Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy ciagnik około 70 km ??

86 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 08 lipiec 2006 - 08:00

Nowy ciagnik około 70 km ?? A może "Farmatrac" 74 konie.
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy ciagnik około 70 km ?? Dzisiaj, 10:45
  •  

#22 Share Biskup

Biskup

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 08:21

Nowy ciagnik około 70 km ?? Valtra takiej propozycji nie było?

#23 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 08:36

Nowy ciagnik około 70 km ?? No właśnie a ten Farmtrac moze cos o nim wiecie czy warto sie w to pakować ?
Ciesz się każdą chwilą życia...

#24 Share pawel24

pawel24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 09:12

Nowy ciagnik około 70 km ?? Tomb2- czy to ma być Twój główny traktor? Ile masz hektarów? Jaki traktor jest teraz Twoim głównym traktorem?
Nie ma to jak ursus C330! ;)

#25 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 09:36

Nowy ciagnik około 70 km ?? Hehe mam 35 hektarów mam Lamborghini R4 105 Zetora 7211 i Ursusa c-360. Szykuje mi sie najprawdopodobniej jeszcze w te żniwa wymiana całego sprzętu na nowy. To myśle tak jakiś pomocniczy ciagnik dla lambo

#26 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 09:51

Nowy ciagnik około 70 km ?? Wczoraj jakimś cudem wcięło mój post-pisałem tam coś na temat "smoków na paliwo"-z tego co zauważyłem to WSZYSTKIE nowe ciągniki spełniające normy TIER 2 chleją jak głupie-jak coś to mogę podesłać tabelkę z jednostkowym zużyciem paliwa mojego JD-myślałem ,że jest wysokie ale P.Pliszka po zbadaniu jednego takiego JD 5620 stwierdził,że powinienem się cieszyć takim rarytasem jaki mam :).U mnie zresztą po 200 h pracy i lekkiej regulacji pompy paliwożerność znacznie zmalała(w belarce mniej niż Zetor).Jak powiem ,że w tym przedziale cenowym nie ma bardziej komfortowego i solidniej wykonanego ciągnika to mam nadzieję,że nie będę posądzony o kryptoreklamę :).Aha sąsiad kupił Farmtraca -jak przesiadasz się z c-360 to na pewno jest różnica ,jeżeli z Zetora to też -ale w dół:)

#27 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 18:46

Nowy ciagnik około 70 km ?? @jaro jak możesz to podeślij mi piootr7@tlen.pl

Jak ze zwrotnością twojego jasia , ile ci spali przez cały dzień z prasą 100 litry /12 h czy mniej ?

Ciekawe czy gdzieś w lubelskim można by mojego smoka na hamowni sprawdzić

#28 Share Księżak

Księżak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 21:14

Nowy ciagnik około 70 km ?? @ tomb2 ja jeszcze pociągne temat 70 KM nowego ciągnika. Są dwie jeszcze firmy godne zainteresowania Case i Landini. U mie w okolicy są takie ciągniki ale 100-135 KM.
Może ktoś się wypowie?
P.S. Kurde niemcy strzelili gola...
w polu i zagrodzie nowe technologie a w sercu tradycja...

#29 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 21:17

Nowy ciagnik około 70 km ?? a valtra seria A?

#30 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 08 lipiec 2006 - 21:52

Nowy ciagnik około 70 km ?? "Farmatrac" 80 4WD 4-cylindrowy silnik PERKINS EURO 2, 74 KM
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 09 lipiec 2006 - 08:09

Nowy ciagnik około 70 km ?? No właśnie Valtra A mnie zaciekawiła :) a moze wiecie ile to kosztuje ? No i właśnie CASE ??

#32 Share JacekNH

JacekNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 09 lipiec 2006 - 08:10

Nowy ciagnik około 70 km ?? A moje zdanie jest takie żebyś najpierw poszukał takiego dilera, do którego mialbyś w miarę blisko, z dobrą opinią i żeby ci co będą Ci robili przeglądy i naprawy znali się na rzeczy. Warto się popytać rolników, którzy mają lepszy sprzęt. W moim przypadku to było podstawowa sprawa przy zakupie ciągnika - serwis i podeście do klienta po wyjechaniu nowym ciągnikiem z placu. P.S. Mówcie co chcecie o NH, ale ja ze swojego jestem bardzo zadowolony i jak Bozia pozwoli to jeszcze 2 kupię (TDD i TL-a). pozdrawiam

#33 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 09 lipiec 2006 - 09:17

Nowy ciagnik około 70 km ?? Też mi się wydaje że NH-ndy nie są złe przecież koncern CNH jest znany na całym świecie. ;)

#34 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 09 lipiec 2006 - 09:19

Nowy ciagnik około 70 km ?? Ludzie doświatczyli już te maszyny od wielu lat. ;) :/

#35 Share ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 11 lipiec 2006 - 13:21

Nowy ciagnik około 70 km ?? w pełni zgadzam się z uzytkownikiemNHTsa, ja mam Lampo 60, jak go kupowalem w 2004 to poza zetorem 5340 praktycznie nie bylo wyboru, dzis jest wieksz wybor ale Lampo wydaje mi sie dalej atrakcyjne (cena/możliwosci/jakosc), w SDF jest b. tani serwis, a w moim rejonie jest dealer tylko SDF wiec koszty serwisu zinnych firm bylyby dużo wyższe, pomysle jeszcze o MF- jesli Korbanek w miare blisko (ale i tak bedzie drodi w utrzymaniu:)
)

#36 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 02 sierpień 2006 - 11:24

Nowy ciagnik około 70 km ?? A ja polecam Ci Farmtrac 80 4WD bardzo fajna maszyna i bardzo dobrze sobie radzi. Kiedys zawozilismy na 2 ciagniki zepak i dwie przyczepy pierwszy zstaw byl to MF 690 ok 90 km a drugi wlasnie famtrac na poczatku pierwszy jechal MF al pozniej niechcielo nam sie z nim jechac i go wyprzedzilismy niedosc ze mielsimy mniejszza moc i wieksza przyczepe to jeszcze zostawilismy go w tyle i bardzo dobrze sobie radzil z jazda pod gorki. Pracuje rozniez z plogiem obracalnym 3 skibowym agregatem uprawowym 4m i opryskiwaczem i nietylko jesli chcesz napisz na gg to ci o niem opowiem dokladnie. 5806313
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#37 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 02 sierpień 2006 - 13:45

Nowy ciagnik około 70 km ?? No tak oki39 tylko jeszcze jedno jak bedzie z awaryjnością np. za 10 lat ;/

#38 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 03 sierpień 2006 - 08:06

Nowy ciagnik około 70 km ?? Wiesz tego ja niewiem bo chyba niema jeszcze farmtraca ktory ma 10 lat ale jak narzei to cyhyba bylo pompa od streowania popsuta ale ale wymienili i dziala dobrze a tak to narazie nic wszystko chodzi jak nalerzy.
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#39 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 sierpień 2006 - 21:06

Nowy ciagnik około 70 km ?? Ja mam Jasia 5720 i wam powiem że wcale tak mało nie pali. Oni tak mówia że on mało pali tak jak nie dostanie mocno po garach. Mam też DF Agrosun 120 2001r. i powiem wam ze jestem zadowolony tani serwis i pali 12 w 3m kultywatorze ścierniskowym, jak orze Kvernelandem obracalka 4 skibowką 160 cm to tez pali 12 na h. Wracając do JD to cześci drogie. Mowią ze Fendt to taka maszyna nie psuje sie ta?!!!! Gościu takiego 120 KM ma to mu zaraz po gwarancji wał korbowy poszedł i u korbanka 25 tys. mu zaspiewal to kupił 160 KM Perszinga od Renault. U wujasa w JD 108KM pompa paliwa siadła po 9 miechach. W same roller 60KM z TUR-em wał od przedka poszedł bo zaslaby ciagnik do TUR'a tak serwis powiedział.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 31 październik 2007 - 11:18

Nowy ciagnik około 70 km ?? To co z tym new hollandem td bo ten td70d 3 cyl z turbo będzie bardzo oszczędny więc może warto i do tura będzie dużo lepszy od rollera bo większy

Dodaj odpowiedź