Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory

768 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 07 lipiec 2010 - 19:59

Wybory Ech nie ma za co @Jaro:)a do tego co w głowie siedzi czyli Alzheimera to jeszcze Ci daleko:) bo chociaż konkretami sypiesz, a nie tak jak większość przeciwników PiS, która wyzywa od kaczek, od małych i tylko mówią że nic nie robią i nawet nie potrafią precyzyjnie określić czego nie zrobili politycy PiS.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybory Dzisiaj, 04:35
  •  

#262 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:03

Wybory Chyba za daleko idziesz w swoich domysłach-imputujesz że w/w koleżanka napisała coś takiego ?-i nie 53 czy 47% ogółu tylko głosujących chyba miałeś na myśli ?

#263 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:07

Wybory no oczywiście ze głosujących ...
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#264 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:15

Wybory bartus16 na jakiej podstawie piszesz o 53% polskiego społeczeństwa?Komorowskiego wybrało ok 8,5 mln Polaków, a kraj liczy ok 38mln obywateli.

#265 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:19

Wybory To proszę @bartas16 napisz konkretnie dlaczego masz zastrzeżenia i jakie zastrzeżenia? Tylko konkrety proszę i sensowne argumenty a nie ogólnikowe odpowiedzi bo na razie wiem tylko, że coś niby się rozpadło, ale nie wiem co i dlaczego?

#266 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:21

Wybory xemit chyba się poprawiłem ze mówiąc o ludziach co poszli na wybory ....

#267 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:25

Wybory Końcówka meczu była ważniejsza jak odpowiedz i spóżniłem się.

#268 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:30

Wybory

bartus16 na jakiej podstawie piszesz o 53% polskiego społeczeństwa?Komorowskiego wybrało ok 8,5 mln Polaków, a kraj liczy ok 38mln obywateli.

O czym Ty piszesz człowieku? 38mln jest polaków ale mogłeś zastrzec że liczysz też ludzi poniżej 18lat. Czyli 38mln uprawionych nie było.
@jaro czy dla Ciebie każdy to głosował na Komorowskiego jest zahipnotyzowany GW itp? Ludzie w UE woleli Komorowskiego, co tez czytają GW jak języka nie znają?
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#269 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:30

Wybory

To proszę @bartas16 napisz konkretnie dlaczego masz zastrzeżenia i jakie zastrzeżenia? Tylko konkrety proszę i sensowne argumenty a nie ogólnikowe odpowiedzi bo na razie wiem tylko, że coś niby się rozpadło, ale nie wiem co i dlaczego?

Ja jakoś zrozumiałem, że chodziło o rząd złożony z PiSu, LPR i SO, dlaczego to chyba wszyscy wiedzą.

#270 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:37

Wybory @milanreal-skąd niby wiesz co kto w UE lubi ?-nie wiem skąd masz takie dane-ja nie ryzykowałbym takiego twierdzenia "Ludzie w UE woleli Komorowskiego, co tez czytają GW jak języka nie znają?"-znaczy jak  ?-Hiszpan,Niemiec czy inny Belg woli Komorowskiego niż Kaczyńskiego w Polsce ?To tak jakbyśmy my woleli Merkel niż Schroedera-wiesz-możemy sobie...-gdzie to chłopie usłyszałeś ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:41

Wybory

O czym Ty piszesz człowieku? 38mln jest polaków ale mogłeś zastrzec że liczysz też ludzi poniżej 18lat. Czyli 38mln uprawionych nie było.
@jaro czy dla Ciebie każdy to głosował na Komorowskiego jest zahipnotyzowany GW itp? Ludzie w UE woleli Komorowskiego, co tez czytają GW jak języka nie znają?

Pewnie w Rosji i Izraelu również. :)
Post dotyczył polskiego społeczeństwa i nic mi nie wiadomo by ludzie do 18 roku życia nie byli jego członkami,chyba że kolega milanreall w swoim zacietrzewieniu tego nie doczytał.

#272 Share lemelvaus

lemelvaus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:głównie bydło: rasy, hodowla, nowe technologie

Ale również uwielbiam nowinki ze świata motoryzacji rolniczej.

Napisany 07 lipiec 2010 - 20:48

Wybory

@milanreal-skąd niby wiesz co kto w UE lubi ?-nie wiem skąd masz takie dane-ja nie ryzykowałbym takiego twierdzenia "Ludzie w UE woleli Komorowskiego, co tez czytają GW jak języka nie znają?"-znaczy jak  ?-Hiszpan,Niemiec czy inny Belg woli Komorowskiego niż Kaczyńskiego w Polsce ?To tak jakbyśmy my woleli Merkel niż Schroedera-wiesz-możemy sobie...-gdzie to chłopie usłyszałeś ?

Wystarczyło oglądać TVP następnego dnia lub Polsat, co jest najciekawsze nie czytam GW(o kurcze, chyba twój post nie jest teraz tak przekonywujący) :)

#273 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 21:04

Wybory

Ja jakoś zrozumiałem, że chodziło o rząd złożony z PiSu, LPR i SO, dlaczego to chyba wszyscy wiedzą.

#274 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 21:04

Wybory @lemelvaus ale wiesz TVP i Polsat to diabeł wcielony przecież :) Tv Trwam i Radio Maryja to jedne wiarygodne źródło prawdy :)
@xemit całe społeczeństwo nie ma prawa głosu bo nie wszyscy są pełnoletni. Nie rozumiesz tego czy sam nie masz 18 lat?
Zapraszam na swój profil

#275 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2010 - 21:07

Wybory Zdaje się ze w tych wiadomościach podawano że na wyniki wyborów sceptycznie zapatruje się jedyna potęga militarna UE i ostatni kraj którym rządzą ludzie z 'jajami" mający gdzieś wszelkie naciski i podlizywanie się innym krajom tj.Wielka Brytania.
Milanreall przestań odgryzać się jak wiejski Burek, a zadaj sobie trud by przeczytać post na który odpowiedziałem, brzmiał on tak-
@Karolcia to mówisz ze w Polsce mamy 53% ludzi nie trzeźwo myślących ???? to raczej te 47% to do nich trzeba mieć zastrzeżenia ....

#276 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 21:09

Wybory No oczywiście, ale to Ty powiedziałeś a nie kolega bartas. A rozpadło sie moim zdaniem z winy LPR, bo w tej koalicji każdy miał inne wizje.

#277 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 21:43

Wybory najpierw naucz się czytać i pisać a dopiero pogadamy ja nie jestem żaden BARTAS :) i teraz widać ewidentnie jaka warstwa ludzi głosowała na kandydata pis :)

#278 Share lemelvaus

lemelvaus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:głównie bydło: rasy, hodowla, nowe technologie

Ale również uwielbiam nowinki ze świata motoryzacji rolniczej.

Napisany 07 lipiec 2010 - 21:52

Wybory

Zdaje się ze w tych wiadomościach podawano że na wyniki wyborów sceptycznie zapatruje się jedyna potęga militarna UE i ostatni kraj którym rządzą ludzie z 'jajami" mający gdzieś wszelkie naciski i podlizywanie się innym krajom tj.Wielka Brytania.

Fragmentu o Wielkiej Brytanii nie pamiętam, ale ukazane były artykuły z gazet z innych krajów jak Niemcy, Belgia a nawet Rosja. Wszyscy wyrażali swoje zadowolenie z powodu wybrania pana Komorowskiego na prezydenta oraz stwierdzili,że Polska wybierając go wybrała ustabilizowanie.

Bartus@ Bez przesady człowiek jest człowiekiem,a nie maszyną, ma prawo się mylić. To tylko przejęzyczenie

#279 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 22:00

Wybory

Zdaje się ze w tych wiadomościach podawano że na wyniki wyborów sceptycznie zapatruje się jedyna potęga militarna UE i ostatni kraj którym rządzą ludzie z 'jajami" mający gdzieś wszelkie naciski i podlizywanie się innym krajom tj.Wielka Brytania.
Milanreall przestań odgryzać się jak wiejski Burek, a zadaj sobie trud by przeczytać post na który odpowiedziałem, brzmiał on tak-
@Karolcia to mówisz ze w Polsce mamy 53% ludzi nie trzeźwo myślących ???? to raczej te 47% to do nich trzeba mieć zastrzeżenia ....

A ja miałem zastrzeżenia co do 38mln a nie do tego :) Tego wiejskiego zostawię bez komentarza :)
Zapraszam na swój profil

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2010 - 22:02

Wybory O Rosji i Izraelu wspominałem i się temu nie dziwię.Niemcy mają również w tym swój interes,natomiast Belgia to miły naród i piękny kraj jednak mający znaczenie marginalne.
Obrażanie Camerona,Premiera Wielkiej Brytanii nie jest rozsądne,gdyż kraj ten jak wcześniej wspominałem jedyna potęga W UE,mający największy wpływ w USA.
Co do poparcia to należy być sceptycznym,gdyż "łaska pańska na pstrym koniu jeżdzi" a żaden rząd nie okaże jawnie swojego stosunku do nowej władzy.Ekonomiści owszem,ale przecież jak znam życie popierają tych,których łatwiej "doić" i ich poparcie to wątpliwy argument.
milanreall,nie obchodzi mnie do czego miałeś zastrzeżenia,mój post był odpowiedzią na post bartusa,a ty wpakowałeś się swoimi wypocinami pomiędzy "wódkę a zakąskę"