Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory

768 odpowiedzi na ten temat

#61 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 30 maj 2010 - 21:48

Wybory a ja ortografii,w ktorej czesci malopolski takie zasady obowiazuja bo jak mnie wisla zaleje to tam sie wyprowadze ;)
zeby prawdziwy polak polskiej ortografii nie znal????,ja to moge pisac po polsku z bledami , bez duzych liter,polskich znakow i spacji, bo jestem tylko polskojezyczny ale ty ????????????

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybory Dzisiaj, 17:24
  •  

#62 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 31 maj 2010 - 05:40

Wybory jestem dyslektykiem i dysgrafikiem i zdaje sobie sprawe ze robie bledy.dla mnie wazna jest tresc.a tak wogule to jestem z okolic slomnik.

#63 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 31 maj 2010 - 05:53

Wybory Ty @jacus jako 50% krakus wstydzę się za Ciebie ,wyższe ceny wyższe dopłaty jest na to recepta dla kosmopolity takiegio jak Ty. Likwidacja państw narodowych i stworzenie jednego państwa pod przywódctwem Niemiec i może Francji.A tak na marginesie nie chwal się swoim kontem bo ta takie prymitywne.

#64 Share glwoj

glwoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 31 maj 2010 - 07:25

Wybory Jedyny człowiek, który może coś zmienić (na lepsze) to Janusz Korwin-Mikke. Już mam dość tego, że na każdym kroku państwo zdziera ze mnie kupę kasy w postaci podatków, że w urzędach stoję godzinami żeby załatwić jakiś papierek, że nie jestem WOLNY we własnym kraju, tylko państwo mi mówi "musisz się ubezpieczyć, nie możesz palić, nie możesz wychowywać dziecka tak jak tobie się podoba". Popieram JKM.

#65 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 31 maj 2010 - 08:39

Wybory

jestem dyslektykiem i dysgrafikiem i zdaje sobie sprawe ze robie bledy.dla mnie wazna jest tresc.a tak wogule to jestem z okolic slomnik.

Dlatego istnieją idioten aplikacje odwalające czarną robotę ortograficzną. Byki rażą i spłycają treść.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#66 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 31 maj 2010 - 14:46

Wybory

Jedyny człowiek, który może coś zmienić (na lepsze) to Janusz Korwin-Mikke. Już mam dość tego, że na każdym kroku państwo zdziera ze mnie kupę kasy w postaci podatków, że w urzędach stoję godzinami żeby załatwić jakiś papierek, że nie jestem WOLNY we własnym kraju, tylko państwo mi mówi "musisz się ubezpieczyć, nie możesz palić, nie możesz wychowywać dziecka tak jak tobie się podoba". Popieram JKM.

Jak bym był tak bogaty jak on to tez bym mówił o takiej utopii...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#67 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 31 maj 2010 - 14:56

Wybory Jednak pojde na wybory oddam niewazny glos :):D
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#68 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 31 maj 2010 - 15:06

Wybory Miałem unikać polityki, ale jak ktoś pisze że JKM to słuszny wybór to witki opadają. Jego poglądy maja się do rzeczywistości tak samo jak komunizm :D Jedno i drugie jest piękne, ale tylko w teorii...

#69 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 31 maj 2010 - 21:13

Wybory tak sobie obserwuję i pisowcy to agresywni są i jak ktoś jest przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu to zaraz go ostro atakują...

#70 Share glwoj

glwoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 09:04

Wybory Założeniem tego tematu było wypowiedzenie się na kogo zagłosujecie w wyborach. Myślę, że warto napisać na kogo rzeczywiście oddacie głos i dlaczego; nie wdawając się w dyskusję bo to nie ma sensu (każdy może napisać, że ten lub tamten kandydat jest zły i nie powinieneś na niego głosować, każdy ma swoje racje). Według mnie każdy ma rozum, dostęp do informacji i powinien głosować według własnej koncepcji. Dlatego ważne jest żeby poznać kandydatów, ich programy, pójść na wybory i zagłosować według sumienia, a nie potem narzekać na rządy.

PS. Kombinator18 ------- niezły pomysł :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 20:15

Wybory

Ty @jacus jako 50% krakus wstydzę się za Ciebie ,wyższe ceny wyższe dopłaty jest na to recepta dla kosmopolity takiegio jak Ty. Likwidacja państw narodowych i stworzenie jednego państwa pod przywódctwem Niemiec i może Francji.A tak na marginesie nie chwal się swoim kontem bo ta takie prymitywne.

chyba nie wierzysz ze ktos myslal na powaznie o czym takim,niemcy maja dosc placenia na 10 mln grekow a gdyby do tego doszlo 38 mln polakow to by chyba padly,co niechybnie kiedys sie stanie.
od ponad stu lat miliony polakow wybraly inna droge-niewazne gdzie sie mieszka wazne ze dobrze,ja zostalem w polsce[nie uwierzycie ale jestem patriota,choc nie spod znaku moherowego beretu],ale dzieci nie nakarmie duma narodowa,nacjonalizmem,ksenofobia,strachem i nieufnoscia.dla kazdego[oprocz ciebie i kilku podobnych]wazniejsza jest ekonomia a nie polityka.gdyby rosjanie obnizyli ceny gazu,ropy,zaczeli importowac mieso i owoce to niech sobie nawet mowia ze polskich oficerow niemcy wystrzelali-jakie to ma dzisiaj znaczenie?????po 70 latach???co mnie to obchodzi???50 lat zachod sie tym nie przejmowal i wspolpracowal z zsrr.
jakie to ma znaczenie ze jestem krakusem-malopolska w wiekszosci glosuje na pis!!!
wstydzic to trzeba sie za siebie a nie za innych-za wasze dywagacje to by mi wstydu braklo.
czy szpanowanie kasa jest prymitywne-dla tych co jej nie maja napewno :D B) :) ,a ze krasc nie umiem wiec musze na to ciezko pracowac wiec nie zazdrosc.bo czego -roboty od rana do wieczora???przez caly rok???
glwoj -gdybys dokladnie przeczytal programy wszystkich kandydatow i probowal je zrozumiec to czekal by cie dluzszy urlop w pewnym specjalistycznym szpitalu na oddziale zamknietym.na szczescie po wyborach kazdy o nim natychmiast zapomina i realizuje to co jest mozliwe[czyli niewiele]zostaje tylko retoryka i niezrealizowane obietnice.

#72 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2010 - 21:35

Wybory Grecy mają jaja http://mercurius.mys...wan-od-niemiec/ .........w przeciwieństwie do narodów jaj nie mających

#73 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 03 czerwiec 2010 - 06:17

Wybory Obniżka cen gazu i ropy jest możliwa ,ale musimy przyjąć wariant białoruski lub ukraiński.Musimy być w pełni dyspozycyjni wobec Moskwy.Obecna ekipa rządząca w POlsce oraz jej kandydat na prezydenta spełniają te kryteria.Jeżeli chodzi o handel płodami rolnymi z Rosją mam w tym spore doświadczenie na początku lat dziewidziesiątych zajmowałem się tym zagadnieniem ,towar szedł jak woda ,za ruble transferowe później okazało się,że praktycznie szedł za darmo (sfinansował to Polski budżet),potem była wymiana barterowa "płody za gaz" trudny handel,ale to był już handel.Rok 1998 potężny kryzys finansowy w Rosji praktycznie handel zamarł.Potem za Jelcyna do władzy dochodzi Putin,wszystko co Polske zaczyna być be.
Czy nie można być dobrym ekonomistą będąc narodowym-katolikiem ,czy tylko wyborcy PO mają receptę na logiczne myślenie .Kolego @jacus po prostu mamy inną filozofię na życie u mnie na pierwszym miejscu nie jest kasa.
Jeżeli chodzi o Grecję to na tym przykładzie wychodzą utopijne założenia strefy Euro,jak może być ta sama waluta w słabym pańatwie jakim jest Gracja,i silnej gospodarce np.Niemcy.Greckie Euro należy zdewaluować o ok 40%,tylko jak to zrobić.I to jest ta pułapka w która wpadli ekonomisci Eurokołchozu.

#74 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 06:44

Wybory Tylko głos jarosława się liczy A oklaski jakie dostał. Normalnie szok

#75 Share WojtuSS

WojtuSS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 07:00

Wybory Za dużo myślał o PO i mu się przelasowało wszytko :D

B) Konopia indyjska... Czy marihuana jest z Konopii?

#76 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 08:19

Wybory równowaga :D żeby nie było

#77 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 08:22

Wybory No tak, na temat dragów Tusek miałby więcej do powiedzenia.

A co wcześniejszych postów, bodajże @bogdan twierdził, iż Kaczyński jest "dziwakiem, ponieważ nie ma konta w banku i dlatego nie będzie na niego głosował"- hmm, kolego muszę cię zmartwić bo Jarosław idzie do przodu jak burza i takowe konto już ma (niestety z debetem- o czym nie można powiedzieć o jego "kolegach").

A co do głosowania w przyszłych wyborach prezydenckich oczywiście zagłosuję na J. Kaczyńskiego.
Ps.oddać nieważny głos- to po jakiego h.ja w ogóle fatygować się i iść do urn ????????
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#78 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 09:44

Wybory hm murtek nie zgodze się z twoim argumentem że niestety z debetem to lepiej niż bez debetu. Ale nic nie powiem bo zaraz będzie że jestem platformersem.

#79 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 11:08

Wybory heh to mi sie teraz skojarzylo z pewnym filmikiem :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 12:34

Wybory

Tylko głos jarosława się liczy A oklaski jakie dostał. Normalnie szok

to wlasnie on mnie przekonal do glosowania na po :) :) :D ,choc to stare nagranie to ciagle aktualne.IV rp odeszla w niebyt,uklad sie rozplynal,szara pajeczyna potargala,pis stanelo tam gdzie zomo-jak mozna porzucic idealy ,ktorym jest sie wiernym od 20 lat i zostac liberalem na starosc?? niech mi ktorys zwolennik pis wytlumaczy czy to prawdziwa zmiana czy tylko taktyczny zwrot obliczony na wybory ?? i kto jest oklamywany starzy wyborcy czy nowi potencjalni??
murtek znowu sie mylisz kaczynski zaoszczedzil 110 tys za ubiegly rok-nic dziwnego przy takich zarobkach,tylko co z poprzednimi latami.