Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory

768 odpowiedzi na ten temat

#21 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 24 maj 2010 - 21:40

Wybory Nie ma co się oszukiwać. Obecnie liczą się tylko dwie partie Po oraz PiS. Rolnicy powinni głosować na swoich (jednak nic to nie zmieni), czyli PSL oraz Samoobronę. Mam osobiście uraz do PSL`u, gdyż tą partię można przyrównać do takiej kur.wki, która nie patrzy na odmienne poglądy koalicjanta, byle tylko być przy władzy i zgarniać kasę. Podobały mi się bardzo rządy PiS (niestety te kłótnie odstraszyły wiele elektoratu), a szczególnie polityka "brania się za du.ę gangsterom". Znam (oczywiście nie osobiście) dwóch takowych, którzy dorobili się na krętactwie fortuny. Za rządów PiS za krętactwo, korupcje, sprzedaż państwowcy firm, zasobów za pół- darmo obcokrajowcom "mieszkali" w kiciu. Gdy do władzy doszła PO, od razu dostali ułaskawienie. Podobna sytuacja miała miejsce (jeśli ktoś pamięta) pod koniec kadencji Kwasa, który ułaskawił znanego przestępce. Podobały mi się wypowiedzi Ziobry, który mówił prawdę (i tak się dziwię, że mafia nie "zrobiła z nim porządku").
Rządy PO to ciągłe prywatyzowanie, sprzedaż wszystkiego co państwowe. Sprzedali stocznie, TP, PZU itd. Przymierzają się do sprzedaży Giełdy Bronisze, Zakładu Elewarr (opisany obszernie przykład w ostatnim tygodniku rolniczym), Polskiej Miedzi, polskich cukrowni (polska z takim potencjałem kupuje cukier- śmieszne, ale prawdziwe).
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybory Dzisiaj, 23:37
  •  

#22 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 24 maj 2010 - 22:39

Wybory Ja mam gdzies cale wybory kazdy tylko do koryta sie pcha ;)

Nie chce nic od nich dostosowuje sie do prawa jakie jest (czytaj prawa jakie mi pasuje w danej chwili na reke :))

Lepiej zajac sie swoja robota bo oni nigdy nic nie dadza ani madrze nie pomysla szkoda nerwow :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#23 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 25 maj 2010 - 05:19

Wybory Ja nie chcę mieszkać w Polsce Mira, Zbycha, Sobiesiaka i Sawickiej. Nie chce żyć w Polsce rządzonej przez pseudo dobrych tatusiów dbających tylko o interesy ludzi bogatych, albo co lepsze o interesy swoich kolesiów. Dlatego glosuję na kandydatów wystawianych przez Prawo i Sprawiedliwość.
W rolnictwie siła!!! :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 25 maj 2010 - 07:14

Wybory W Polsce w tej chwili mamy dwie partie ,które się liczą PO i PIS.Ale tylko jedna z nich PIS ma w swoich szeregach silną frakcję związaną z rolnictwem ,którą wczoraj zasilił poseł Mojzesowicz( jako minister rolnictwa podniósł stawkę zwrotu akcyzy do paliwa oraz stawki dopłat do materiału siewnego).PSL z obecnymi władzami (Pawlak,Sawicki,Kalinowski i.t.p.)musi otrzymać od wyborców czerwoną kartkę w celu usunięcia ich od rządzenia tą partią niewątpliwie potrzebną na polskiej scenie politycznej ale z ludźmi ,którzy chcą coś zrobić dla swojego środowiska z którego się wywodzą ,a nie oszukiwać go jak jest w tej chwili.
Lepper to dno moralne i intelektualne na które średniointeligentny człowiek nie powinien głosować.
A więc moim skromnym zdaniem my rolnicy nie mamy wielkiego wyboru i powinniśmy stawiać na PIS,bo jeżeli wygra Komorowski(a jest to bardzo prawdopodobne) a w 2011 PO wygra wybory parlamentarne to my rolnicy zapłacimy za to najwyższą cenę(na tylnych siedzeniach w PO siedzą tacy panowie jak Balcerowicz,Bielecki,Kuczyński).
A na wybory trzeba chodzić taka postawa ,że to nic nie zmieni jest błędna.

#25 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 25 maj 2010 - 07:22

Wybory @vitasem-dobrze gadasz,dać ci wodki! Jedyną naprawdę prorolniczą partią jest PSL Piast, która zasila PiS.

#26 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 25 maj 2010 - 10:44

Wybory @Vitasem ma oczywiście rację. Podobnie zgadzam się z treścią postu @xemita.
Komorowski nic nie wie o rolnictwie, podobnie jak główny specjalista od cudów i obietnic - Donald T.
Czytam niektóre posty i ogarnia mnie przerażenie! Nigdy nie spodziewałem się, że politycy coś poprawią, dla mnie ważne jest żeby czegoś bardziej nie popsuli.
Jeżeli propaganda sukcesu prezentowana przez PO zwycięży to polskich rolników czekają naprawdę ciężkie czasy.
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#27 Share Jacooo

Jacooo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 25 maj 2010 - 14:43

Wybory Ej no ludzie i tak prezydent ma góno do gadania! Ale żeby PO nas do końca nie wykończyło i żeby nie mieli pełni władzy to trzeba głosować na kaczyńskiego, bo inni kandydaci jak lepper czy Sawicki odpadają wiadomo że będzie 2 tura wyborów a wniej kaczyński i komorowski inni się nie liczą! Więc głosujcie na KACZYŃSKIEGO!!!

Klub Posiadaczy Kumurunów

#28 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 25 maj 2010 - 15:05

Wybory

@Vitasem ma oczywiście rację. Podobnie zgadzam się z treścią postu @xemita.
Komorowski nic nie wie o rolnictwie, podobnie jak główny specjalista od cudów i obietnic - Donald T.
Czytam niektóre posty i ogarnia mnie przerażenie! Nigdy nie spodziewałem się, że politycy coś poprawią, dla mnie ważne jest żeby czegoś bardziej nie popsuli.
Jeżeli propaganda sukcesu prezentowana przez PO zwycięży to polskich rolników czekają naprawdę ciężkie czasy.

A kiedy były dobre?
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#29 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 25 maj 2010 - 16:07

Wybory panowie nie czytałem tematu od początku ale powiem tak, jak dla mnie PO nic nie reprezentuje ja uważam ich za partie nie dążącą do dobra kraju i obywateli, co do kandydata PiS nie mam zastrzeżeń tylko czy jesli go wybierzemy to nie bedzie burd z Rosją? a tego bysmy nie chcieli...
ja obstaje przy swoim i pójde zagłosuje na Andrewa ;) w tym kraju i tak lepiej nie będzie tutaj nie ma przyszłości...
"siemano pokolenie zatrute komercją"

#30 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 25 maj 2010 - 17:19

Wybory burdy z Rosja? a co to oznacza? wojny nie będzie spokojnie, co najwyżej możemy pokazać, że nie te czasy są kiedy to musimy na kolanach z usmieszkiem czekać na ich każde słowo. ..

nie wybieram Prezydenta z perspektywy tego, jaki bedzie dla innych, tylko jaki bedzie dla Polski

mam dosyc tych zakłamanych usmieszków donia i calej jego brygady, tego kolesiostwa i wiecznego zajmowania sie tylko tym - jaka to opozycja i PiS jest beeeee, jaki to prezydent był smieszny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 25 maj 2010 - 17:21

Wybory nie chodzi o wojne...
PO jest śmieszne, Tusk ma taki fałszywy uśmiech...

#32 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 25 maj 2010 - 17:59

Wybory

Ej no ludzie i tak prezydent ma góno do gadania!

Oj zdziwiłbyś się kolego, zdziwiłbyś się. Prezydent w Polsce ma jeszcze dużo do gadania. Ma w swoim ręku również jedną z najważniejszych kompetencji- a mianowicie veto. Aczkolwiek sytuacja w naszym kraju zmierza do ograniczenia kompetencji prezydenta na rzecz rządu, premiera (jescze trochę funkcja prezydenta będzie porównywalna do takiej, jaką widzimy w chociażby w Niemczech czy Szwajcarii- czyli reprezentatywna). Kto wie co by było teraz z Polską, gdyby nie nasz Śp. Prezydent, który vetował ustawy podsuwane przez PO ??? Być może do tej pory nie było by żadnego zakładu państwowego.
Jak co nie którzy wyżej koledzy zachęcam do głosowania na PiS. PSL powinno dostać czerwoną kartkę (jak to określił @Vitasem) i nie wejść do rządu !!! Należy iść do urn i głosować- to jest zresztą nasz obowiązek. Zauważcie tylko, jak bogaci jednym sznurkiem idą na wybory głosować na PO. Oni cieszą się z sytuacji, gdy frekwencja jest niska. Ach gdyby nie ta młodzież, być może sytuacja potoczyłaby się inaczej w ostatnich wyborach- ale co zrobić, młode to głupie, nie mają pojęcia o polskiej scenie politycznej, wierzą w dobre uczynki Kaczora Donalda.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#33 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 25 maj 2010 - 19:48

Wybory no irlandia już nas goni i to intensywnie a grecja to już nas nawet przegoniła ;)

#34 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 25 maj 2010 - 20:43

Wybory Vitasem czemu sadzisz ze komorow wygra,ogladasz sondaże?przeciez sondaże kłamią,na onecie czy gdzies tam komorow ma 50% a kaczynski 25 a na interi jest odwrotnie i komu tu wierzyc,no ale sondaże tvn-u,GW i innych wiadomo pod kogo są ustawiane,jesli ta ciepła klucha wygra to znajac siebie bede podejrzewał sfałszowanie wyborow co by mnie nie zdziwiło hehe

#35 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 25 maj 2010 - 21:13

Wybory tak chwalicie tego kaczyńskiego a on też polską wieś ma w d*pie widzi że w mieście nie ma szans to nastawił się na wieś i tak udaje jaki to on dobry

#36 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 25 maj 2010 - 21:27

Wybory Kaczyński przynajmniej interesuje się dobrem Polski w tym rolników.

Lepper to dla mnie POrażka! Już raz rządził...
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

#37 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 25 maj 2010 - 21:55

Wybory dla ścisłości Kaczyński również

#38 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 25 maj 2010 - 22:03

Wybory

Na ostatnie wybory straszyli nas Niemcami , teraz przyszła kolej na straszenie ruskimi (dla tych co nie wiedzą Stalin nie był rosjaninem)

Taaak a Hitler nie był Niemcem tylko Austryjakiem...cóż nie zmienia to faktu, że dwa psychole wybrane przez dwa sąsiadujące z nami narody stając na ich czele dały nam nieżle w kość. Straszą nie straszą. Można wybaczyć ale nie zapomnieć. Dobrze jest mieć kogoś kto twardo mówi prawdę. Moim zdaniem nie można siedzieć cicho i nic nie mówić, gdy tak tępe osoby jak Erika Steinbach piszą własną historię- dla ścisłości owi wypędzeni: w powiecie Mrągowo NSDAP poparło 69% wyborców, w powiecie Szczytno 74%, Pisz 77%, Ełk 80% a rekord nie wiem czy nie w skali całych Niemiec padł w powiecie Nidzica gdzie aż 81% wyborców poparło NSDAP.
Jeśli ktoś nie wie: NSDAP=Hitler.

A co do przyszłych wyborów- oceniajcie ludzi nie po tym co obiecują, a po tym jak się z owych obietnic wywiązują. Osławinona "druga Irlandia" w Polsce tak mnie rozbroiła...trochę realizmu.

Z sondażami jest tak, że nalezy patrzec na nie przez pryzmat tego kto zleca ich wykonanie.

#39 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 26 maj 2010 - 06:12

Wybory

Vitasem czemu sadzisz ze komorow wygra,ogladasz sondaże?przeciez sondaże kłamią,na onecie czy gdzies tam komorow ma 50% a kaczynski 25 a na interi jest odwrotnie i komu tu wierzyc,no ale sondaże tvn-u,GW i innych wiadomo pod kogo są ustawiane,jesli ta ciepła klucha wygra to znajac siebie bede podejrzewał sfałszowanie wyborow co by mnie nie zdziwiło hehe

Dobrze gada. U nas w okolicy każdy będzie głosował na PiS. Nie wierzcie w sondaże telewizyjne. Władza w rękach PO to krach dla Polskiego rolnictwa.(będzie jeszcze gorzej)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 26 maj 2010 - 07:06

Wybory oczywiście, że należy głosować zgodnie z włąsnym sumieniem i nie dać się omamić propagandzie sukcesu czy sondażowni, które zapewne chcą pokazać, że "zobacz większość robi tak - to Ty też musisz"