Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory

768 odpowiedzi na ten temat

#681 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 30 październik 2015 - 11:56

Wybory

Kto wymyślił te bzdury o opodatkowaniu biedronek? 2 x ZUS mało? ok 4x ZUS dla wszystkich, rolników, taksówkarzy, bezrobotnych itp. Obowiązkowy !! z wlasnej kieszeni !! Biedronki same upadną, anglia też chyba że bezwzględnie zakażą socjalu dla Polaków.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybory Dzisiaj, 06:01
  •  

#682 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2015 - 12:07

Wybory

"Tutaj dałeś popis. Zlikwidować podatek dochodowy a z Czego PiS będzie realizował swoje populistyczne obietnic? Staniemy się drugą Grecją czy jak? Za co sfinansuję utrzymywanie nie rentownych kopalń. Za co sfinansują obniżenie wieku emerytalnego przy starzejącym się społeczeństwie? Za co sfinansuje dodatkowe województwa,likwidacje gimnazjów i wiele innych obiecanek? Z Vatu? To jak podniosą go z 23 do 50%? Pleciesz dyrdymały, których nawet sam nie rozumiesz.

O likwidacji przywilejów już pisałem nie raz. Ale ty jak dobitnie tu udowadniasz nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Poza tym PiS nie ma tego w swojej ofercie wyborczej. Raczej będzie mnożenie przywilejów.

To czy za 20 lat będą chętni na ziemię to się okaże. Opisałem tylko co dzieje się u mnie na wsi. Jakoś tych chętnych do dziedziczenia ziemi. Nawet dobrych gospodarstw mało jest."

nie to ty dałes popis ze nie masz pojecia co to jest podatek dochodowy w Polsce i pokazałes ze jestes idealnym elektoratem kolesia Petru  :D

wiesz kto GŁÓWNIE płaci podatek dochodowy w polsce ?

Panstwo  :D

tak geniuszu panstwo w postaci wypłat pensji mundurówce, urzednikom, emerytom i rencistom, nastepnie te pieniadze kontroluja urzednicy z US za co panstwo im płaci  :D  :D  :D

efektywne w pływy netto do budzetu panstwa z podatku dochodowego to jakies 5% wszystkich wpływów z podatków  :D

tzn tak oficjalnie to jest 16% ale jak odliczymy to za co niepotrzebnie płaci panstwo to bedzie max 5%  :D

wystarczy wprowadzic jednolity vat na wszystkie produkty np. 20% zamiast 23, 7, 8 itd i to juz da nam tyle zysku ze mozna spokojnie zlikwidowac PIT i jeszcze bedziemy na plusie a jakby jeszcze uszczelnił wyłudzenia vat to beda ładne miliardy na plusie 

Edytowany przez odwajler, 30 październik 2015 - 12:13.

#683 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 październik 2015 - 12:14

Wybory

Dajesz wykłady z ekonomi a nawet nie wiesz ile na rękę zarabiasz. Dlaczego tych twoich recept żadne państwo nie stosuje?

chcesz płacic zus i inne podatki co w sumie zabieraja 70 % twoich zarobków to twoj problem ale nie wciskaj kitu...

zdaje sie ze wiem ile kradnie panstwo pracujaym na etacie, dlatego w poprzednim poscie napisałem 70% nie wiem czy zauwazyłes  ;)

Takich pracowników i wyborców nam potrzeba  Nie rozumiesz co piszesz, nie rozumiesz co czytasz, nie wiesz ile zarabiasz. Miałeś szansę się zreflektować, ale gdzie tam. Tkwisz w swojej głupocie i pouczasz innych. Państwo nie kradnie jak piszesz 70 % a około 30. To tobie zostaje około 70 % wypłaty, Gdy pracujesz na etacie na umowę o pracę. Ale masz głowę pełną takich złotych recept, że tak prostych rzeczy jak wysokość wypłaty netto nie ogarniasz. No cóż "geniusze" tak mają.

odwajler dobrze gadasz... Pan Petru to ten sam człowiek który namawiał ludzi na branie kredytów we frankach uważając ją za najbezpieczniejszą walutę :P

Pierwszy artykuł z brzegu:

http://www.fakt.pl/p...uly,551020.html

Ile osób przez niego odebrało sobie życie albo oddają niemiłosierne pieniądze do banków? Ja jak na niego patrzę to aż mnie odrzuca... Ekonomista jak z koziej ... trąbka... 

A PiS niech opodatkuje złodziei którzy teraz najbardziej krzyczą i robią nagonkę... Masę jest marketów które nie płacą podatku zaś zasilają budżet swoich państw a położyły nie jeden osiedlowy sklepik... 

hubertuss i jak na razie nie przejmuj się bo PiS nie zamierza jakoś ingerować w rolnictwo... 

Dodatkowo spójrzmy na SZKALNE GMACHY ZUSu i "gamachy" KRUSu... 

Namawiał ale nie z pistoletem przy głowie. Jak byli głupi to brali. Gdyby cię ktoś namawiał do skoku z dachu też byś skoczył? Poza tym namawiac było łatwo. Bo ludzie chętnie brali widząc korzyść. Ale nie wielu było na tyle przytomnych by wziąć pod uwagę ryzyko walutowe. Bo Frank może i mocny ale złotówka słaba. Zresztą co się martwicie przecież PiS im pomoże. Oni pomogą tak wielu grupom, że na pewno podatki też obniżą a kasa z nieba spadnie.

Edytowany przez hubertuss, 30 październik 2015 - 12:17.

#684 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 30 październik 2015 - 12:20

Wybory

Istnieje jeszcze coś takiego jak VAT akcyza i inne ukryte w różny sposób podatki Nawet każdy z nas płaci podatek od podatku więc te 30% które nam zostaje to i tak naciągana liczba

Edytowany przez maroon, 30 październik 2015 - 12:20.

#685 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2015 - 12:28

Wybory

widzisz hubertusik niektórzy wiedza o czym pisze (post maroona) tylko ty taki MUNDRY ze ni ***ja nie kapujesz

a co do Petru to PO 8 lat temu miało podobny program, tez byli tacy postepowi jak petru, tez chcieli obnizac podatki a co z tego wyszło to chyba nie brak nikomu tłumaczyc

na system podatkowy trzeba patrzec jako na jedna całosc, to jest układ naczyn połaczonych, i trzeba przyznac wkoncu ze zus i krus to tez sa podatki

Edytowany przez odwajler, 30 październik 2015 - 13:02.

#686 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 październik 2015 - 13:52

Wybory

. Bo jako powiedzmy ciut lepiej zarabiający finansuję składki rolników płacących śmiesznie mało na KRUS.

widzę że według ciebie wszyscy tu mają problemy z czytaniem, więc się zapytam i proszę o odpowiedz co ma znaczyć powyższa wypowiedz? To że nazywam cześć wypowiedzi głupimi znaczy tle że inaczej ich nazwać nie idzie, bo jak nazwać ludzi klaszczących na hasło '' zlikwidować KRUS wprowadzić ZUS'' przecież ZUS jest płacony od dochodów, kto i jak będzie obliczał dochód? póki co żadna ekipa nie wprowadziła rachunkowości w rolnictwie bo doskonale wiedzą że podatek dochodowy obnażyłby faktyczny stan gospodarstw i co za tym idzie państwo byłoby bardziej stratne niż w obecnym stanie. Druga rzecz jaka mnie interesuje to co ma Petru do zaoferowania odchodzącym z rolnictwa?

Trzecia rzecz to dlaczego Balcerowicz wycofał się z firmowania swoim wizerunkiem Nowoczesnej - czyżby wzbudzał skrajną niechęć?

Fantasmagorią można nazwać urojenia ludzi wierzących w wizje dobrobytu Petru na zasadzie dowalmy innym.

#687 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 październik 2015 - 14:09

Wybory

@binek niestety sam piszesz delikatnie mówiąc nie prawdę. Na etacie ZUS jest od dochodów. Prywatny przedsiębiorca płaci stawkę 1050 bez względu na dochody. Petru ma do zaoferowania odchodzącym z rolnictwa emeryturę. Bo jego postulat mówi mniej więcej, że nie chce niczego zabierać ludziom którzy to mają. Innymi słowy ma być wygaszanie przywilejów. Czyli odchodzący z rolnictwa bez różnicy czy ma teraz 55 czy 20 lat i prowadzi gospodarstwo doczeka w nim emerytury ze składką w KRUS jak teraz ma. Dopiero jego następca powinien wejść na ZUS. Tak samo przywileje górnicze. Niestety wielu nie zada sobie nawet trudu, aby to dokładnie przeczytać a co dopiero zrozumieć. Bo im w TV powiedzą, że za Petru stoją banki i Petru jest be.

Tak poza tym wymiar składki rolnikowi łatwo policzyć. Wystarczy policzyć ESU gospodarstwa i od tego mozna naliczyć składkę. Żaden sposób wariantów jest wiele. Ryczałt jak u przedsiębiorcy, czy składka od wielkości gospodarstwa.

@odwajler niektórzy wiedzą o czym piszą. Niestety do nich nie należysz. A nawet nie wiesz ile na rękę zarabiasz. Dla ciebie czy zabiorą/ukradną ci 70 % czy tyle ci zostanie to jedna chwała.

@maroon wiem, że istnieją inne podatki. Ale jak byś uważnie doczytał to byś zauważył, że nasz "geniusz" stwierdził, że pracuje na etacie i zabierają czy tam kradną mu 70 % zarobków. VAT, akcyza to podatki od konsumpcji. Płacisz w zależności od tego ile dóbr zakupisz. A póki co w tym kraju nikt do konsumpcji nie zmusza. Możesz ograniczać wydatki. Prze to zapłacisz mniej vatu, akcyzy itd, Ewentualnie podaj linka do jakichś opracowań. Które pokazują, że po odliczeniu podatków, ZUS u, vat u, akcyzy zostaje nam mniej niż 30 % poborów? A może tylko tak ci się wydaje?

Edytowany przez hubertuss, 30 październik 2015 - 14:31.

#688 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 30 październik 2015 - 14:38

Wybory

KRUS powinien byc naliczmy od ha to podstawa,oczywiście  eliminując wszystkich kombinatorów takich jak taksiarze ,a recepta prosta ci do 5 ha  (wykluczając ogrodnictwo pod pełna kontrola  np. agencji ) pozostali na podstawie dopłat .to zapobiegnie kombinacjom a przynajmiej wykluczy wiekszość

Dla mnie Polak (rolnik, taksówkarz itp) zawsze będzie kombinował to tkwi w NAS samych, W kulturze, zwyczajach itp. i długo jeszcze tak będzie.

Gdyby miał do wyboru sprzedać ziemie Niemcowi czy Polakowi(ANR) sprzedałbym Niemcowi tylko dlatego że Polak jest zbyt chciwy i samolubny.

Ekonomistów i specjalistów mamy full chociażby na tym forum ,każdy wie najlepiej co byłoby dobre ale żaden nie weźmie odpowiedzialność za to. 

Wracając do tematu jest pełen podziwu frekwencji w okręgu Warszawskim 70% reszta kraju już wypadła słabiej. 

Edytowany przez tespis17, 30 październik 2015 - 15:00.

#689 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2015 - 14:57

Wybory

@binek niestety sam piszesz delikatnie mówiąc nie prawdę. Na etacie ZUS jest od dochodów. Prywatny przedsiębiorca płaci stawkę 1050 bez względu na dochody. Petru ma do zaoferowania odchodzącym z rolnictwa emeryturę. Bo jego postulat mówi mniej więcej, że nie chce niczego zabierać ludziom którzy to mają. Innymi słowy ma być wygaszanie przywilejów. Czyli odchodzący z rolnictwa bez różnicy czy ma teraz 55 czy 20 lat i prowadzi gospodarstwo doczeka w nim emerytury ze składką w KRUS jak teraz ma. Dopiero jego następca powinien wejść na ZUS. Tak samo przywileje górnicze. Niestety wielu nie zada sobie nawet trudu, aby to dokładnie przeczytać a co dopiero zrozumieć. Bo im w TV powiedzą, że za Petru stoją banki i Petru jest be.

Tak poza tym wymiar składki rolnikowi łatwo policzyć. Wystarczy policzyć ESU gospodarstwa i od tego mozna naliczyć składkę. Żaden sposób wariantów jest wiele. Ryczałt jak u przedsiębiorcy, czy składka od wielkości gospodarstwa.

@odwajler niektórzy wiedzą o czym piszą. Niestety do nich nie należysz. A nawet nie wiesz ile na rękę zarabiasz. Dla ciebie czy zabiorą/ukradną ci 70 % czy tyle ci zostanie to jedna chwała.

@maroon wiem, że istnieją inne podatki. Ale jak byś uważnie doczytał to byś zauważył, że nasz "geniusz" stwierdził, że pracuje na etacie i zabierają czy tam kradną mu 70 % zarobków. VAT, akcyza to podatki od konsumpcji. Płacisz w zależności od tego ile dóbr zakupisz. A póki co w tym kraju nikt do konsumpcji nie zmusza. Możesz ograniczać wydatki. Prze to zapłacisz mniej vatu, akcyzy itd, Ewentualnie podaj linka do jakichś opracowań. Które pokazują, że po odliczeniu podatków, ZUS u, vat u, akcyzy zostaje nam mniej niż 30 % poborów? A może tylko tak ci się wydaje?

zarzucasz wszystkim ze nie potrafia czytac ze zrozumieniem a to u ciebie jest z tym problem ...

jestes klientem co czepia sie jednego punktu a brak mu wyobrazni aby ogarnac całosc...

jak pisze ze panstwo zabiera 70% pracujacemu na etacie to tak jest i nie szukaj jak jakis debil dziury w całym zastawiajac sie podatkami bezposrednimi czyli PIT, Zus itd i podatkami posrednimi inaczej zwanymi konsumpcyjnymi czyli vat i akcyza....

według twojego rozumowania to jezeli pracownik dostaje do reki 70 % tego co zarobił to juz jest wartosc netto i od tej pory nie płaci podatków   :D

tak nie płaci jak pieniadze kładzie do słoika   :D  sory tez płaci podatek zwany inflacja :D

jezeli mówie o 70% to mam na mysli cały system czyli podatki bezposreednie i posrednie

a ty mały zuczku tego nie ogarniasz, dlatego prosze nie ucz wszystkich czytania ze zrozumieniem :D  

i jeszcze jedno pytanko skad wziałes ze to 70% zostaje w kieszeni pracujacego na etacie ?

najnizsza krajowa w 2015 to 1750zł brutto ale ta kwota nikogo nie interesuje ani pracownika ani pracodawcy, tylko GUS

bo pracownik dostaje na reke niecałe 1290 a pracodawce ten pracownik kosztuje 2030zł

a wiec ile to procent juz kradnie panstwo ?

takich ludzi trzeba słuchac a nie cwaniaków

Edytowany przez odwajler, 30 październik 2015 - 15:26.

#690 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 30 październik 2015 - 15:12

Wybory

Dla mnie Polak (rolnik, taksówkarz itp) zawsze będzie kombinował to tkwi w NAS samych, W kulturze, zwyczajach itp. i długo jeszcze tak będzie.

Gdyby miał do wyboru sprzedać ziemie Niemcowi czy Polakowi(ANR) sprzedałbym Niemcowi tylko dlatego że Polak jest zbyt chciwy i samolubny.

Ekonomistów i specjalistów mamy full chociażby na tym forum ,każdy wie najlepiej co byłoby dobre ale żaden nie weźmie odpowiedzialność za to. 

Wracając do tematu jest pełen podziwu frekwencji w okręgu Warszawskim 70% reszta kraju już wypadła słabiej. 

Typowe, u mnie we wsi nikt nie sprzeda czy da w dzierżawę ziemie sąsiadowi tylko jeżdżą do inny wsi choćby miał mniej dostać. Mam za domem dwie działki i po środku sąsiad (kolega w moim wieku) ma pole i mógłby dostać każdą cenę odemnie ale z zawiści nawet nie przyszedł powiedziec, że daje w dzierżawę i pojechał do jakiegoś obcego gościa z innej wsi...To samo u innych rolników w mojej wsi przez miedzę nie ma szans na dzierżawę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#691 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 841 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 30 październik 2015 - 15:53

Wybory

też to obserwuję, "na moich hektarach nie będziesz zarabiał", ale obcy z drugiej wioski to już może, nawet i dzierżawy nie zapłacić

#692 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 październik 2015 - 16:25

Wybory

zarzucasz wszystkim ze nie potrafia czytac ze zrozumieniem a to u ciebie jest z tym problem ...

jestes klientem co czepia sie jednego punktu a brak mu wyobrazni aby ogarnac całosc...

jak pisze ze panstwo zabiera 70% pracujacemu na etacie to tak jest i nie szukaj jak jakis debil dziury w całym zastawiajac sie podatkami bezposrednimi czyli PIT, Zus itd i podatkami posrednimi inaczej zwanymi konsumpcyjnymi czyli vat i akcyza....

według twojego rozumowania to jezeli pracownik dostaje do reki 70 % tego co zarobił to juz jest wartosc netto i od tej pory nie płaci podatków   :D

tak nie płaci jak pieniadze kładzie do słoika   :D  sory tez płaci podatek zwany inflacja :D

jezeli mówie o 70% to mam na mysli cały system czyli podatki bezposreednie i posrednie

a ty mały zuczku tego nie ogarniasz, dlatego prosze nie ucz wszystkich czytania ze zrozumieniem :D  

i jeszcze jedno pytanko skad wziałes ze to 70% zostaje w kieszeni pracujacego na etacie ?

najnizsza krajowa w 2015 to 1750zł brutto ale ta kwota nikogo nie interesuje ani pracownika ani pracodawcy, tylko GUS

bo pracownik dostaje na reke niecałe 1290 a pracodawce ten pracownik kosztuje 2030zł

a wiec ile to procent juz kradnie panstwo ?

Pisać i czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Nie wiesz ile zarabiasz na rękę. Ale kota ogonem wykręcać umiesz. Napisałeś, że państwo pracującym na etacie zabiera 70 % zarobków. Zarobek to to co mam na umowie o pracę. I z tego mniej więcej 30 % stanowią składki podatki itd. Nie mieszaj w to, tego ile kosztuje pracodawce pracownik. Bo to nie zarobek i znowu głupoty piszesz. Kłania się problem z pisaniem o co chodzi. Piszesz ogólnikami a potem dorabiasz do tego co ci pasuje. Fajnie, że dopiero w tym poście napisałeś co masz na myśli. Lepiej późno niż wcale. Więc skoro dodajesz teraz do tego inne podatki to powiedz jak to policzyłeś. Skąd ci wyszło te 70 %? Prowadzący prywatna działalność gospodarczą, rolnicy, księża itd nie płacą Vatu, akcyzy? Ile im państwo zabiera? Jesteś w stanie to policzyć? Czy strzelisz tak na oko jak z tymi 70 % ami?

Czytasz w ogóle co tu się pisze? Czy zmyślanie i kręcenie pochłania cie bez reszty? Napisałem maroon owi, że wiem, że są podatki pośrednie. I aby przestawił jakieś wyliczenia na te 70 % zabierane przez państwo.

Jeśli nie rozumiesz co się do ciebie pisze poproś kogoś dorosłego niech ci wytłumaczy. tak samo postaraj się pisać jasno o co ci chodzi. A nie, że pracującym na etacie państwo zabiera 70 % zarobków. A potem afera, że z tego się śmieje. Bo podatki pośrednie płacisz od konsumpcji. A każdy konsumuje inaczej.

PS prośba nie wrzucaj tu takich filmików. Bo jak widzę tytuł, że system podatkowy na całym świecie jest zły to się śmieję. Nawet nie mam zamiaru tej bzdury oglądać. Bo co wszyscy ekonomiści na świecie to durnie. A tu się w Polsce mądry znalazł.

Edytowany przez hubertuss, 30 październik 2015 - 16:33.

#693 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2015 - 16:44

Wybory

zarobek to to co mam na umowie o prace  :D jezeli kasjerka w markecie ma na reke 1280 a market płaci miesiecznie za nia 2030 a na umowie ma 1750brutto to które to pieniadze ona zarobiła ? :D

co jeszcze wymyslisz ? :D

podatki posrednie płaci sie od konsumpcji, brawo !  :D

a po co wogóle sie pracuje ? albo inaczej po co pracuje wiekszosc społeczenstwa ? po to zeby pieniadze chowac do słoika ? :D  czy moze po to zeby konsumowac? :D konsumowac w postaci zapłaty za wode, prad gaz paliwo chleb ubranie kupno samochodu, czesci do niego, remont mieszkania, i tak by mozna wymieniac jeszcze dłuuuugo, 

a tam wszedzie sa poukrywane podatki

PS nie sugeruj sie tytułem tylko obejrzyj

ten człowiek naprawde wie o czym mówi i mówi naprawde z sensem, poza tym to nie jest jakis idiota tylko człowiek który siedział w radzie nadzorczej ZUS a teraz jest doradca podatkowym

w tym kraju najgorsze jest własnie to ze ci niby madrzy i postepowi daja sie łatwiutko omanic byle kretynowi, farbowanemu lisowi itp

poza tym to nie zaden polityk populista tylko człowiek studiujacy rózne modele ekonomiczne i na codzien zajmujacy sie ekonomia

Edytowany przez odwajler, 30 październik 2015 - 16:58.

#694 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 30 październik 2015 - 18:31

Wybory

Hubertuss, co zrobi Petro? KOMPLETNIE NIC!!! Skoro sam tego nie zauważyłeś, przypomnę że PiS ma większość w Sejmie. Tzn. że jakikolwiek projekt, ustawa wymaga poparcia ze strony tej partii.

Rozumiem, że masz nie tylko receptę na każdą dziedzinę życia w Polsce i wiesz dokładnie, co i jak trzeba zmienić, Twoje zdanie jest jedynym słusznym, ale nie rozumiem po co rzucasz grochem o ścianę? Po co wdajesz się w dyskusje z ludźmi niezdolnymi do ogarnięcia Twojego umysłu?

Nudzi Ci się?

Nabijasz posty?

Bo z tego co widzę, to nie udało Ci się jeszcze przekonać nawet jednej osoby...

A tak zupełnie poza tematem, przypomnę jedną z zasad polskiej pisowni: nie z przymiotnikami pisze się RAZEM. 

#695 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 30 październik 2015 - 21:31

Wybory

Radek się wygadał, że w razie zwycięstwa byli już z Petru dogadani w sprawie koalicji, to by dopiero była masowa wyprzedaż wszystkiego. Petru miał kredyt we frankach jak widział, że gorąco się robi czym prędzej przewalutował ale nikomu nic nie wspomniał a miała wg. niego być taka bezpieczna waluta. Jest zwykłym banksterem i kanciarzem uczniem człowieka, którego nazwiska nawet nie będę wspominał. Słuchajmy Petru a będziemy w zimie w trampkach chodzić...

Edytowany przez jaco25, 30 październik 2015 - 21:40.

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#696 Share Apacz13

Apacz13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Zainteresowania:Sport,rolnictwo

Napisany 30 październik 2015 - 21:35

Wybory

Ecopiotr popieram Twoją wypowiedź w 100% . Szkoda tego czytać i forum zaśmiecać takimi wpisami tylko Petu to , Petru tamto , Petru to mój pan i władca. hubertus wejdź na jakieś forum polityczne i tam spamuj i liż 4 litery swojemu ulubieńcy , który swoimi durnymi pomysłami zniszczyłby nasze rolnictwo .Pozdro !

#697 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 30 październik 2015 - 21:44

Wybory

Hubertuss chyba do swojej pracy poszedł bo przestał się udzielać.

#698 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisany 30 październik 2015 - 22:08

Wybory Pisałem o panu petru (specjalnie z małych liter bo dla mnie to nikt) kilka stron temu. Wystarczy w gogla wpisać petru i kredyty we frankach a wszystko o nim człowiek się dowie kto to jest i jaki z niego cwaniak. Ale niektórzy w niego ślepo wierzą np. hubertuss (do tej chwili nie wiem po co on tutaj jest). Całe szczęście że nie będzie miał nic do gadania w rządzie i z tego się najbardziej cieszę. Bo jakby miał to by wszystko i wszystkich sprzedał. Widzą to tutaj wszyscy oprócz hubertussa.

Nie chce mi się więcej w tym temacie pisać już, ale pierwsze co to troszkę trzeba z rolnikami porozmawiać i poznać ich problemy...

Edytowany przez Luke16, 30 październik 2015 - 22:38.

#699 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 30 październik 2015 - 23:27

Wybory

prawdziwy cwaniak z tego petru nawet niejaka marte kaczynska-podaje nazwisko panienskie bo nie pamietam jak akurat wtedy sie nazywala,czy byla juz po rozwodzie czy przed[oczywiscie pierwszym] -ktora razem z ojcem wziela 330 tys frankow, juz w tamtym czasie pis zaczelo nagonke na te kredyty, wtedy jakis dziennikarz zapytal sp. prezydenta w jakiej walucie ma kredyt-mina byla bezcenna, 

http://wiadomosci.ga...e_frankach.html

pis juz zaczyna sie wycofywac z obietnic-bo sie okazalo ze kasa pusta i nie zanosi sie na to zeby cos ekstra skapnelo bo wiekszosc to wydatki sztywne. pieniedzy na obiecanki szybko [lub wcale]nie da sie uzyskac , wiec teraz maja problem -juz slychac jak kombinuja i kreca , chyba sukces ich zaskoczyl i do dzisiaj nie wyszli z szoku bo nie bedzie na kogo zwalic winy za kolejna  kleske kaczynskiego.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#700 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 30 październik 2015 - 23:27

Wybory

prawdziwy cwaniak z tego petru nawet niejaka marte kaczynska-podaje nazwisko panienskie bo nie pamietam jak akurat wtedy sie nazywala,czy byla juz po rozwodzie czy przed[oczywiscie pierwszym] -ktora razem z ojcem wziela 330 tys frankow, juz w tamtym czasie pis zaczelo nagonke na te kredyty, wtedy jakis dziennikarz zapytal sp. prezydenta w jakiej walucie ma kredyt-mina byla bezcenna, 

http://wiadomosci.ga...e_frankach.html

pis juz zaczyna sie wycofywac z obietnic-bo sie okazalo ze kasa pusta i nie zanosi sie na to zeby cos ekstra skapnelo bo wiekszosc to wydatki sztywne. pieniedzy na obiecanki szybko [lub wcale]nie da sie uzyskac , wiec teraz maja problem -juz slychac jak kombinuja i kreca , chyba sukces ich zaskoczyl i do dzisiaj nie wyszli z szoku bo nie bedzie na kogo zwalic winy za kolejna  kleske kaczynskiego.

buk, humor ,seks ,rokendrol.