Skocz do zawartości

Zdjęcie

HIP HOP

228 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 16 czerwiec 2007 - 11:40

HIP HOP

jak to nie wszyscy juz wyzej wymieniani (ze starej ekipy) nie sa nic gorsi od tych amerykanskich tempakow, tylko fonografia w polsce jest ponizej poziomu, ja jeszcze od siebie dodalbym ryska i duzo bardziej lubie posluchac prawdziwych polskich kawalkow niz przyglupich murzynow (np. 50cent sie ostatnio % nauczyl i teraz tym emanuje :D )

może są przygłupi ale jaką kasę mają.

ale dobra każdy ma swoje zdanie.przeciez nie mówie ze ma wam sie podobac amerykanski rap.

pozatym jest jeden białas w usa co rapuje, wiadomo chyba o kogo chodzi.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
HIP HOP Dzisiaj, 03:59
  •  

#22 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 czerwiec 2007 - 13:46

HIP HOP Jak dla mnie to tylko Poznański Hip-Hop sie liczy - wkońcu od peji zaczął sie rozkwit tego gatunku w naszym kraju - choc i wcześniej powstało kilka fajnych tracków - a tak odchodzac od tematu to np Liber kończył studian na AR w Poznaniu na TRiL-u więc jest jak by nie patrzeć z branzy :D
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#23 Share sirmnemonic

sirmnemonic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 14:12

HIP HOP Od Peji? Ja myślałem, że od Liroya i Wzgórza Ya Pa 3

#24 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 czerwiec 2007 - 14:17

HIP HOP owszem zaczeło sie wczesniej ale taki stan jakl teraz ze hip-hop słychac na kazdym rogu ulicy to sie tak od 2001-2002 roku zaczał
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#25 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 16 czerwiec 2007 - 17:01

HIP HOP kiedyś się tego słuchało ale od pewnego czasu przestał mi się podobać

#26 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 22:41

HIP HOP Ogólnie rzadko słucham HH, a jeśli już to tylko najlepszy z najlepszych Kaliber 44 :D
Najbardziej podoba mi sie kawałek "Film" z płyty "w 63 minuty dookoła świata". Czasem w gramofon mp3 wrzuce też 52 Dębiec, niektóre utwory z ciekawymi tekstami mówiącymi o pesymistycznej rzeczywistości z nutką agresji :)

Nie trawie HH emanującego "szpanem" gdzie jakis facet w dresie obwieszony łańcuchami stoi przy oplu calibrze i giba sie jak taczka gnoju pierdząc coś o hajsie, seksie i drogich samochodach :)

#27 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 23:01

HIP HOP @mirasek - poprostu od razu widać który z nich sie sprzedał

#28 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 16 czerwiec 2007 - 23:17

HIP HOP

Widziałeś co napisał Witek? tojest według ciebie szmira?
Sądzisz że Polski Hip Hop jest do d*py? To jaki jest dobry? Amerykański?? Przecież nie rozumiesz z tego ani słowa.
W czasach świetności polskiego Hip Hopu (kaliber, Molesta,Paktofonika, i innych ) cieszyłeś się z rowera, który dostałeś na komunię.

hmmm kolego ja mam juz 29lat a wiec cos moge pamietac na ten temat...a pozatym jezyk angielski znam!!!!
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#29 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 18 czerwiec 2007 - 10:12

HIP HOP @sirmnemonic
Doniu miał wcześniej takie normalniejsze kawałki, dużo wcześniej :D ni niewiele ich było :)
Dla mnie też najlepszy jest OSTRY. Najlepsza jego płyta to ta z kawałkiem Kochana Polsko

#30 Share sirmnemonic

sirmnemonic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 18 czerwiec 2007 - 10:18

HIP HOP Zgadzam się !!!!
... tera módlcie się za mnie bracia hiphopowcy-rolnicy bo ide na egzamin z karnego :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 18 czerwiec 2007 - 12:50

HIP HOP zetor mowisz ze nawijaja o jaraniu biedzie itd ale nawijaja o prawdze oni niasa jakies przeslanie posluchaj k44 prawie w kazdym kawalko jest o trawie ale oni nie namawiaja do jaraania jej tylko o tym co sie z tym wiaze a peja wlasnie rapuje o tym co przezyl czyli bieda o wywodzi sie z prawdziwej biedy wybil sie i ma kase i sam sie przyznalk ze nie ma prawka on w swoich kawalkach mowi o tym zeby nie siedziec pod blokiem i czekac na wszystko tylko ze tzrzeba ruszec sie z miejsca tak samo jak liroy wielu go krytykuje ze robi klipy z jakimis golymi laskami czy cos ale czy to jest cos dziwnego? przeciez to jest normalne i on tez nie widzxi w tym nic zlego jak sam powiedzia;l "on pokazuje piekno kobiecego ciala"
ja slucham WYP3 Liroy Kaliber 44 Paktofonika Fenomen Peja WSP i to chyba wszystko jak bedziecie chcieli to moge zapodac probki moich tekstow (sam ukladam sobie niekiedy) moze kiedys o gospodarce napisze ale to jak bedziecie chcieli
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#32 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 18 czerwiec 2007 - 13:15

HIP HOP Tutaj widać jak Polska ( w szczególności Warszawa) kocha liroya Xd

KS Falubaz

#33 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 18 czerwiec 2007 - 16:41

HIP HOP jest jedna rzecz dla której warto zyć i niezmienia się nic

jako mieszczuch z Poznania popieram Hip-Hop wlkp

osobiście mieszkam na Dębcu więc jakoś znam te klimaty
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#34 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 18 czerwiec 2007 - 18:13

HIP HOP Hehehe, też lubie poznański HH :D Wiadomo co dobre, heh :)

KS Falubaz

#35 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 03 lipiec 2007 - 22:40

HIP HOP

hip hop to tylko amerykański(bardziej rap, ale to jeden ciul)....

Dla mnie też- jak hip hop to tylko zza oceanu blink blink :( . Nie oszukujmy się- bez amerykańskiego hip hopu nie istniałby polski hip hop. Może ostatnio rzeczywiście murzyni teksty mają płytkie- podprogowo erotyzujące- ale mają z tego kasę. Jednak początki niektórych wykonawców były podobne do polskich- bieda, brak zajęcia, podejrzane interesy (Dr. Dre, Snoop Dogg). Co do języka w tego rodzaju muzyce- to uważam, że j. polski jest zdecydowanie bardziej bogaty w ekspresję i więcej można nim wyrazić, niż angielskim- ale za to murzyńskim rytmom nic nie dorówna!

Zetor5340 Pozdro!!! :)

#36 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 07:19

HIP HOP jezeli slucham to tylko niesmiertelnego 2Paca:)

#37 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 08:58

HIP HOP Dobra-a kto on jest ów Hip Hop ?:(-pytam bo ja się wychowałem na muzyce i w okresie w którym aby zaistnieć na scenie muzycznej TRZEBA było umieć grać i śpiewać :)

#38 Share Gumis32

Gumis32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:?

Napisany 04 lipiec 2007 - 10:33

HIP HOP Ja tam bardziej to techniawek słucham bardzie cieszą moje uszy ale z hip-hop'u też bym coś znalazł:
Akon, 50cent, Doniu, JEDEN OSIEM L, coś by sie znalazło jeszcze ale nie chce mi sie myśleć :(

#39 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 10:39

HIP HOP 18L dla mnie to nie jest hip hop.

MTZ_820 zapodaj mi twoje teksty.Ja też coś od dłuższego czasu prubuje wykminić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 04 lipiec 2007 - 22:14

HIP HOP A słyszał ktoś z Was, że Puff Daddy ponoć wie, kto zastrzelił Notorious Big'a?