Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy Metaltech

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 30 listopad 2008 - 10:54

Przyczepy Metaltech Nie wiem....moze poprostu nowych posiadaczy jakis niefart sie trzyma :) Ja kupiłem w te lato dwie DB8000 i co do jakości wykonania jestem zadowolony, nawet przyjeżdzał do mnie właściciel pronarek 10 tonowych i mówił ze dziś nie zwróciłby uwagi na cene, tylko brałby metaltechy. Jedyne na czym sie zawiodłem to opony, w przyczepie którą dobrałem po żniwach w tygodniu maja mi zakładać 3 komplet opon :) Woziłem makaron no i po pracy ojciec zauważył że na jednej z opon gulka sie mała zrobiła, od razu za telefon i mówimy. a te opony które teraz sa na niej to jeszcze u dealera zakładali, bo podobno tamta partia była trefna i kazali mu nie wydawać mi jej z nimi :) Co do wykonania to mówie, są super. Zadnych zastrzeżen :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy Metaltech Dzisiaj, 07:06
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy Metaltech Dzisiaj, 07:06
  •  

#22 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 16:33

Przyczepy Metaltech Co do przyczep metaltech, to znajomy kupił 2 sztuki po 8 ton,
jak widziałem na własne oczy, co też pare razy ciągłem je, to na moje oko te przyczepy są bardzo dobre, ale drogie
za sam zaczep tylny musiał sporo dopłacić, ale jak dla mnie przyczepy są jak marzenie, nic tam nie brakuje, wode można nimi wozić, materiał z jakiego wykonana jest przyczepa jest bardzo dobry, gruby, równy, spawy w porządku
a kupił chyba 2-4 lata temu
po prostu polecam, ale jak tak sporo trefnych przyczep, to coś w tym jest, za mały zakład, za dużo zamówień, a żeby dobrze ją zrobić to na akord nie trza lecieć tylko na kontrolerach jakości