Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory

768 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 19 maj 2010 - 22:55

Wybory Za kim obstajecie. Wiadomo że każdy ma swojego faworyta ale czy podjęliście słuszny wybór. Powiem wam że Lepper nie był najgorszy i mimo że na prezydenture nie ma szans( chociaz kto wie ). Ja jestem za nim i na Leppera oddam głos. Jako jedyny głośno swoje poglądy i się tego nie boi - chwała mu za to :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybory Dzisiaj, 19:30
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 23 maj 2010 - 20:10

Wybory twoim zdaniem nie ma znaczenia ze to glupie poglady a co potrafi on i jego przydupasy to 2 lata ogladalismy.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 23 maj 2010 - 22:21

Wybory jacus
Przydupasy to teraz akurat rządzą.

Hmm Lepper szans w wyborach z pewnością nie ma i głos oddany na niego to głos niestety stracony. To człowiek z wielką charyzmą, który potrafi zerwać rolników do walki. Ach te strajki ;).
Ja z pewnością nigdy nie głosowałem i nie będę głosował za PO, SLD itp. krętaczami (przynajmniej mam czyste sumienie, że nie uczestniczyłem w rozkradaniu Polski). Gdzie jest UW ? Naiwni myślą, iż zniknęli z polskiej sceny politycznej. Jednak są w wielkim błędzie. Wymienione partie stały się schronieniem dla tych kanalii.
Podsumowując nie mam pojęcia dlaczego rolnik, mieszkaniec wsi (mam nadzieję, iż niemalże wszyscy na AF są ze wsi i są związani z rolnictwem)głosuje na PO czy SLD, partie, które mają nas w du.ie. Mają w du.ie wieś, rolników, mają w du.ie biedotę- a ci wszyscy na nich głosują.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 23 maj 2010 - 23:34

Wybory @jacus to co dla jednych jest głupimi poglądami to dla drugich może być mądrymi i na odwrót. Szczególnie zapadło mi w pamięci jedno spotkanie wigilijne organizowane przez prezydenta Kwaśniewskiego gdzie zaproszone zostały wszystkie kluby oprócz samoobrony, a to dlatego że jak się wyraził prezydent ".....nie będzie zapraszał warcholstwa na salony....". Jak mogło się poczuć kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy wyborców którzy oddali głos na samoobronę, jak warcholstwo?
co do dzisiejszej sytuacji prawdopodobnie przyjdzie znów wybierać mniejsze zło z jednej strony hura optymista, wizjoner i budowniczy drugiej Irlandi który wszystko puściłby w samopas w imię wolnego rynku. Z drugiej strony kandydat który wszędzie widzi spiski i spiskowców. Przypomnijmy sobie politykę zagraniczną PIS: Warszawa-Berlin iskrzyło, Warszawa-Paryż iskrzyło, Warszawa-Moskwa tu już się nie iskrzyło na tej linii zostały zgliszcza. A stare powiedzenie mówi że przyjaciół ma się blisko a wrogów daleko, tymczasem my szukamy przyjaciół za oceanem a wrogów za miedzą.
Cały czas zastanawiam się czy pójść na wybory czy nie, jak nie pójdę mówi się że nie mam później prawa krytykować władzy, jak pójdę to nie mam kandydata chyba że skreślę obydwóch i oddam nieważny głos. Ale czy wtedy będę miał prawo krytyki władzy?

#5 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 24 maj 2010 - 14:00

Wybory murtek dzisiaj na poczcie biedocie wyplacaja zasilki,stalem tam chwile-jak bys widzial jakimi biedota podjezdzala samochodami,elegancko ubrana,samochody nie wygladaly jak ze szrotu a ubrania z lumpeksu ,ja powinienem im zazdroscic.poza wyjatkami to sa oszusci ,nieroby i kombinatorzy wiec ich los malo mnie obchodzi.kazda partia ma gdzies zwyklych ludzi[oczywiscie oprocz okresu przedwyborczego] tylko jedni mniej a drudzy wiecej a ja zawsze bylem za tym zeby politycy trzymali sie ode mnie z daleka i dlatego jestem gospodarczym liberalem i uwazam ze wolny rynek jest najwazniejszy.
binek jesli dla kogos program samoobrony jest madry to nie mam z nim o czym dyskutowac.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#6 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 24 maj 2010 - 14:34

Wybory Dla mnie to wybory w tej chwili to zły czas, kilka tysięcy ludzi straciło dorobki swojego życia, mamy teraz pogodę jak dla rolnictwa przeokropną i szczerze to mam głęboko w czterech literach te wybory!! Każdy tylko obiecuje i chce się dosadzić do koryta, a potem tylko dojenie.
Chyba powinna być ogłoszona klęska wyborowa ale marszałek sejmu boi się tego bo trzeba byłoby przesunąć wybory.
Nie mam faworyta w tych wyborach i raczej nie liczę że sytuacja w naszym kraju w sferze rolnictwa zmieni się na lepsze.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2010 - 15:32

Wybory Tak w odniesieniu do wyborów. ;)
Rozbawił mnie ten film. :)
[url="http://www.youtube.com/watch?v=g5Lnf5N2S8Q&playnext_from=TL&videos=b6PseB6WPXY&feature=recentlik"]http://www.youtube.c...ature=recentlik[/url]

#8 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 24 maj 2010 - 17:43

Wybory ja jestem za Jarosławem powiedział dzisiaj na wiecu że będziemy jego oczkiem w głowie więc niech żyje jaro

#9 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 24 maj 2010 - 17:47

Wybory Ja pójde głosować na kandydata z PO (nawet nie pamiętam kto to Dodany obrazek)
Ważne aby było przeciw Kaczyńskiemu Dodany obrazek
Wieczny kawaler ;)

#10 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 24 maj 2010 - 17:49

Wybory hehe to takie myślenie nie lubie komorowskiego ale nienawidze kaczynskiego i dlateog zagłosuje na komorowskiego. To jest chore

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 24 maj 2010 - 17:50

Wybory Znam co nieco , ich programy i co tam obiecują Dodany obrazek
Ostatnio na WOS'ie miałem o polityce i w klasie gadaliśmy o kandydatach co nie co Dodany obrazek
Jak słucham wypowiedzi kaczyńskiego i widzę to co on robi to mi się rzygać chce Dodany obrazek
Wieczny kawaler ;)

#12 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 24 maj 2010 - 17:58

Wybory Na ostatnie wybory straszyli nas Niemcami , teraz przyszła kolej na straszenie ruskimi (dla tych co nie wiedzą Stalin nie był rosjaninem)

#13 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2081 postów

Napisany 24 maj 2010 - 18:10

Wybory Lepper to się nadaje ale nie do władzy podobnie jak Wałęsa blokady itp

no to na kogo oddać głos ;) a co z PSL :)

Po mojemu to Prezydent nie ma takiego znaczenia jak rząd zwłaszcza dla nas naważniejszą jego rolą jest reprentacja kraju

#14 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 24 maj 2010 - 18:51

Wybory Najpierw to powinna być ogłoszona klęska żywiołowa a potem powinno zająć się wyborami .Ale szkoda przesunąć im wybory o 90 dni bo poparcie zwłaszcz dla PO mogło by spaść.Tam ludzie stracili wszystko i to jest teraz najważniejsze jak im pomóc.Jedyny kandydat na prezydenta który domaga się wprowadzenia klęski to Lepper .PO to liberałowie '' bogaci dla bogatych'' jak wygra Komorowski to już napewno będzie po polskiej wsi.Resztę sprywatyzują choć i tak wiele niezostało,zmienią opłaty w krusie na większe i można by pisac jeszcze wiele PIS może też nie cudo ale dla rolników owiele lepszy.

#15 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 24 maj 2010 - 19:41

Wybory Jaro masz sporo racji,ale moim zdaniem to jest nic innego jak wybieranie mniejszego zła,a nie o to przecież chodzi.Bądżmy szczerzy,nie ma na kogo głosować,a historia chyba nas już powinna nauczyć że rolnika i tak wszyscy mają głęboko w D.....

#16 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 maj 2010 - 19:47

Wybory Jest na kogo głosować. Andrej oczywiscie. On coś zrobic może. Donaldzik obiecywał powodzianą szybką pomoc gówno mają. Nie mam przekonania do niego ani do innych. Jakoś Andrej taki swojak. Fakt glos pusty ale glosować na bandyctwo? Lepiej na andreja. Jak by więcej ludzi tak myślało to Andrzej ma wybory wygrane ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#17 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 24 maj 2010 - 20:06

Wybory Zapomiałem napisać że też głosuje na Leppera bo on jedyny dużo mówi na temat rolnictwa.

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2010 - 20:19

Wybory W pełni zgadzam się z tym tytułem. -"Mojzesowicz: Zagłosuje na Kaczyńskiego, Komorowski nic nie wie o wsi"

#19 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 24 maj 2010 - 20:25

Wybory

Zapomiałem napisać że też głosuje na Leppera bo on jedyny dużo mówi na temat rolnictwa.

ano wlasnie szkoda że tylko dużo mówi(ł)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 24 maj 2010 - 21:17

Wybory

Jest na kogo głosować. Andrej oczywiscie. On coś zrobic może. Donaldzik obiecywał powodzianą szybką pomoc gówno mają. Nie mam przekonania do niego ani do innych. Jakoś Andrej taki swojak. Fakt glos pusty ale glosować na bandyctwo? Lepiej na andreja. Jak by więcej ludzi tak myślało to Andrzej ma wybory wygrane :)

Co dla nas zrobił Sawicki? Coś robi wiele ale jakoś trudno zauważyć jego "wysiłek". Wybierzecie Kaczyńskiego ( kolejnego ) to co wam może zaoferować ;) Sami popatrzcie gdzie ta Druga Irlandia obiecywana przez Tuska. Miało być lepiej a jest gorzej.