłego Polaka.A kto był głównym architektem tego ,obecna gwiazda PO w KE.Myślę ,że wiesz o kogo chodzi.

#118 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 18:51

Wybory Oczywiście że wiem. Nie musisz mi przypominać nazwiska tej łajzy. Co jak co ale PO w UE to ma wszystko co najgorsze w III RP. Lewandowski, Krzaklewski itd. Przed wyborami do europarlamentu zastanawiałem się czy czasem PO nie robiła łapanek do partii jak samoobrona :)
Zapraszam na swój profil

#119 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 10 czerwiec 2010 - 19:57

Wybory ja tam zagłosuje na Kaczyńskiego wiem że to nie jest idealny kandydat na Prezydenta ale lepszego nie widzę, a na Komorowskiego nie zagłosuje bo to jest pies Tuska a oni rolnikom na pewno nic nie pomagą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 11 czerwiec 2010 - 06:15

Wybory tak, dokłądnie się przyczepiłem afert PO i nie pamiętam afer za porozumienia centrum. Jakbym miał sięgać tak daleko do afer to PO jeszcze bardziej było by ugotowane - chociażby nie zapomniałęm nocnej zmiany...