Chota

HIP HOP

Polecane posty

Zetor5340    1

Nie Rap, ale przeróbka.

 

"Pożycz ciągnik, nalej wina"

 

Piosenka bodajże zespołu Video - Twoja Wina. http://szympilek.wrzuta.pl/audio/7plrpqC24...eo_-_twoja_wina

 

 

Fatalnie kończy się ten dzień,

ciągnik pod wiatą stoi se,

narobił sie kurde,dawno

już chyba tak ciężko nie robił,

I nagle puka ktoś do drzwi,

nie patrząc widze że to ty,

i chociaż wiem że kłamiesz,

znów nie mam sił by ci otworzyć..

 

Oooo

No nalej wina , nalej wina!

Uuuursus

bez przedniego napędu smutny finał,

wyglądasz jak Laverda ,

kradniesz mój najlepszy kwas,

I znów Uuuursus

No nalej wina...

 

Nabrałem się na tani chwyt,

Pożyczysz ciągnik? nie mówie nic

za każdym razem kiedy se pije

Ty znów przychodzisz

dobiłeś go kolejny raz

i twierdzisz, że z nim coś nie tak..

bo ledwie go rozwalisz znów czekam

kiedy go złorzyć...

 

Oooo

No nalej wina , nalej wina!

Uuuursus

bez przedniego napędu smutny finał

wyglądasz jak Laverda

kradniesz mój najlepszy kwas

I znów Uuuursus

No nalej wina...

 

 

Oooo

No nalej wina , nalej wina!

Uuuursus

bez przedniego napędu smutny finał

wyglądasz jak Laverda

kradniesz mój najlepszy kwas

I znów Uuuursus

No nalej wina...

 

;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jakos nie mozna narzekac na nadmiar dobrego ciekawego polskiego hh. Bradziej uwazam klasyke. A Doniu, Liber czy 18L to z hh maja tyle wspolnego co Doda z muzyka kościelna.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Masz racje ;) Co do nadmiaru dobrego Polskiego hip hopu też się zgodze ale jeśli chodzi o te grupy bardziej znane, natomiast jest wile dobrego podziemnego rapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Pamiętajcie HIP-HOP to kultura RAP to muzyka a moim zdaniem najlepszym raperem jest [Peja] wiem może jest trochę przereklamowany ale chociaż piosenki są mądre opowiadają o życiu, o problemach, mają jakieś przesłanie, dają nam trochę do myślenia. Także do tego grona można zaliczyć Pezeta jak i również Sokoła. Nie tak jak Mezo który nie wiem czemu uważa sie za rapera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Najlepszy raper to (chodzi mi o piosenki) to PIH .

Szkoda że nikt z was nie słucha freestylu


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Słucha słucha a po drugie o gustach sie nie dyskutuje bo jeden woli PIH-a a drugi Peje. Ja osobiscie lubie Fokusa,Ostrego,Eldo,Gurala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2
Najlepszy raper to (chodzi mi o piosenki) to PIH .

Szkoda że nikt z was nie słucha freestylu

 

 

Ja chyba więcej freestyle`u przesłuchałem niż rapu nagranego wydanego na płytach. A to za sprawa Tetrisa, rapera który mieszka w 16 tys mieście 5 km ode mnie. Dobry raper, prawda ? Mój ulubiony raper to O.S.T.R(freestyle -30 minut z życia) , ten to ma dopiero niewiarygodne flow jak dla mnie. Ogólnie teraz zszedłem z rapu na rzecz Dance2u i R&B, lecz słucham go również dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Te tris kozak na wolnym niestety został wydymany przez jurorów na WBW 2005 w finale teraz Muflon drugi raz wygrał WBW ten to dopiero ma panczlajny.


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
Słucha słucha a po drugie o gustach sie nie dyskutuje bo jeden woli PIH-a a drugi Peje. Ja osobiscie lubie Fokusa,Ostrego,Eldo,Gurala.

No co ty przecież prawdziwy rap zagrają gdzieś na festiwalu Ci goście co grają rap jak Jozin z Bazin gdzieś na czeskim balu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.S.T.R. , WWO, Onar,Płomień81, MORWA, Molesta... Owal... ale najbardziej jednak O.S.T.R-a. Hip hoppolo nie słucham...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Wiesz chłopak zaraz czepisz się raperów z wytwórni UMC Records dlaczego ?? Może jakaś odpowiedź dla mnie napewno prawdziwą grupą rapową nie są Hemp Gru i Firma. Co to za sztuka nawijać tylko o waleńu policji i żeby palić marichuane zarzywać dragi imprezować...

Niema to jak freestyle. ;)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33
No co ty przecież prawdziwy rap zagrają gdzieś na festiwalu Ci goście co grają rap jak Jozin z Bazin gdzieś na czeskim balu! ;)

No i PEZET oczywiscie. Dziex tommy66692 za przytoczenie dobrego kawalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Tak pewnie czepię się tych z UMC Records bo oni też promują tandete-taki Mezo nie jest żadnym raperem ale podaje się za takiego i wszystkie media go popierają a dlatego że wszystko kręci się wokół grubych pieniedzy co jest zwane komercją ;) Nie toleruje "raperów" ktorzy jadą na festiwale wychodzą na scene śpiewać w kategorii rap-tak samo jak te słodkie pierdy jak Verba czy 18L.

 

Wolę posłuchać ekip z podziemia albo z wytwórni EmbargoNagrania albo Prosto, Asflat Records bo UMC nie kojarzy raczej mi sie z dobrym rapem a owal na pewno się zalicza to "szmiry".

 

Wolnego też słuchałem w pewnym okresie ale zdecydowanie bardziej wole przemyslane i zapisane słowa.

Co do HempGru to jesli nie nazwiesz ich grupą rapową to kim? Rap nie określa tematyki tekstów wiec moża pisać o czym się chcę nawet tak jak mówił Fokus o dziurze w zębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Słuchasz ABRA dAb'a ?? Co @tommy66692


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Obecnie nie słucham jego płyt-właściwie po odejściu Magika z kalibra44 zespół stracił swoją moc, chociaż słuchałem kawałków Abradaba ale jeszcze jak nagrywał z Joką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ustalmy jedno ... Nie nazywajmy Mezo raperem to jest hip-hopolowiec : )


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Ja to wiem ale @GSX napisał "czepisz się raperów z UMC Records" a według tej wytwórni raperem jest Mezo, Liber czy reszta tej całej poznańskiej szajki.

 

@Avendrion masz za długą sygnature także prosiłbym o skrócenie jej do 4 linijek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0
Obecnie nie słucham jego płyt-właściwie po odejściu Magika z kalibra44 zespół stracił swoją moc, chociaż słuchałem kawałków Abradaba ale jeszcze jak nagrywał z Joką.

 

Aha wiesz mimo wszystko nikt nie stracił swojej mocy Abradab jedyny raper który nawija tak samo od początku kariery przynajmiej tematyka podobna.

Posłuchaj sobie wywiadów tego rapera może on wam powie co to komercja Mezo to inna sprawa ale reszta z UMC jest nawet do posłuchańa..


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

Duze P, Muflon i Tetris wymiataja na free. Niektorych bitew mozna sluchac jak nagranych w studio kawalkow (np. final wbw2004).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Może faktycznie nie stracił swojej mocy ale po prostu nie słucham i tyle. Co do komercji to jej definicja nie jest trudna i chyba kazdy wie co to jest ;) Ok zgadzam się że nie wszyscy są komercyjni ale na pewno nie nagrywają Rapu i zgodzę się że są do posłuchania ale tylko gdy podają się oni SAMI za gatunek Pop czy coś podobnego.

 

Bo jeśli to jest RAP to ja od dziś zaczynam słuchać Feela i jesli miałbym słuchać swietnej jakości hiphopolo z UMC to bede słuchał starych nielegali nagrywanych w domach z kiepską jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Ja z UMC akceptuję jedynie Hansa, reszta chyba świadomie zboczyła z prawdziwego rapu na komercję bo wiedzieli ze media prędzej to puszczą niż prawdziwy underground, ale to i tak im nie pomogło bo dzisiaj media praktycznie przestały się interesować taką muzyką ;) Niestety bo teraz nawet tacy kolesie jak Sokół i Pono wypuszczają kawałki w stylu "W aucie" owszem śmieszny ale Ci sami goście w 2004 rymowali: "Szczery hardkor, bez buractwa i dancingu . . ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zetor zgodze się... ale była płyta nielegal Owala i ona była ok... zgodze się że poszedł na komere... Nie zaprzecze.


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj