Skocz do zawartości

Zdjęcie

HIP HOP

228 odpowiedzi na ten temat

#161 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 11:45

HIP HOP Polecam nową płytkę RR Brygady-Super Moc ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
HIP HOP Dzisiaj, 21:04
  •  

#162 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 06 kwiecień 2010 - 15:51

HIP HOP oczywiscie hem gru, firma, eldo, P.R.O.S.T.O.peja dj finix , molesta-ewemenent,kaczy i wiele wiele ulubiony : ,,wyrok ulicy " :lol:

#163 Share JLB

JLB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Łowiectwo.maszyny,las

Napisany 18 kwiecień 2010 - 12:18

HIP HOP No ja osobiście słucham HH.Głównie Paktofonika,trochę K44,kilka bitów Peji, starsze kawałki.Również 2 piosenki Tede'go

#164 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 08:57

HIP HOP A czemu nikt nie wspomniał o Słoniu? Przeciez z tego co pamietam to Chore Melodie są płyta roku 2009, a teraz wypuszcza kolejna plytke DEM6N6L6GIA. Nikt z was nie slucha?
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#165 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:picie piwa, rolnictwo i motoryzacja

Napisany 13 sierpień 2010 - 14:44

HIP HOP WSRH
miałem to nawet fajne
najlepsze to pod naciskiem i ssij go ;[

#166 Share CaseJX90

CaseJX90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun TEAM

Napisany 08 styczeń 2011 - 17:44

HIP HOP Peja, Firma, Molesta, HG, Paktofonika, Eldo
KPK Kumurun TEAM!!!!!!!!!!!!!!!

#167 Share arek676

arek676

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 18:01

HIP HOP nowa plyta peji pt " reedukacja" ktora pojawi sie chyba w lutym (nie jestem pewien) podniesie wysoko poprzeczke i w nowym roku mysle ze bedzie najlepsza z plyt. a tak to slucham wszystkiego od poznania do warszawy. najbardziej lubie szybki szmal, freestajle ostrego, ktory jest dla mnie obecnie najlepszym raperem w polsce, lubie tez reage ( prosze nie kojarzyc z postacia Kamila Bednarka czy jakos tak). Mysle ze polska to kraj w ktorzym rap ma pole do popisy a texty typu polski rap to dno powoduja u mnie smiech i zdziwienie...

#168 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 19:59

HIP HOP polecam !!
DZIKI RZĄDZI

#169 Share javorskyp

javorskyp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Hokey

Napisany 21 styczeń 2011 - 22:31

HIP HOP Nie zawsze słucham hip hopu, jest to 1/3 muzyki którą słucham. między innymi

1.Eminem, dr dre, 50cent Ich kawałki zasługują u mnie na 1 miejsce
2.Peja,może powinien być na 1. Opowiada to co dzieje się w Polsce. Ma dobre kawałki szczególnie te starsze.
3, Firma, hemp gru , 52 debiec ? To już inna liga w porównaniu do peji ale teraz im dorównują, mają troszkę inny styl Może dlatego że zaczęli później ?(mowa o pierwszysch 2 zespołach)

Ogólnie jestem zadowolony ze sceny hiphopowej w Polsce ale nie mógł bym słuchać tylko Hip hopu bo miał bym wrażenie że coś trace w mym życiu :D

Edytowany przez javorskyp, 21 styczeń 2011 - 22:31.

#170 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 00:12

HIP HOP

polecam !!
DZIKI RZĄDZI

marne flow, marny bit, w zasadzie o niczym.
patologia.
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 luty 2011 - 21:36

HIP HOP

marne flow, marny bit, w zasadzie o niczym.
patologia.

HH ma bycc o milosci <patologia>
"Coś nie poasuje wy***rdalaj..," ;[ <_< <_< <_<

#172 Share arek676

arek676

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 10 luty 2011 - 21:43

HIP HOP a po co ta agresja i docinki ?

#173 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 10 luty 2011 - 22:29

HIP HOP

HH ma bycc o milosci <patologia>
"Coś nie poasuje wy***rdalaj..," ;[ <_< <_< <_<

Hahaha jeszcze sie napinasz jak @pawelec ma racje. Krzykacz, łysy łeb i myśli że jest bogiem a ta naprawde nic konretnego. Ogolnie to jest dużo dużo dużo wiecej dobrych raperów :) pozdro dla dzikiego :o

#174 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 luty 2011 - 10:22

HIP HOP Macie chłopaki jego historie z rapem

"Dziki , pseudonim artystyczny pochodzi od nazwiska . Moja przygoda z hip hop-em zaczeła się w 1995 roku , kiedy to na wakacjach w Kielcach pierwszy raz usłyszałem o Liroyu .Po powrocie z wakacji kupiłem kilka płyt między innymi : madrrapaz , slums attack , karamba , traperów z nad wisły ;) , catedral hiil i liroya .W 1996 roku za pomoca komputera 486 nagrałem na podkładach zrobionych w e-jay pierwsze kawałki był to maj .Kawałki usłyszał starszy kolega Graczow . , postanowiliśmy coś wspólnie nagrać . Jedna kolumna przystawiona do głośników z komputera druga służyła za mikrofon , a wszystko rejestrował stary magnetofon firmy Lasonic . Gracz pokazał mi program fasttrackerII , tak zaczynałem się bawić z muzyką . , .. Do 2000 roku nie nagrywałem nic , choć pisałem teksty , większość czasu poświęcałem na graffiti . W roku 2000 nieplanowany koncert na
lokalnej imprezie zaowocował współpracą z producentem dj Rav . . Nagraliśmy kilka kawałków u Rafała w domu ,mało kto je słyszał bo ciągle nie pasowała mi jakość . Chciałem , żeby nagrywki domowe brzmiały jak ze studia .Rafał wyjechał do Irlandi , ja od wakacji 2001-2002 przebywałem w wojsku . Po wyjściu z wojska za wyprawkę kupiłem mikrofon Bherningera , niestety nie miałem pojęcia jak nagrywać .Wszystko co zrobiłem usuwałem , wielu chłopaków słyszało kawałki , które nigdy nie zostały nagrane .W 2002/03 zagrałem koncert w Libiążu gdzie zostałem bardzo dobrze przyjęty co mnie uskrzydliło. Brak funduszy , życie codzienne oraz brak znajomości i producentów topiło ambicje . W roku 2003 poznałem na treningach kickboxingu , Miki-ego z Chrzanowa u niego nagrywałem do kradzionych bitów z neta . Miki Pokazał mi program Fruity Loops ,później przez kilka lat uczyłem się robić bity . W 2005/06 nagrałem kilka piosenek u Geniusza . Usłyszycie dwa traki na płycie "Na podwórko" (Życie bez systemu , Walcz) było ich wiecej , ale trafiły do kosza . W roku 2007 nawiązałem kontakt z Igorem i w studiu IGS nagrałem pierwszą płytę "na podwórko" na której znajdują się kawałki z lat 2002 - 2007 , wszystkie bity zrobiłem sam , za wyjątkiem 4 numerów do których bity za...łem z neta :D .
Obecnie pracuję nad drugą płytą"

ja wie że jest duzo innych lepszych raperów ale ten kawałek i ccały jego rap mi się podoba

jego inne pio senki :http://www.youtube.com/user/DzikiRapgGra

SORY JAK KOGOS URAZILEM ...

#175 Share pawel101210

pawel101210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport,Muzyka

Napisany 11 luty 2011 - 22:00

HIP HOP ja najbardziej słucham: Firma , Hemp Gru , Peja , Pih ... ale bardzo też lubię: Chada , Paktofonika , Słoń feat. Mikser , Gural , PTP , 52 Dębiec , Pezet , Kaczor ... teraz czekam na nową pytę Pei :D

28.07.2009 - 28.07.2012r. Już trzy lata na AF :)

#176 Share arek676

arek676

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 11 luty 2011 - 23:04

HIP HOP ten rok okaze sie owocny co do hip hopu... fokus juz pokazał na nowet plycie ze wysoka poprzeczka grubson tez a co dopiero peja, chada czy hemp gru ktore po 2 latach wydaje 3 album "trylogii"

#177 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 23 luty 2011 - 18:59

HIP HOP powiedzcie mi ci co słuchają firmy jaki przekaz ma wg ich muzyka zero flow i marne nawijanie JP JP JP dla zbuntowanych gimnazjalistów...
z reszta szkoda słów
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#178 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 23 luty 2011 - 20:46

HIP HOP firma ma fajne tylko "mam wyjebane" , "bongo" , "brat" i "wyrok ulicy" (ft. hem gru )
ja też ich nie rozumiem :/
http://zlosnica669.w...igz_prod_matheo fajny teledysk ale klip mleprzy polecam "stoprocent 2" (to nie o JP)

firma ma fajne tylko "mam wyjebane" , "bongo" , "brat" i "wyrok ulicy" (ft. hem gru )
ja też ich nie rozumiem :/
http://zlosnica669.w...igz_prod_matheo fajny teledysk ale klip mleprzy polecam "stoprocent 2" (to nie o JP)

#179 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 24 luty 2011 - 22:54

HIP HOP Czytam... Czytam... i wstrzymam się w wypowiedzeniu się na temat co niektórych...

Powiem tak :

O.S.T.R.
Eldo
WWO(stare płyty ,,Masz i Pomyśl")
52
Warszawski Deszcz
PFK(wiecznie żywa)
Małpa (objawienie roku 2009 z miasta Toruń szczerze polecam)
Włodi
Molesta
Fenomen

I to by było chyba na tyle jeśli chodzi o rodzimą scenę. A co do zagranicznej to chyba jedynie 2Pac.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Fazi18

Fazi18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 24 luty 2011 - 23:07

HIP HOP Słoń , Shellerini
oni mają dobre kawałki
a tak to ogólnie jak wszyscy
OSTR ,Peja ,Tede ,Rpk ,Hemp gru ,Firma ,Tony Jazzu ,Sobota ,Bezimienni , Płomień 81, Trzeci wymiar, 3Y (Yez Yez Yo), Paktofonoka , Pokahontaz , Kaliber 44 ,Fokus , Rahim , Macca sqad , PTP, 3xklan , Donguralesko ,Zip skład itp.
Dużo żeby wymieniać
nie słucham takich raperów jak mezo czy liber bo to porażka
tylko kasa im w głowie :lol: