Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory

768 odpowiedzi na ten temat

#461 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 październik 2015 - 21:11

Wybory

Jak możesz dyskutować skoro argumentów nie masz. Bajałes coś o Singapurze i wyszło, że zmyślasz, albo nie wiesz jak działa tam służba zdrowia i system ubezpieczeń. Proste jak drut nie trzeba kota ogonem odwracać. Wywód, że po likwidacji NFZ w Polsce zmieni się liczba chorych jest równie śmieszny. Przykłady można mnożyć. Większość kandydatów to obiecuje co twój Korwin. I większość ma takie same szanse na realizację czyli znikome.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybory Dzisiaj, 12:21
  •  

#462 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2131 postów

Napisany 23 październik 2015 - 21:29

Wybory

Ale co wam po obietnicach?

Przypomnieć wam co obiecywał Tusk, Kaczyński, Miller, Wałęsa i wielu wielu innych?

#463 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 23 październik 2015 - 21:38

Wybory

Jak możesz dyskutować skoro argumentów nie masz. Bajałes coś o Singapurze i wyszło, że zmyślasz, albo nie wiesz jak działa tam służba zdrowia i system ubezpieczeń. Proste jak drut nie trzeba kota ogonem odwracać. Wywód, że po likwidacji NFZ w Polsce zmieni się liczba chorych jest równie śmieszny. Przykłady można mnożyć. Większość kandydatów to obiecuje co twój Korwin. I większość ma takie same szanse na realizację czyli znikome.

zadalem ci pytanie - nie odpowiedziales mi. Nie opowiadaj bzdur. Zarzucasz ze zmyslam itd. Masz poczytaj sobie i pozniej pisz o Sinagapurze. http://www.obserwato...ansze-leczenie/

Nigdzie nie napisalem ze jest to system w pelni prywatny to po co mi to zarzucasz?

P.S. Zapytalem cie o lepszego kandydata - przemilczales bo sie przestraszyles albo boisz przyznac :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#464 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 23 październik 2015 - 22:02

Wybory

Marluk i Hubertuss może już pora zakończyć Waszą do niczego nie prowadzącą kłótnię?

Obietnice wyborcze nie są po to, by je spełniać, lecz po to, by na jakąś partię zagłosować. Wiedzą to wyborcy, wiedzą to politycy, choć wszyscy udają, że tak nie jest. No chyba, że ktoś zna jakąś polską partię, która je spełniła?

Pooglądałem trochę ostatniej debaty (Polsat news) i najlepsze wrażenie zrobiła na mnie Mucha (PO). Szkoda tylko, że mając 8 lat nic ze swoich pomysłów nie wprowadzili w życie...

Małe partie mają świetne (lub mniej świetne, a czasem absurdalne) pomysły, by rodakom żyło się lepiej, ignorując całkowicie fakt niemożności ich spełnienia. Ale to przecież nieistotne...

Po raz pierwszy NIE idę głosować! 

Bo nie wierzę, że ktokolwiek będzie chciał zrobić coś dobrego (poza sobą i kolesiami). 

Do tego doprowadzili mnie politycy różnej maści, którzy mieli wpływ wpływ na rozwój Kraju.

#465 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 23 październik 2015 - 22:16

Wybory

ja powiem tylko tyle: dajmy szanse komus kto jeszcze nie rzadzil, kto rezygnuje z wysokiej pensji w europarlamencie, kto od 25 lat mowi to samo, kto nie obiecuje ze bedzie cos dawal, kto mowi nie dla nielegalnych imigrantow. Polecam partie KORWIN. Do zobaczenia po wyborach. Teraz czas na cisze :)

#466 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 23 październik 2015 - 22:39

Wybory @Marluk
A co jest nie tak, że służba zdrowia w Singapurze nie jest w 100% wolno rynkowa tylko państwo tak mocno je pilnuje?

I dlaczego nic nie piszesz na temat taniości służby zdrowia w USA która jest o wiele bradziej wolnorynkowa niż ta w Singapurze?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#467 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 23 październik 2015 - 22:47

Wybory

Dlaczego mam mu dać szansę? Bo jeszcze nie ukradł? Bo jeszcze nie poustawiał rodziny i popleczników na stołkach?

Biorąc pod uwagę ilość lat w polityce i ilość kasy wydanej by osiągnąć to, gdzie jest dzisiaj - to nie porywa, nie przekonuje. Cieniasy osiągnęły więcej...

Został europosłem by rozwalić Unię od wewnątrz i co? Nie dał rady (co dla wszystkich było jasne - poza nim...), zyskał na słabości innych, lecz sam nie stworzył nic. 

Populista, cynik, wyrachowany, przekonany o swojej przewadze nad resztą. Fakt, ale to nie powód by na niego głosować.

#468 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 23 październik 2015 - 22:50

Wybory

dlatego bo inni rzadzili i nas zadluzyli... Czy on zrobilby to samo? tego nie wiemy, ale nie skreslajmy  za wczasu. NIe poustawial rodziny? Ten czlowiek ma ok 10 mln zl majatku, ma wysoka place. Jesli zrezygnuje ze europarlamentu nie bedzie mu przyslugiwac nie tylko dieta europosla ale tez emerytura bardzo wysoka. Dlaczego nic nie osiagnal? Bo nie mowi tego co ludzie chca uslyszec. Woli z madrym przegrac niz z glupim wygrac.

Nie chcesz - glosuj na kogos innego ale tak jak od 25 lat sie dzieje. Nic sie nie zmieni u nas. Raz PiS raz PO. Masz swoj jeden glos. Wybierz dobrze.

#469 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4015 postów

Napisany 25 październik 2015 - 21:06

Wybory

Cóż,czas chyba wyjeżdżać. :(

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#470 Share grzesiek88

grzesiek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko dookoła tego tematu:)

Napisany 25 październik 2015 - 21:12

Wybory

to teraz tylko patrzeć jak nas ruscy zmiażdża... wojny smoleńskiej akt drugi się zaczyna.... a koniczynki poza korytkiem wreszcie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3191 postów

Napisany 25 październik 2015 - 21:39

Wybory Jesteś pewien, że za korytkiem, bo nie śledziłem. Wiem, że próg wyborczy to chyba 5% a oni zdobyli ok5,3%, więc chyba nie odpadli. Ktoś wyjaśni, bo może się mylę?

#472 Share valadin1

valadin1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 25 październik 2015 - 21:53

Wybory

Witamy w filmie "Kaczogród 2 czyli kampania anty rosyjska" ;-) 

A tak na serio szkoda gadać... już się boję co będzie....

Zamiast żyć w zgodzie z mocarstwem za granicą rząd będzie na nich pluł a lizał d*pę USA za co? za nic nawet wiz nie zniosą a jak będzie przypał z ruskimi wyślą do nas 50 zielonych beretów Łooo supcio :P Byle tylko Polska nie stała się poligonem przez zawistnego karła....

#473 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 25 październik 2015 - 22:00

Wybory

Niestety PSL wskoczył do koryta, w świętokrzyskim dostali aż 12%, nie rozumiem ludzi którzy jeszcze na tą sprzedajną   #,@!$#!^#  głosują.

#474 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 25 październik 2015 - 22:09

Wybory

Też żałuję, że PSL wszedł. Mam nadzieję, że gdy policzą głosy jednak nie wejdzie. Mało brakuje. No i ciekawe czy Korwin jako wzięty liberał zrezygnuje z pieniędzy na działalność partii po przekroczeniu 3 %?

#475 Share grzesiek88

grzesiek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko dookoła tego tematu:)

Napisany 25 październik 2015 - 22:10

Wybory

no dobra źle spojrzałem z tym psl... sawicki dalej uśmiecha się szyderczo więc pewnie czuje miejsce przy korytku :D  a kto na nich głosował? rozejrzyjcie się dookoła, wszelkie instytucje i urzędy żerujące na rolnictwie mają psl-owców w swych szeregach i boją sie o posadki więc wystarczy że ta urzędnicza banda zagłosuje na swoich mocodawców i są na wiejskiej koniczynki ;)

narazie sondaze mają z dużych miast więc tam ma poparcie ma piss i po a na wioskach już inaczej troszkę to się rozloży, ja liczę na to że kukiz z korwinem jeszcze trochę podskoczą, niestety partii prorolniczej nie ma żadnej i chyba prędko nie zmieni się to :( :(

Edytowany przez grzesiek88, 25 październik 2015 - 22:14.

#476 Share Tomi3312

Tomi3312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 25 październik 2015 - 22:35

Wybory PSL-owcy wskoczyli i dziwne że na wsi mieli jeden z większych wyników.. kto kurde jeszcze daje im szanse...

#477 Share Majcin

Majcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 25 październik 2015 - 22:36

Wybory

;)

Edytowany przez Majcin, 25 październik 2015 - 22:37.

#478 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 25 październik 2015 - 22:45

Wybory

Ja bym się zapytał kto piśdziakom daje szanse ? Kaczygród teraz na wszystkich się wypnie (czytaj UE) i zostaniemy sami a raczej będziemy musieli wyjechać :/

#479 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 25 październik 2015 - 22:58

Wybory jest git, teraz tylko przestać wspierać germańców i zapewnić wpływy do budrzetu Polskiego i można świętować yes, yes, yes.
Ps. A rolniki na Pis 53%, drugi Psl 18, trzecia Peło.

Edytowany przez Rolnik1973, 25 październik 2015 - 23:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 26 październik 2015 - 01:01

Wybory

Szkoda forumowiczów którzy wyjeźdzają, przyslijcie foty jak tam na emigracji sie zyje. Zastanawiajace jest kto glosuje na psl, bo ja osobiscie nie znam nikogo kto ich skresla, a za kazdym razem maja prog osiagniety

generalnie, gadanie o wyjezdzie z kraju bo x doszedl do wladzy jest zalosne, daje sobie reke uciac ze nikt z osob, ktore tak pisza, nawet na powaznie nie mysla o wyjezdzie, wiec po co tak gadac? bo jest to fajne i modne?

KS Falubaz