Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory


768 odpowiedzi na ten temat

#721 Share B-44

B-44

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 37 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:mazowieckie
 • Zainteresowania:bardzo rozległe...

Napisany 01 listopad 2015 - 18:45

Wybory

.... jak nas widzą z perspektywy innego kontynentu

 Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Wybory Dzisiaj, 13:57
 •  

#722 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4207 postów

Napisany 01 listopad 2015 - 19:48

Wybory

Hubertuss dla mnie jesteś skrajnie upośledzony w tym co piszesz (przepraszma moderatora, ale już nie wytrzymałem) .Temat 

Wybory !

,nie polityka - dalej nie potrafisz czytać !Nie oczekuje na żadne pieniądze i na raj ! To ,że za ciebie Twój Pan (pracodawca) płaci ZUS , a Ty sam nie umiesz wyżyć z 15 ha i znich dorabiasz sobie do wypłaty . Ja wraz z rodzicami prowadzimy 25 ha gospodarstwo i żyjemy tylko z niego(starcza nam na wszystko , także inwestycje), uczciwie płacimy KRUS z własnej kieszenie. Nikt mi nie wypłaci chorobowego do 30 dni (nie dam ojcu L4 tak jak TY swojemu szefowi) a ponad 30 dni 10 zł za dzień chorobowego to jest kpina . I teraz kiedy mielibyśmy płaci około 39 tyś zł ZUS rocznie to byłoby pętna na szyje , aby je zapłacić musiałbym przy aktualnych cenach sprzedać 78 sztuk trzody chlewnej lub 65 ton pszenicy albo 26 ton rzepaku. I chorobowe do 30 dni by się nie zmieniło ,więc nie wiem co Ty widzisz w tym pertu .Ręcę opadają .Pozdro dla prawdziwych rolników nie kombinatorów !

 

Daruje ci upośledzonego. Bo to wyraz twojej słabości a ja do tego poziomu nie będę się zniżał. Czy ja potrafię wyżyć z 15 ha,czy nie to mój problem. Dorabiać do niczego nie muszę. Bo pracę znalazłem zaraz po studiach, nawet nie planowałem żyć na gospodarstwie, zostać na wsi itd. Gospodarka to też hobby bo na wsi się wychowałem. Ale mogę ci napisać, że skoro nie potrafisz zarobić na ZUS z 25 ha i hodowli to sobie znajdź pracę i dorób.

Pomijam już fakt, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Bo wymyślanie epitetów pochłania cię bez reszty. Ja w Petru nic nie widzę. Ale przynajmniej rozumiem co mówi. Gdybyś ty rozumiał co się do ciebie mówi lub pisze. To byś sobie wykombinował, że w myśl tego co mówi Petru (z czym nie każdy musi się zgadzać) Nie płacił byś 39 tys ZUS u rocznie. Bo twoi rodzice prowadzili by gospodarstwo do przejścia na emeryturę będąc na KRUS. Dopiero ty po jego przejęciu płacił byś ZUS. Ale nigdzie nikt nie mówi, że było by to te same 12-13 tys rocznie.  Bo po uszczelnieniu sytemu,wyrównaniu obciążeń i zlikwidowaniu przywilejów składki mogły by być mniejsze. Nikomu z was nie musi się to podobać. Ale po emocjonalnych tekstach wielu. Widzę, że znaczna część nawet tego nie rozumie a się ostro nakręca.#723 Share Apacz13

Apacz13

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 89 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Dolnyśląsk ,Świdnica
 • Zainteresowania:Sport,rolnictwo

Napisany 01 listopad 2015 - 20:36

Wybory

Daruje ci upośledzonego. Bo to wyraz twojej słabości a ja do tego poziomu nie będę się zniżał. Czy ja potrafię wyżyć z 15 ha,czy nie to mój problem. Dorabiać do niczego nie muszę. Bo pracę znalazłem zaraz po studiach, nawet nie planowałem żyć na gospodarstwie, zostać na wsi itd. Gospodarka to też hobby bo na wsi się wychowałem. Ale mogę ci napisać, że skoro nie potrafisz zarobić na ZUS z 25 ha i hodowli to sobie znajdź pracę i dorób.

Pomijam już fakt, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Bo wymyślanie epitetów pochłania cię bez reszty. Ja w Petru nic nie widzę. Ale przynajmniej rozumiem co mówi. Gdybyś ty rozumiał co się do ciebie mówi lub pisze. To byś sobie wykombinował, że w myśl tego co mówi Petru (z czym nie każdy musi się zgadzać) Nie płacił byś 39 tys ZUS u rocznie. Bo twoi rodzice prowadzili by gospodarstwo do przejścia na emeryturę będąc na KRUS. Dopiero ty po jego przejęciu płacił byś ZUS. Ale nigdzie nikt nie mówi, że było by to te same 12-13 tys rocznie.  Bo po uszczelnieniu sytemu,wyrównaniu obciążeń i zlikwidowaniu przywilejów składki mogły by być mniejsze. Nikomu z was nie musi się to podobać. Ale po emocjonalnych tekstach wielu. Widzę, że znaczna część nawet tego nie rozumie a się ostro nakręca.

 

Jest to mój wyraz słabości do takich idiot... jak Ty. Jak mozna gospodarke nazwać hobby ?! Dla mnie hobby to wędkarstwo albo gra w piłkę , a nie dział , z którego czerpie pieniądze .Jeżeli nie musisz dorabiać to po co Ci ta ziemia oddaj w dzierżawe prawdziwemu rolnikowi , on napewno lepiej ją zagospodaruje i nie bedzie ona dla niego "hobby". Nie muszę dorabiać , żeby płacic ZUS , który prędzej czy później zbankrutuje ( koszt wysłania sondy kosmicznej NASA w stronę Plutona 2,8 mld zł - cyfryzacja ZUS ponad 3 mld zł ). Dlaczego nie wypowiesz się o chorobowym ?Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Wybory Dzisiaj, 13:57
 •  

#724 Share ereksio

ereksio

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 115 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:pomorze
 • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 01 listopad 2015 - 21:02

Wybory

Hubertus, pieprzysz jak potłuczony. Z jednej strony chcesz likwidować przywileje a z drugiej chciałbyś aby Polska podobnie do krajów ościennych mogła dotować własne rolnictwo kiedy będzie taka potrzeba. Żadna dziedzina na świecie nie radzi sobie bez dotacji. Twój guru Swetru powinien wiedzieć że największymi dotacjami i przywilejami zostały objęte żydowskie banki których jest wyrobnikiem. Zarówno duże banki korporacyjne jak tez małe otrzymały w kryzysie do którego się walnie przyczyniły,  dotacje rządowe na rzekomą restrukturyzację złych kredytów, co nie przeszkodziło w horrendalnym podniesieniu uposażeń prezesów i członków zarządów tych banków. Banki jak każde przedsiębiorstwa powinny płacić podatki od zysków a w specyficznych sytuacjach VAT bez prawa odliczenia. Bzdurą jest , że bank nie może zbankrutować , bo praktyka pokazuje że niektóre banki zbankrutowały już w Polsce , jednak ogólna zasada temu przeczy i bankrutom na siłę się pomaga przy pomocy pieniędzy publicznych.

Wróćmy do opłaty KRUS , rzekomego przywileju rolników. Głupot Cię na studiach uczyli skoro po wysłuchaniu jednej pogadanki Swetru odrzuciłeś zasady rolniczej ekonomii na rzecz utopijnych mrzonek przygłupa. Zadaj sobie proste pytanie o dochody rolnika. Ile razy w roku zbiera się zboże w Polsce? Raz . Jak długo rośnie byczek? 1,5- 2 lata. Świnia? Od porodu do zbytu ok. 6 miesięcy.  Co oznaczają te przykłady? To, że rolnictwo to nie betoniarka , nie spawarka czy tokarka. Ot, zakładasz metalowy wałek i za minutę lub dwie masz gotowy wyrób. tak działa tokarka. Jeśli chcesz jeszcze szybciej i tanie , to kupujesz i ustawiasz sterowany komputerowo automat który produkuje dzień i noc takie same elementy a ty liczysz tylko kasiorę.

W rolnictwie tak nie ma i nie będzie. Oprócz ciężkiej pracy , rzadkich zbiorów , spekulantów i szkodników jest jeszcze ryzyko pogodowe które w tym roku pokazało swą siłę.  Co na to twój Swetru?  Uzależni składki ZUS od pogody czy od razu będzie licytował gospodarstwa w razie suszy? Krus to nie rolniczy przywilej. To konieczność. Jakbyś nie wiedział. KRUS zarządzany jest lepiej i wielokrotnie taniej a ponad to  sam się restrukturyzuje. Chociaż powoli , jednak składki cały czas rosną i tego nikt nie zatrzyma.  Mam więcej zaufania do tej instytucji niż do banku i Swetru z jego przeszłością, kolesiowskimi koligacjami i czterema fundacjami.

To czy małorolny sprzeda Niemcowi, Szwedowi czy Kanadyjczykowi , nie ma żadnego znaczenia. Byle tylko sprzedał dobrze i drogo. O rolnicze dzieci martwić się na wyrost nie trzeba. Większość się uczy i studiuje. Jak pokazuje życie, lepiej inżynierowi czy magistrowi z hektarami niż bez nich. Nie ważne czy założy plantacje truskawek borówki amerykańskiej, hodowle ślimaków czy ujeżdżalnię koni. Młodzi zrobią co zechcą, bo z 10-cioma hektarami mają możliwości i lepszy start niż bez nich.#725 Share maroon

maroon

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 804 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Mazury
 • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 01 listopad 2015 - 21:03

Wybory

 

 w myśl tego co mówi Petru (z czym nie każdy musi się zgadzać) Nie płacił byś 39 tys ZUS u rocznie. Bo twoi rodzice prowadzili by gospodarstwo do przejścia na emeryturę będąc na KRUS. Dopiero ty po jego przejęciu płacił byś ZUS. Ale nigdzie nikt nie mówi, że było by to te same 12-13 tys rocznie.  Bo po uszczelnieniu sytemu,wyrównaniu obciążeń i zlikwidowaniu przywilejów składki mogły by być mniejsze. Nikomu z was nie musi się to podobać. Ale po emocjonalnych tekstach wielu. Widzę, że znaczna część nawet tego nie rozumie a się ostro nakręca.

Miałem już nie odnosić się do tych wypocin ale sam użyłeś wyrażenia klucza - "składki mogłyby być mniejsze" Sęk w tym ze twój guru petru jakoś o tym nie wspomina Jasno za to podałem ci konkretne przykłady świadczące o tym że nawet po wyeliminowaniu "przywilejów" i uszczelnieniu systemu gdyby Ryszard P. miał na to wpływ to obciążenia fiskalne nadal by rosły#726 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4207 postów

Napisany 01 listopad 2015 - 22:46

Wybory

Jest to mój wyraz słabości do takich idiot... jak Ty. Jak mozna gospodarke nazwać hobby ?! Dla mnie hobby to wędkarstwo albo gra w piłkę , a nie dział , z którego czerpie pieniądze .Jeżeli nie musisz dorabiać to po co Ci ta ziemia oddaj w dzierżawe prawdziwemu rolnikowi , on napewno lepiej ją zagospodaruje i nie bedzie ona dla niego "hobby". Nie muszę dorabiać , żeby płacic ZUS , który prędzej czy później zbankrutuje ( koszt wysłania sondy kosmicznej NASA w stronę Plutona 2,8 mld zł - cyfryzacja ZUS ponad 3 mld zł ). Dlaczego nie wypowiesz się o chorobowym ?

 

Jest to twój wyraz słabości ogólnie. Osoby czujące się nie pewnie w danym temacie łamią reguły. Uderzają poniżej pasa itd. Na forum taką  regułą jest choćby nie wyzywanie się. Wcale nie dziwię się, że nie możesz zrozumieć, że rolnictwo to może być hobby. Dla ciebie rolnictwo kojarzy się z pracą. Się nie wypowiadam czy lekką czy ciężką. Nie interesuje mnie to. Być może musisz ryć od rana do nocy i nie możesz pojąć, że ktoś traktuje to jako hobby. A przy okazji coś tam zarobi. Generalnie ludzie mają bardzo rożne hobby. A twoje przykłady świadczą o dość wąskim postrzeganiu słowa hobby. Gospodarki nie muszę się wstydzić bo nie jeden "prawdziwy" rolnik może się przy mojej powstydzić swojej.

PS łamiesz też punkt regulaminu o cytowaniu posta pod postem.

 

Hubertus, pieprzysz jak potłuczony. Z jednej strony chcesz likwidować przywileje a z drugiej chciałbyś aby Polska podobnie do krajów ościennych mogła dotować własne rolnictwo kiedy będzie taka potrzeba. Żadna dziedzina na świecie nie radzi sobie bez dotacji. Twój guru Swetru powinien wiedzieć że największymi dotacjami i przywilejami zostały objęte żydowskie banki których jest wyrobnikiem. Zarówno duże banki korporacyjne jak tez małe otrzymały w kryzysie do którego się walnie przyczyniły,  dotacje rządowe na rzekomą restrukturyzację złych kredytów, co nie przeszkodziło w horrendalnym podniesieniu uposażeń prezesów i członków zarządów tych banków. Banki jak każde przedsiębiorstwa powinny płacić podatki od zysków a w specyficznych sytuacjach VAT bez prawa odliczenia. Bzdurą jest , że bank nie może zbankrutować , bo praktyka pokazuje że niektóre banki zbankrutowały już w Polsce , jednak ogólna zasada temu przeczy i bankrutom na siłę się pomaga przy pomocy pieniędzy publicznych.

Wróćmy do opłaty KRUS , rzekomego przywileju rolników. Głupot Cię na studiach uczyli skoro po wysłuchaniu jednej pogadanki Swetru odrzuciłeś zasady rolniczej ekonomii na rzecz utopijnych mrzonek przygłupa. Zadaj sobie proste pytanie o dochody rolnika. Ile razy w roku zbiera się zboże w Polsce? Raz . Jak długo rośnie byczek? 1,5- 2 lata. Świnia? Od porodu do zbytu ok. 6 miesięcy.  Co oznaczają te przykłady? To, że rolnictwo to nie betoniarka , nie spawarka czy tokarka. Ot, zakładasz metalowy wałek i za minutę lub dwie masz gotowy wyrób. tak działa tokarka. Jeśli chcesz jeszcze szybciej i tanie , to kupujesz i ustawiasz sterowany komputerowo automat który produkuje dzień i noc takie same elementy a ty liczysz tylko kasiorę.

W rolnictwie tak nie ma i nie będzie. Oprócz ciężkiej pracy , rzadkich zbiorów , spekulantów i szkodników jest jeszcze ryzyko pogodowe które w tym roku pokazało swą siłę.  Co na to twój Swetru?  Uzależni składki ZUS od pogody czy od razu będzie licytował gospodarstwa w razie suszy? Krus to nie rolniczy przywilej. To konieczność. Jakbyś nie wiedział. KRUS zarządzany jest lepiej i wielokrotnie taniej a ponad to  sam się restrukturyzuje. Chociaż powoli , jednak składki cały czas rosną i tego nikt nie zatrzyma.  Mam więcej zaufania do tej instytucji niż do banku i Swetru z jego przeszłością, kolesiowskimi koligacjami i czterema fundacjami.

To czy małorolny sprzeda Niemcowi, Szwedowi czy Kanadyjczykowi , nie ma żadnego znaczenia. Byle tylko sprzedał dobrze i drogo. O rolnicze dzieci martwić się na wyrost nie trzeba. Większość się uczy i studiuje. Jak pokazuje życie, lepiej inżynierowi czy magistrowi z hektarami niż bez nich. Nie ważne czy założy plantacje truskawek borówki amerykańskiej, hodowle ślimaków czy ujeżdżalnię koni. Młodzi zrobią co zechcą, bo z 10-cioma hektarami mają możliwości i lepszy start niż bez nich.

 

Kto tu jest potłuczony nie będę pisał. Gdzie ty widzisz, że ja piszę, że dotowanie czego kolwiek jest dobre czy złe? Napisałem, że tak robią jakieś tam kraje.

Twoje opisy częstotliwości wpływów ze sprzedaży płodów pokazują jak postrzegasz rolnictwo i prawdopodobnie jakie gospodarstwo sam prowadzisz. O ile prowadzisz. Co z tego, że byczek rośnie 2 lata czy świnia 6 miesięcy. 

Tak ustawiasz produkcję, aby sprzedawać 3 czy 4 razy w roku po kilkanaście/kilkadziesiąt, kilkaset lub kilka tysięcy sztuk. Znam hodowców bydła, świń, kurczaków. No ale jak się ma 3 byczki na gospodarce to faktycznie problem jest. Zboże rodzi się raz w roku. Dlatego gospodarstwo z produkcją zbóż trudno utrzymać zwłaszcza małe. Ale czyja to wina? Zus u czy może Petru? O szkodnikach czy pogodzie to już nie ma co pisać. Ryzyko w każdej działalności istnieje.

@maroon Gdzie te przykłady? Ale konkretnie jakiś link do strony z programem Petru. Nie jakieś wywody czy domniemania. Bo przed chwilą tą stronę przejrzałem i jeśli już to obiecują np obniżkę podatków. Więc podaj mi konkrety bo obawiam się, że teza o dojściu Petru do władzy i wzroście obciążeń to twoje domysły.

 

 


Edytowany przez hubertuss, 01 listopad 2015 - 22:49.


#727 Share damianzbr

damianzbr

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4066 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2015 - 22:48

Wybory

heh, a eksperci polityki? Nieee, samozwańczy eksperci wciąż toczą bój.

 

Czytać nie czytałem, patrzę wpisów przybyło od wczoraj i śmiać mi się chce z was. Jeden z drugim gówno wie o polityce, NFZ, zusie krusie ale rżnie wielkiego eksperta. Śmiech na sali.#728 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4207 postów

Napisany 01 listopad 2015 - 22:52

Wybory

Zna się lub nie zna, podyskutować zawsze można. A że gdzie Polaków dwóch tam trzy zdania więc dyskusja kwitnie w najlepsze.#729 Share damianzbr

damianzbr

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4066 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2015 - 23:12

Wybory

Jeśli tylko tyle to ok, bo ostatnio czytałem gotowe recepty na piękny, urodzajny kraj. Sam w akcie rozpaczy i ubolewania nad nieszczęsnym losem upadającego tematu, postanowiłem podkręcić emocje, wyskakując z poczwórnym ZUSEM i jak się okazało (przynajmniej do tego momentu gdy czytałem) jeden łyknął, teraz może już jest ich kilku, co nie zmienia faktu że możecie tu ,,seee pogadać,, nic więcej.#730 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1607 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 01 listopad 2015 - 23:23

Wybory

dyskutowac to my sobie mozemy, dobre czasy na kredyt minely a teraz przyjdzie czas splacania dlugow, licznik balcerowicza bije, widzieliscie jak szybko cyfry migaja- szybko,coraz szybciej,co mi z 1000 na dzieci jesli one to beda musialy splaca z ogromna nawiazka, juz zaczynaja reklamowac w telewizji bony skarbowe - musi byc juz bardzo zle..

 

wracajac do wyborow- jak zawsze sprawdzilem wyniki w obwodach w ktorych ludzie maja bardzo duzo czasu na doglebne zapoznanie  sie z polityka. na razie zadnych wiekszych zmian nie widac . w szpitalach psychiatrycznych bezapelacyjne[jak zwykle] zwyciestwo pis-u, choc kukiz i korwin tez dobrze zapunktowali, natomiast w aresztach i wiezieniach po gora, choc zwyciestwo nie bylo tak miazdzace jak dawniej,

ciekawe czemu w koscielnych domach opieki pis ma nawet 90% poparcie, a w panstwowych wyniki sa zgodne z ogolnymi-czyzby ktos podpowiadal pensjonariuszom jak maja glosowac czy ktos sfalszowal wyniki jak zawsze twierdzi pis...


buk, humor ,seks ,rokendrol.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Wybory Dzisiaj, 13:57
 •  

#731 Share grego

grego

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2066 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:opolskie

Napisany 03 listopad 2015 - 10:23

Wybory

No bardzo zastanawiające... I też się dziwię, że pis nie podważa wyników wyborów tak jak to robił przez ostatnie 8 lat, bardzo dziwne. Widzę, że sytuacja zaczyna wracać do normy, Macierewicz najpewniej obejmie MO bo Jarkowi nie spodobała się wypowiedź Gowina, że trzeba się przyjrzeć (tylko) przetargowi na śmigłowce, a przecież związkowcy zażyczyli sobie anulacji przetargu i wybranie śmigłowca, który ich zdaniem będzie najlepszy dla wojska bo wojskowi się przecież nie znają. Najzabawniejsza sytuacją jest z "niezależną" przyszłą premier Szydło, którą Kaczor nawet nie raczy zapraszać na spotkania w sprawie składu rządu, który Jarek ustala z "niezależnym" prezydentem Dudą. Więc najpewniej premierem zostanie Jarosław Szydło :lol:, . Ciekawe kiedy rzucą kasę kościołowi i wymyślą jakieś nakazy typu przyżegnanie się przed wejściem do szkoły, nie mówiąc o innych jedynie słusznych ich zdaniem moralnych nakazach.#732 Share milanreal1

milanreal1

  Nie zadzieraj z moderatorem :D

 • Moderator Forum
 • PipPipPip
 • 9235 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Rypina (kuj-pom)
 • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 03 listopad 2015 - 13:34

Wybory

Bez przesady, najpierw zajmą się sprawami najważniejszymi czyli smoleńskiem i in vitro :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#733 Share konrad82

konrad82

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 999 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 03 listopad 2015 - 16:40

Wybory

A wiecie ile jest generałow w Polskiej armi??#734 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
 • thumbphoto
 • Guests

Napisany 03 listopad 2015 - 17:37

Wybory

pewnie wiecej niz szeregowych#735 Share asharot

asharot

  Przyjaciel Forum

 • Members
 • PipPipPip
 • 4174 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Miasto Meneli wg B.Lindy

Napisany 03 listopad 2015 - 18:15

Wybory

Coś mi się zdaje że Beatka wypnie się na Jarka.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv


#736 Share konrad82

konrad82

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 999 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 03 listopad 2015 - 21:55

Wybory

Dobrze by było...Ale wątpię..#737 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1607 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 03 listopad 2015 - 22:59

Wybory

u nas w zachodniej galicji ludzie sa falszywi i obludni wiec sadze ze duda z szydlo predzej czy pozniej wykoncza kaczynskiego, czym bardziej mu klaskaja tym szybciej to nastapi, zreszta juz swoje lata ma, tylko kto po nim -szydlo -nie ten format[kurcze, nawet w po ja nie chcieli], i pusta na zapleczu, nikogo na miare wodza pis-u, jako czlowiek ktory by sobie predzej reke ucial niz zaglosowal na pis moge stwierdzic ze kaczynski niej jest najwiekszym zlem w tej parti, z za niego wygladaja straszne mordy poputczykow ,ktore niczego dobrego nie wroza...., zreszta sami zobaczycie za chwile..

dla kosciola sojusz z pis-em to szybki poczatek konca jego potegi, moze i dobrze-slyszycie pewnie co sie dzieje w watykanie, kosciol to chyba tylko juz pieniadze i wladza, a wiare i boga trudno tam znalezc, franciszek probuje to zmienic ale w poskim kosciele nikogo takiego nie ma-chyba ze nowy narybek,syn szydlo jest w seminarium ,jak nie pojdzie w slady polowy kolegow i nie zrezygnuje to moze zrobi kariere.


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#738 Share grego

grego

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2066 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:opolskie

Napisany 04 listopad 2015 - 07:50

Wybory

A wiecie ile jest generałow w Polskiej armi?

 

Mamy zdaje się najwięcej generałów na świecie w przeliczeniu na szeregowych 1 generał przypada na 826 żołnierzy czyli nawet nie dowodzi dywizją! Tymczasem w armii chińskiej liczba generałów jest tylko nieco większa ale tam na generała przypada 13tys żołnierzy. A wkrótce generałów nam przybędzie bo Antek powoła własnych.

 

Ciekawi mnie co zrobi Szydło czy zgodzi się dalej tak upokarzać i robić za figurantkę czego władze Pisu nawet nie kryją czy poprostu odejdzie bo na odsunięcie chorych umysłowo władz Pisu nie ma szans no i co by zrobiły mochery gdyby zabrakło Jarka. Tam nie ma miejsca dla ludzi myślących racjonalnie#739 Share grego

grego

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2066 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:opolskie

Napisany 09 listopad 2015 - 14:50

Wybory

No i mamy nowy rząd! Premierem będzie marionetka, Ministerstwem Obrony będzie kierował człowiek chory psychicznie, którego podczas kampanii starano sie ukrywać, miejsce ponownie znaleźli Ziobro (który niemal stanął przed trybunałem stanu), Kamiński (który ma nieprawomocny wyrok), ministrem rolnictwa będzie kierować ponownie Jurgiel. Przypomnę tylko, że ci sami ludzie rządzili już 10 lat temu i wylecieli z hukiem. Cóż chciało by się powiedzieć jacy wyborcy taki rząd..


Edytowany przez grego, 09 listopad 2015 - 15:28.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Wybory Dzisiaj, 13:57
 •  

#740 Share rafff24

rafff24

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 848 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Przeciszów
 • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 09 listopad 2015 - 16:00

Wybory

oj tam, chociaż osmiorniczek jeść nie będą ;), w ciekawych czasach żyjemy,Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: Priorytety rolne w Grupie Wyszehradzkiej zobacz »