Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poznnaniak 2

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sylwek29

sylwek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 maj 2010 - 09:17

Poznnaniak 2 Witam nie dawno zakupiłem siewnik udało się go wyremontować pozostały tylko lejki i koła .I tu pojawia się problem bo są założone na napędowe 16 cali a drugie 15 cali ta 16 jest powyginana i krzywa mogę zamówić w agromie koszt obręcz 350zł opona 120-170zł dętka 20zł x2 daje 1000zł cena szok jak dla mnie wiec wpadłem na pomysł żeby kupić koła samochodowe dojazdowe są wąskie i tanie 70-120 używane nowe około200 tylko nie wiem czy to dobry pomysł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poznnaniak 2 Dzisiaj, 09:00
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 maj 2010 - 09:24

Poznnaniak 2 to siewnik a nie przyczepa co kolwiek założysz będzie się kręciło, jedz na jakiś auto złom i załóż cokolwiek aby wysokością się zgadzało, w moim poznaniaku są koła od syreny 15' dlatego nie mogłem dojść z tabelą wysiewów, a koła do poznaniaka wcale nie muszą być takie wąskie łyse opony samochodowe dostaniesz za grosze a felgę możesz poprostować i pospawać lub dobrać z jakiegoś auta a otwory na szpilki nowe powiercisz B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share sylwek29

sylwek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 16 maj 2010 - 10:27

Poznnaniak 2 dzwoniłem do gościa i 16 używane może mi załatwić za 60-70 zł za dojazdowe a za zwykłe chce 30zl tylko ze te są 15 i faktycznie albo od syreny żuka a z tym rozwiercaniem to moze mi poszukać 16 wiec sie zastanawiam nadal nad waskimi bo wydam pare zł wiecej ale będę miał komplet i wiekszy wybór jest w rozstawach na szpilki wiec łatwiej dobrać

Dodaj odpowiedź