Chota

HIP HOP

Polecane posty

arek676    18

ten rok okaze sie owocny co do hip hopu... fokus juz pokazał na nowet plycie ze wysoka poprzeczka grubson tez a co dopiero peja, chada czy hemp gru ktore po 2 latach wydaje 3 album "trylogii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

powiedzcie mi ci co słuchają firmy jaki przekaz ma wg ich muzyka zero flow i marne nawijanie JP JP JP dla zbuntowanych gimnazjalistów...

z reszta szkoda słów


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

firma ma fajne tylko "mam wyjebane" , "bongo" , "brat" i "wyrok ulicy" (ft. hem gru )

ja też ich nie rozumiem :/

http://zlosnica669.wrzuta.pl/audio/6vkOEiW22fx/stoprocent_2_-_sobota_feat__koolsavas_gural_wall-e_rytmus_bigz_prod_matheo'>http://zlosnica669.wrzuta.pl/audio/6vkOEiW22fx/stoprocent_2_-_sobota_feat__koolsavas_gural_wall-e_rytmus_bigz_prod_matheo fajny teledysk ale klip mleprzy polecam "stoprocent 2" (to nie o JP)

 

firma ma fajne tylko "mam wyjebane" , "bongo" , "brat" i "wyrok ulicy" (ft. hem gru )

ja też ich nie rozumiem :/

http://zlosnica669.wrzuta.pl/audio/6vkOEiW22fx/stoprocent_2_-_sobota_feat__koolsavas_gural_wall-e_rytmus_bigz_prod_matheo fajny teledysk ale klip mleprzy polecam "stoprocent 2" (to nie o JP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Czytam... Czytam... i wstrzymam się w wypowiedzeniu się na temat co niektórych...

 

Powiem tak :

 

O.S.T.R.

Eldo

WWO(stare płyty ,,Masz i Pomyśl")

52

Warszawski Deszcz

PFK(wiecznie żywa)

Małpa (objawienie roku 2009 z miasta Toruń szczerze polecam)

Włodi

Molesta

Fenomen

 

I to by było chyba na tyle jeśli chodzi o rodzimą scenę. A co do zagranicznej to chyba jedynie 2Pac.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fazi18    0

Słoń , Shellerini

oni mają dobre kawałki

a tak to ogólnie jak wszyscy

OSTR ,Peja ,Tede ,Rpk ,Hemp gru ,Firma ,Tony Jazzu ,Sobota ,Bezimienni , Płomień 81, Trzeci wymiar, 3Y (Yez Yez Yo), Paktofonoka , Pokahontaz , Kaliber 44 ,Fokus , Rahim , Macca sqad , PTP, 3xklan , Donguralesko ,Zip skład itp.

Dużo żeby wymieniać

nie słucham takich raperów jak mezo czy liber bo to porażka

tylko kasa im w głowie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

Sokół nr 1

hi fi banda

fundacja#1

pmm

pokój z widokiem na wojne

i wiele innych ludzi związanych z wytwórnia PROSTO !

AVE ZIP SKŁAD !!!


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Z okazji pierwszych urodzin cyklu imprez "A pamiętasz jak" powstała nowa wersja klasyka Juhasa i Numera Raz (na bicie 600 V) "93,94". W nagraniu nowej wersji tego klasycznego już utworu udział wzięło 17 zawodników z pierwszej ligi polskiego hip-hopu. (m.in. Sokół, Ten Typ Mes, Pezet, Małolat, Numer Raz, Ero, Kosi, Diox, Hades, Vienio, Włodi, Pelson, Chada, Stasiak, Onar) Już dziś, tylko na CGM.PL premiera singla, który śmiało można nazwać najpoważniejszą kolaboracją hip-hopową 2011 roku w Polsce.

 

A Pamiętasz Jak? (Official Video)

http://www.youtube.com/watch?v=EYe4odTtiTQ&feature=player_embedded

Edytowano przez pawelec

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdy dzisiaj znalazłem ten temat i się zastanawiałem który kawałek najbardziej mi się podoba, jest zaje...tym przekazem i można by go tu wkleić aby jakoś wyróżnić, wpadło mi do głowy ich bardzo wiele. Aż w końcu przypomniałem sobie o kawałku na który wpadłem całkiem przypadkowo jakiś rok temu. Co prawda formację znałem od czasu, gdy się cieszyłem z rowera z komunii jak to ktoś określił na pierwszej str. ale wtedy to się za dużo nawet nie rozumiało o czym nawijają. Ot on:

EDIT: zapomniałem dodać, oczywiście też PFK, kaliber, molesta, pezet i niektóre płyty peji i pewnie coś tam jeszcze. czarny jakoś tak nie bardzo, bit oczywiście to kosmos, ale jakoś tak wolę ostać przy PL.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Płyta Palucha mi się podoba natomiast Parias... nie lubię ich muzyki. Nawet nie wiem czemu po prostu nie lubię i już ;)

Ale oczywiście nie ma to jak Gural ;)

Klip promujący nową płytkę Gurala


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

@Avendrion- nie o to chodzi ze nie lubisz ich muzyki po prostu ty jej nie rozumiesz wolisz zawalać sobie głowę jakimś tandetnym tekstami jak dziadzior dge itd które wg nie maja siły przekazu jak stołeczny rap . posłuchaj sobie dobrze i to parę razy tekstów Włodka Eldoki lub Pelsona to zmienisz zdanie na ich temat .


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

a BONUS RPK ? kto słucha Bonusa ? ja to teraz słucham RPK naokrągło i na prawdę mają kozackie kawałki :) ZDR ktoś zna ? taka radomska ekipa nie jest tak znana np. jak Bonus :P ja to teraz czekam na nową płytkę WRSH " Szkoła Wyrzutków "

 

 

polecam :)


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

Gorąco polecam jedną z najlepszych płyt polskiego hip-hopu, czyli "Światła Miasta" zespołu Grammatik. Swego czasu, cena płyty na rynku wtórnym wynosiła 400zł. Płyta jest wydana ponownie, w cenie około 30zł. Warto się zaopatrzyć. Pozdrawiam


"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byku2002    0
Napisano (edytowany)

 

to jest połączenie słowiańskiej muzyki z hip hopem :) oczywiście to jest instrumental i ogólnie podoba mi się :D

Edytowano przez byku2002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Już nie mogę się doczekać następnych kawałków ;)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

szczewko a moze wybierasz sie na hip hop kemp 2013 do Czech? :)

Edytowano przez tommy66692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj