Chota

HIP HOP

Polecane posty

tommy66692    2227

Nie ważne ilu z was chce na raz zostać MC

Zostaw to jeśli nie wierzysz że bedziesz w tym najlepszy

najświeższy od reszty inny prawilny

w swym fachu zwinny, jak nikt inny

pijmy zdrowie tych co dają to prosto z serca

w wersach tych potencjał histori spadkobierca

od huherka do kiuberta etap

który winien znać każdy miłośnik gry na deck'ach

stara szkoła breka New York City Breakers, Rock Stedy Crew

jak kiedys tam-teraz tu

od pierwszych atroków na treningach litry potu do bitwy roku

hip hopu esencja-kochasz to to robisz i nie potrafisz przestać

jak wariaty co bombią systemy metra i chociaż media

komercja się we wszystko wpieprza to dzięki takim jak MY ta kultura musi przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

jak sie podoba nowa płyta hemp gru? jak dla mnie duzo lepsza od pierwszej

szykuje sie dobra płyta 3W bedzie co słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Ja słucham prawdziwego polskiego HH typu: Molesta Ewenement, Hemp Gru, czasem Peja, Eldo, Paktofonika.

 

Zgadzam się z Tommy66692 ostre bity, Wilku wymiata co wy na to, jak wam sie podoba nowa płyta Hemp Gru "Droga".


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Zerknijcie na to

wymiata.

Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1994    0

Niektórzy polscy raperzy to mistrzowie ;) ale lubie tez słuchać gangsta rapu z zachodniego wybrzeża USA, podoba mi się ich styl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0
Z beffu PEji i Liroya ujawniło się parę fajnych dissów, "NAS - Anty Liroy" - bardzo ostry kawałek, spawacze i Peja w sumie też pojechali po Liroy'u , wyzywają go, jego rodzinę , miasto, grożą mu, itd... jeśli ktoś jest wrażliwy na takie teksty to po prostu niech nie słucha. W sumie w każdym z tych dissów przeklinają ale ten jest chyba najmocnejszy.

Drugi fajny diss to : "Liroy - Bafangoo", Liroya na Peje. następny to "Liroy - Kołysanka dla przyjaciół" też do PEji i jego ziomków. Kolejny to "Modus Operandi - Peji." taki sobie.

 

Jeszcze kłótnia Peji z Żuromem.

 

Dwa dissy PEji na Żuroma "PEja - Jedna Runda" i "PEja - Czysty Nokaut".

Żurom coś tam nagrał ale to totalna ch**nia.

zetor jak pierwszy raz uslyszalem anty liroya to sie tak smialem t tych tekstow alee ogolnie to fajna piosenka ja tam nie jestem wrazzliwy na takie teksty jezeli chcecie moge dodac tez tekst anty liroya ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

oczywiscie hem gru, firma, eldo, P.R.O.S.T.O.peja dj finix , molesta-ewemenent,kaczy i wiele wiele ulubiony : ,,wyrok ulicy " :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLB    0

No ja osobiście słucham HH.Głównie Paktofonika,trochę K44,kilka bitów Peji, starsze kawałki.Również 2 piosenki Tede'go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

A czemu nikt nie wspomniał o Słoniu? Przeciez z tego co pamietam to Chore Melodie są płyta roku 2009, a teraz wypuszcza kolejna plytke DEM6N6L6GIA. Nikt z was nie slucha?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek676    18

nowa plyta peji pt " reedukacja" ktora pojawi sie chyba w lutym (nie jestem pewien) podniesie wysoko poprzeczke i w nowym roku mysle ze bedzie najlepsza z plyt. a tak to slucham wszystkiego od poznania do warszawy. najbardziej lubie szybki szmal, freestajle ostrego, ktory jest dla mnie obecnie najlepszym raperem w polsce, lubie tez reage ( prosze nie kojarzyc z postacia Kamila Bednarka czy jakos tak). Mysle ze polska to kraj w ktorzym rap ma pole do popisy a texty typu polski rap to dno powoduja u mnie smiech i zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

Nie zawsze słucham hip hopu, jest to 1/3 muzyki którą słucham. między innymi

 

1.Eminem, dr dre, 50cent Ich kawałki zasługują u mnie na 1 miejsce

2.Peja,może powinien być na 1. Opowiada to co dzieje się w Polsce. Ma dobre kawałki szczególnie te starsze.

3, Firma, hemp gru , 52 debiec ? To już inna liga w porównaniu do peji ale teraz im dorównują, mają troszkę inny styl Może dlatego że zaczęli później ?(mowa o pierwszysch 2 zespołach)

 

Ogólnie jestem zadowolony ze sceny hiphopowej w Polsce ale nie mógł bym słuchać tylko Hip hopu bo miał bym wrażenie że coś trace w mym życiu :D

Edytowano przez javorskyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

polecam !!

DZIKI RZĄDZI

marne flow, marny bit, w zasadzie o niczym.

patologia.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

marne flow, marny bit, w zasadzie o niczym.

patologia.

HH ma bycc o milosci <patologia>

"Coś nie poasuje wy***rdalaj..," ;[ <_< <_< <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

HH ma bycc o milosci <patologia>

"Coś nie poasuje wy***rdalaj..," ;[ <_< <_< <_<

 

Hahaha jeszcze sie napinasz jak @pawelec ma racje. Krzykacz, łysy łeb i myśli że jest bogiem a ta naprawde nic konretnego. Ogolnie to jest dużo dużo dużo wiecej dobrych raperów :) pozdro dla dzikiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

Macie chłopaki jego historie z rapem

 

"Dziki , pseudonim artystyczny pochodzi od nazwiska . Moja przygoda z hip hop-em zaczeła się w 1995 roku , kiedy to na wakacjach w Kielcach pierwszy raz usłyszałem o Liroyu .Po powrocie z wakacji kupiłem kilka płyt między innymi : madrrapaz , slums attack , karamba , traperów z nad wisły ;) , catedral hiil i liroya .W 1996 roku za pomoca komputera 486 nagrałem na podkładach zrobionych w e-jay pierwsze kawałki był to maj .Kawałki usłyszał starszy kolega Graczow . , postanowiliśmy coś wspólnie nagrać . Jedna kolumna przystawiona do głośników z komputera druga służyła za mikrofon , a wszystko rejestrował stary magnetofon firmy Lasonic . Gracz pokazał mi program fasttrackerII , tak zaczynałem się bawić z muzyką . , .. Do 2000 roku nie nagrywałem nic , choć pisałem teksty , większość czasu poświęcałem na graffiti . W roku 2000 nieplanowany koncert na

lokalnej imprezie zaowocował współpracą z producentem dj Rav . . Nagraliśmy kilka kawałków u Rafała w domu ,mało kto je słyszał bo ciągle nie pasowała mi jakość . Chciałem , żeby nagrywki domowe brzmiały jak ze studia .Rafał wyjechał do Irlandi , ja od wakacji 2001-2002 przebywałem w wojsku . Po wyjściu z wojska za wyprawkę kupiłem mikrofon Bherningera , niestety nie miałem pojęcia jak nagrywać .Wszystko co zrobiłem usuwałem , wielu chłopaków słyszało kawałki , które nigdy nie zostały nagrane .W 2002/03 zagrałem koncert w Libiążu gdzie zostałem bardzo dobrze przyjęty co mnie uskrzydliło. Brak funduszy , życie codzienne oraz brak znajomości i producentów topiło ambicje . W roku 2003 poznałem na treningach kickboxingu , Miki-ego z Chrzanowa u niego nagrywałem do kradzionych bitów z neta . Miki Pokazał mi program Fruity Loops ,później przez kilka lat uczyłem się robić bity . W 2005/06 nagrałem kilka piosenek u Geniusza . Usłyszycie dwa traki na płycie "Na podwórko" (Życie bez systemu , Walcz) było ich wiecej , ale trafiły do kosza . W roku 2007 nawiązałem kontakt z Igorem i w studiu IGS nagrałem pierwszą płytę "na podwórko" na której znajdują się kawałki z lat 2002 - 2007 , wszystkie bity zrobiłem sam , za wyjątkiem 4 numerów do których bity za...łem z neta :D .

Obecnie pracuję nad drugą płytą"

 

ja wie że jest duzo innych lepszych raperów ale ten kawałek i ccały jego rap mi się podoba

 

jego inne pio senki :http://www.youtube.com/user/DzikiRapgGra

 

SORY JAK KOGOS URAZILEM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj