Polecane posty

grego    385

Dodajmy do tego cyrku jeszcze jeden okaz czyli minister środowiska Szyszko, facet wierzy że amerykanie rozpylają smugi kondensacyjne nad Polską w celu kontroli umysłów :ph34r:, Nie wspomnę, że jest gorącym zwolennikiem Rydzyka i to dzięki niemu Rydzyk dostawał ogromne dofinansowania. No i ponownie mamy jakże kompetentnego, medialnego ministra rolnictwa... Widzę, że im bardziej ktoś jest krytykowany przez racjonalnie myślących ludzi, dziennikarzy, ekspertów tym ma większe notowania u prezesa.

Jedynie Morawiecki wydaje się jakby nie pasować do tego cyrku, skąd i dlaczego się tam znalazł to nie wiem ale i tak Jarek będzie miał nad nim kontrolę.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Nie ma co się załamywać, dlamnie aby cena świń wzrosła do 4+vat by te 600 zł na tydzień wziąć to ameryki nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Nie ma co się załamywać, dlamnie aby cena świń wzrosła do 4+vat by te 600 zł na tydzień wziąć to ameryki nie trzeba.

 

Jak na razie to 0,30 gr w dół ,cena na dziś 3,50

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No i sie zaczęło nowa władza rządy rozpoczęła od stawiania krzyży pod Pałacem prezydenckim i pomnikiem w Warszawie, Minister Obrony zamiast zajmować się obronnością pierwsze co to wznawia pracę komisji... tak tak Smoleńskiej ale tym razem członkami mają byc jego "eksperci", których dawno wyśmiano. Antek nawet nie robi pozorów aby cokolwiek wyjaśnić tylko jak udowodnić czy raczej wmówic wszystkim, którąś z jego przenikliwych teorii o zamachu, którą to nie istotne byle tylko naiwny naród łyknął to co mu przyjdzie do głowy.

Chłopcy się zbytnio nawet nie czają pierwszą decyzją Dudy było ułaskawienie Kamińskiego i jego popleczników, a głupi ludzie się zastanawiali jak człowiek z wyrokiem może być ministrem... Chyba Bierut by nie zrobił takiego wałka w żywe oczy społeczeństwa. Co dalej wyroki będzie ogłaszał Kaczyński niczym Piłat? Pogratulować wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Podczas poprzednich rządów również do wielu podobnych wałków dochodziło.

Jednak poprzez wiele ostatnich zapowiedzi runął mit prowadzenia kraju według Prawa i Sprawiedliwości.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprawiedliwość będzie przesłanką naszej polityki jeśli chodzi o wyrównywanie szans Polaków zamieszkałych w różnych regionach kraju – mówiła premier. – Dziś różnice są bardzo duże.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy rząd wprowadzi zmiany w ubezpieczeniach i sprzedaży ziemi. W dłuższej perspektywie będzie dążył do wyrównania dopłat, rewitalizacji zaniedbanych obszarów, „powrotu państwa” do małych miejscowości. - Chodzi o sprawiedliwość, o wyrównywanie szans, wyrównywanie poziomów życia. Chodzi także o przyzwoitość – deklaruje premier Beata Szydło.

http://www.agrofoto.pl/finanse/polska-wies-potrzebuje-dobrego-gospodarza,61000.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

no wyrownaja szanse-polske a zdeptaja do poziomu polski b, bo ta na nich glosuje, ciemny i glupi lud pisowski  bedzie wszedzie nie tylko w" mentalnym podkarpaciu"

po poludniu sluchalem  na zywo wypowiedzi prawdziwego premiera[na pewno nie mial nazwiska szydlo] i mowie do kumpla zeby poszedl glosowac w wyborach na soltysa[zreszta glowny kandydat to byly ubek :D ] bo to moga byc ostatnie wolne wybory w jego zyciu [pije i pali] ja nie mam takiej szansy bo u mnie we wsi pis przejal juz pelnie wladzy i byl tylko jeden kandydat  wiadomej partii i wyborow nie bedzie. ci prawi i sprawiedliwi ktorych znam dobrze to jeszcze gorsza banda niz ci z po i psl. zapowiada sie powtorka z 2005-07 i mam nadzieje ze rownie dlugo potrwa...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe-miliony-na-odprawy-dla-PO-PSL. Nie odchodzą z pustymi rękami. Kopacz zadbała o swoją ekipę i na odprawy przeznaczyła kilkanaście milionów złotych   http://wpolityce.pl/polityka/271646-nie-odchodza-z-pustymi-rekami-kopacz-zadbala-o-swoja-ekipe-i-na-odprawy-przeznaczyla-kilkanascie-milionow-zlotych


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Niestety skok na kasę to pożegnanie każdej ekipy. Jak PiS będzie odchodził to tez będzie skok na kasę. Tak w ogóle rząd PiSu to najliczniejszy rząd po 89 roku. Są po tych 8 latach tak wygłodniali władzy, ze nawet po nocach pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

taa 3 razy dziennie  transmisja mszy, a już o 20 to obowiązkowo, no i codzienna indoktrynacja Pospieszalskiego albo w ogóle Tv Trwam zamiast TVP1 po co kombinować jak już wszystko jest gotowe tylko przekierować sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

taa 3 razy dziennie  transmisja mszy, a już o 20 to obowiązkowo, no i codzienna indoktrynacja Pospieszalskiego albo w ogóle Tv Trwam zamiast TVP1 po co kombinować jak już wszystko jest gotowe tylko przekierować sygnał.

 

A wtedy jest prosty sposób na to, nie włączaj TVP1.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

rzeczywiscie msze sa czesto na 3 kanalach -1,info i polonii wiec teraz jeszcze na 2 ,serialach i rozrywce trzeba bedzie dolozyc, a na historii te stare-na przyklad jak bierut baldachim na boze cialo nosil, gierek i jaruzelski papieza witali albo jak kwasniewski z abp glodziem mszalnym winem w charkowie sie raczyli. spiacy komorowski to juz bylby za nudny i nikt by tego nie ogladal.

ciekawe dlaczego ci co nie chodzac do teatru i bija sie z policja przed przedstawieniem- nie stosuja sie do twojej rady, tym bardziej ze nie ogladanie przedstwien jest o wiele latwiejsze niz nieogladanie tvp..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A ja chodzę do kościoła, nie pod teatr. W tv mszy nie oglądam,to raczej dla ludzi chorych, starszych które nie mogą o własnych siłach szczególnie zimą do kościoła dotrzeć. To całkiem spora widownia, bo połowa młodych ogląda tv w Anglii, Niemczech i innych krajach. Jest ponad 100 kanałów, wybór dość duży, kto komu w tv msze każe oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj