Skocz do zawartości

Zdjęcie

Delphi 7

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share djmisiu65

djmisiu65

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza :D

Napisany 18 maj 2010 - 20:22

Delphi 7 mam do was koledzy pytanie dotyczące tego programu mianowicie zależy to od mojej oceny na koniec roku z informatyki więc liczę że pomożecie B)

tworzymy program który oblicza BMI (body mass index) czyli stosunek masy do wzrostu ciała - wszystko już jest wykonane, wzór podstawiony wszystko jest obliczane tylko mam jeszcze podstawić wykres (z wikipedii) przedstawiający to BMI, na którym m się pojawić kropka w miejscu wyniku obliczenia BMI - i właśnie chodzi mi o te polecenia - linijki, wzory itp byłbym bardzo za to wdzięczny

szukałem w google ale niestety nie potrafię znaleźć... wierzę że pomożecie mi otrzymać dobrą ocenę :)

pozdrawiam - djmisiu65

P.S - http://pl.wikipedia....=20080606191957 - ten obraz chciałbym stawić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Delphi 7 Dzisiaj, 06:04
  •  

#2 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 18 maj 2010 - 21:04

Delphi 7 kolego takiej technicznej pomocy, szukaj na jakimś forum informatycznym a nie tutaj, priorytetem tutaj są wiadomości rolnicze itp B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share djmisiu65

djmisiu65

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza :D

Napisany 18 maj 2010 - 21:31

Delphi 7 ja wiem dobrze o tym, ale myślałem że to jest tzw. kategoria "off-topic" dotycząca informatyki - no ok ale jeśli tak to rozumiem można usunąć temat :rolleyes:

choć w sumie to widzę że wielu userów w tej kategorii pyta się o wszystko dotyczące informatyki...

Dodaj odpowiedź