janusz20

Mleczarnia zaprzestaje odbioru mleka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janusz20    106

Na moim terenie mleko odbiera mleczarnia sudowia i ostatnio coraz głośniej słychać o tym że może się wycofać z tego rynku. i tak się zastanawiam jak to już się stanie to jakie rozwiązanie będzie najlepsze. czy szukać innego odbiorcy czy też przekierunkować hodowle na bydło opasowe. jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzan    0

U nas we wsi zamknęli punkt skupu mleka to wujek mówi że mleko na gnój będzie wylewał B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No 50 tyś litrów mleka na gnój niezły smród bym z tego miał B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

U nas też mają zamknąć B)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Na moim terenie mleko odbiera mleczarnia sudowia i ostatnio coraz głośniej słychać o tym że może się wycofać z tego rynku

Sudowia ledwie zipie na lokalnym rynku a miała zapędy imperialistyczne B) U nas mówią o Sudowii "świętej pamięci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No miała zapędy. Bo ja jestem z okolić Sochaczewa. A sudowia wzięła się nie wiadomo skąd przejęła miejscową mleczarnie(osm Błonie) no i przez rok było fajnie, a teraz mleko w klasie extra jest po 74gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

No raczej nie padnie :D Znalazło się dwóch mądrych i chciało se stołki zrobić :) ale w końcu chyba zaczyna być porządek :) A jak z ceną będzie to nie wiadomo w duł na pewno nie, ale i o podwyżce nic nie słychać u nas, a w innych chyba coś drgneło?? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haze72    0

Czy ktoś z Was sam dowozi do mleczarni czy to zawsze ich transport?

haze72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

No Panowie trzymać się Somatykow bo Mlekpol to wasza Mleczarnia teraz ;)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Jeszcze nic nie wiadomo. 1 marca my być posiedzenie odnośnie przejęcia Sudowii przez Mlekpol. Swoją drogą niezłe długi ma Sudowia... Ciekawe jak to będzie. Sam uciekłem 5 lat temu do Mlekpolu bo cena i zaległości po 3 miesiące w wypłacie mało co mnie nie wykończyły jak i reszte dostawców. Teraz niestety nie jest tak łatwo przejść a Mlekpol nie przyjmuje nowych dostawców.


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficer998    1

W wyniku połączenia Mlekpolu z sudovia zakład błonie. Mlekpol pobral mleko miesiąc a potem wszystkich odwalil. Przez takie podejście wiele osób zrezygnowało z produkcji mleka. Osm grodzisk mazowiecki także nie chciał brać mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj