Skocz do zawartości

Zdjęcie

HIP HOP

228 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 18:20

HIP HOP słuchacie ? kogo słuchacie ? kto wam się najbardziej podoba z tej branży ?
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
HIP HOP Dzisiaj, 03:04
  •  

#2 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 15 czerwiec 2007 - 18:28

HIP HOP hip hop to tylko amerykański(bardziej rap, ale to jeden ciul)....te polskie szumowiny to słuchac się tego nie da :D
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#3 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 18:34

HIP HOP

....te polskie szumowiny to słuchac się tego nie da :D

a co ty ich tak ich określasz, a co ty ich znasz ze tak ich określasz, nie podoba mi sie takie cos

ja ostaniu słucham Jędkera, Fu, czy Killaz_Group

#4 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 15 czerwiec 2007 - 18:58

HIP HOP hmmmm ja pamiętam jak na studiach sie słuchało takich składów jak K-44, Molesta-Ewenement, Warszafski-Deszcz....ehhhh to były czasy
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#5 Share sirmnemonic

sirmnemonic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 18:59

HIP HOP Ile ty masz lat Zetor?

#6 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 19:00

HIP HOP

Ile ty masz lat Zetor?

tak trudno w profil zajrzeć?
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#7 Share sirmnemonic

sirmnemonic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 19:04

HIP HOP Widziałeś co napisał Witek? tojest według ciebie szmira?
Sądzisz że Polski Hip Hop jest do d*py? To jaki jest dobry? Amerykański?? Przecież nie rozumiesz z tego ani słowa.
W czasach świetności polskiego Hip Hopu (kaliber, Molesta,Paktofonika, i innych ) cieszyłeś się z rowera, który dostałeś na komunię.

#8 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 19:13

HIP HOP Eldo, Gramatik, FU, O.S.T.R., Onar, Fenomen, Doniu, Paktofonika, Pezet Non, Vienio. Jak na moje najlepszy polski hip hop. Bo od jakiś 2 lat to prawie tylko komercyjna szmira.

#9 Share sirmnemonic

sirmnemonic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 19:19

HIP HOP

Eldo, Gramatik, FU, O.S.T.R., Onar, Fenomen, Doniu, Paktofonika, Pezet Non, Vienio. Jak na moje najlepszy polski hip hop. Bo od jakiś 2 lat to prawie tylko komercyjna szmira.

Zgadzam sie w 90 % :D Odpada Doniu tylko.
Najbardziej dla mnie wymiata OSTRY.

#10 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 19:35

HIP HOP Kiedyś słuchałem parę piosenek Liroy'a.... :D A jeżeli już to Doniu i paktofonika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 20:22

HIP HOP Wwo i Zip skład, Hemp gru jest super a tam miedzy innym właśnie jędker, sokół, pono, wilku itd

#12 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 20:39

HIP HOP Polski hi hop jest wmiare dobry.

Mój ulubiony kawałek to "Cudowny Dzieciak". A tak to 52 debiec Płomień 81 no i Hemp Gru

#13 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 21:09

HIP HOP ja niedawno sluchalem malolata,,

#14 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 21:11

HIP HOP 52 Dębiec, doniu i zagraniczni, 50cent :D

KS Falubaz

#15 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 22:04

HIP HOP

Widziałeś co napisał Witek? tojest według ciebie szmira?
Sądzisz że Polski Hip Hop jest do d*py? To jaki jest dobry? Amerykański?? Przecież nie rozumiesz z tego ani słowa.
W czasach świetności polskiego Hip Hopu (kaliber, Molesta,Paktofonika, i innych ) cieszyłeś się z rowera, który dostałeś na komunię.

moze i się cieszyłem, ale to było wtedy a ja mówie o teraźniejszości jak przypadkowo przesłuchałem pare kawałków to podziękowałem...totalnie dno, jak dla mnie oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie burkajcie, ja wole amerykański, moze i nie rozumie słów ale nie o to tez chodzi,muza jest do słuchania a nie do zastanawiania się nad treścia...a jak słyszę o czym śpiewają po polsku to juz mam dość.moze i tam niektóre kawałki są dobre ale amerykański jest jak dla mnie lepszy.po amerykańsku moze tez spiewają dennie ale jak mówiłes nie rozumie słów wiec mozna słuchać a po polsku wszystko łapię i dochodzę do wniosku ze to nie dla mnie.

a pozatym gdyby nie ameryka dziś byście nie mieli w polsce hip hopu.

bo stamtąd sie własnie ta muza wywodzi.

#16 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 22:22

HIP HOP

moze i się cieszyłem, ale to było wtedy a ja mówie o teraźniejszości jak przypadkowo przesłuchałem pare kawałków to podziękowałem...totalnie dno, jak dla mnie oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie burkajcie, ja wole amerykański, moze i nie rozumie słów ale nie o to tez chodzi,muza jest do słuchania a nie do zastanawiania się nad treścia...a jak słyszę o czym śpiewają po polsku to juz mam dość.moze i tam niektóre kawałki są dobre ale amerykański jest jak dla mnie lepszy.po amerykańsku moze tez spiewają dennie ale jak mówiłes nie rozumie słów wiec mozna słuchać a po polsku wszystko łapię i dochodzę do wniosku ze to nie dla mnie.

a pozatym gdyby nie ameryka dziś byście nie mieli w polsce hip hopu.

bo stamtąd sie własnie ta muza wywodzi.

Racja. Gdyby nie czarni w USA nie mielibyśmy hiphopu. A jak już to jakiś badziwny.

KS Falubaz

#17 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 00:16

HIP HOP ja się wychowałem na paktofonice...i wychowuje sie do dzisiaj. moim zdaniem to był sład jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego nie bedzie.Następnie natknąłem sie na O.S.T.R'ego i tez musze przyznać że słucham go w każdej wolnej chwili. Do wpadających mi w ucho moge jeszcze zaliczyć K-44, Fenomena,Grammatik,Łone i PeZeta...czasami siądzie jakiś Małolat...no i lubie sobie czasami posłuchać h-h z mojego rodzimego miasta- BSO, ZAS Fekt itp.

A co do wypowiedzi Zetora- polscy hip-hopowcy (przynajmniej ci których wymieniłem) starają sie opowiadać o tym co dzieje się na ich oczach, za szybami ich domów-bieda,korupcja, kłamstwo na każdym kroku. Pokazują oblicze Polski której każdy z nas częściowo się wstydzi i chwała im za to że mają odwagę o tym mówić. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Takie jest moje zdanie i nie chce ci narzucać co ty masz słuchać tylko wyrażam moją opinię

#18 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 00:44

HIP HOP

A co do wypowiedzi Zetora- polscy hip-hopowcy (przynajmniej ci których wymieniłem) starają sie opowiadać o tym co dzieje się na ich oczach, za szybami ich domów-bieda,korupcja, kłamstwo na każdym kroku. Pokazują oblicze Polski której każdy z nas częściowo się wstydzi i chwała im za to że mają odwagę o tym mówić. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Takie jest moje zdanie i nie chce ci narzucać co ty masz słuchać tylko wyrażam moją opinię

tak masz racje...nawijają o biedzie a przy okazji o jaraniu, życiu ulicy i rozróbach.

tylko jak sie dzieje źle to trzeba działać a nie o tym śpiewać.

śpiewają ze nie ma pracy, no jasne ze nie ma jak całymi dniami stoi pod blokiem w dresie i pije browara. :D z kumplami.
nie mówie ze w amerykańskim tak nie nawijają bo u nich jest gorzej,ale słuchając amerykańskiego po pierwsze nie słucham o polsce (ze bieda i takie tam),a po drugie jest inny jezyk wiec i tak nie rozumie o czym nawijają i to mi odpowiada.

wszyscy mówią ze polski hip hop jest spoko i wogóle taki dobry a ciekawe czemu nie mamy takich wykonawców o takiej sławie jak Tupac,50 Cent czy SnoopDoog.

#19 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 00:52

HIP HOP

wszyscy mówią ze polski hip hop jest spoko i wogóle taki dobry a ciekawe czemu nie mamy takich wykonawców o takiej sławie jak Tupac,50 Cent czy SnoopDoog.

jak to nie wszyscy juz wyzej wymieniani (ze starej ekipy) nie sa nic gorsi od tych amerykanskich tempakow, tylko fonografia w polsce jest ponizej poziomu, ja jeszcze od siebie dodalbym ryska i duzo bardziej lubie posluchac prawdziwych polskich kawalkow niz przyglupich murzynow (np. 50cent sie ostatnio % nauczyl i teraz tym emanuje :D )
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 07:09

HIP HOP Ja od zawsze słucham Paktofoniki.Często też K44 ale tylko 2 pierwsze płyty.A tak to słucham jeszcze Hemp Gru,Molesta,THS Klika,O.S.T.R a te Poznańskie to jakoś mi w ucho nie wpadają.Ale i tak PFK jest jak dla mnie najlepsze