Zaloguj się, aby obserwować  
Pavlo

agregat 4,5m

Polecane posty

Pavlo    0

Jak w temacie proszę o linki lub nazwy i modele agregatów półzawieszanych 4,5m z hydropakiem. Wiem że jest takich dużo ale mi chodzi o agregat sztywny a nie składany hydrauliczny a największy taki agregat znalazłem o szerokości 4m;(

z góry dzięki za odp. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

no a jak sobie wyobrażasz jechać wąską drogą z takim agregatem. A dlaczego nie może być składany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo    0

no a jak sobie wyobrażasz jechać wąską drogą z takim agregatem. A dlaczego nie może być składany??

 

Nie może być składany ponieważ jak mam siewnik który nie jest składany to nie bardzo to by wyglądało;( a jeśli chodzi o jazdę z siewnikiem na wózku to bardzo dużo z tym roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo    0

oj taki agregat będzie ciężko znaleźć  B)

 

na allegro tylko taki znalazłem: http://allegro.pl/item1027980566_agregat_uprawowo_siewny_kuhn_4_5m_hydropak.html  troche go odmalować i powinien ładnie chodzić :)

 

chodzi mi o sprzęt półzawieszany

 

http://allegro.pl/item1026993169_siewnik_d8_60_super_6m_6_metrowy.html

czy taka 16 jak na zdjęciu uciągnie taki 6 metrowy zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

ktoś sobie do picu podjechał tą 16stką ona nawet by nie podniosła na pusto tego a co dopiero uciągła


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

pic na wode , choć hydrauliką podniósł siewnik i na tym sie skończyło B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo    0

to może dopowiecie się jeszcze co do tego agregatu 4,5m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo    0

Ma to być sprzęt półzawieszany więc udźwig Tuza nie gra roli.

 

Myślę że 16-stka da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Do 16 to szkoda gadania i pieniędzy na agregat.Jak byle jaki agregat z małą ilością elementów roboczych zaczepisz żeby było lżej to efekt uprawy będzie cienki i konieczne bedzie uprawianie jakimś agregatem przed siewem.Kup lepiej 3m komplet ale konkretny by zaraz w skibe siać i mniej przejazdów będzie.A ile ha to ma siać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

u nas na wiosce gosc kupil 4m uprawowo siewny do 16stki i to jest tragedia ten traktor prosi o litoscs jak w pole jedzie i pada co chwile w nim cos . lepiej kup 3m jak kolega wyzej radzi i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo    0

No ale na yt przemekursus swoją 12-stką ciągnie 4m zestaw i bardzo fajnie to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Pavlo a masz seryjny podnośnik czy wzmocniony? U nas była 16 i do puki miała seryjny podnośnik to nie było nią roboty dopiero jak wzmocniliśmy pompę dodaliśmy dwa dodatkowe siłowniki to ciągnik mógł pracować tak jak należy może on i ma te 5,5 tony ale 1 m dalej jest już tylko 2 t.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo    0

Ale to ma być sprzęt półzawieszany to po co mi wzmacniać pompę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

aha chyba że pół zawieszany, nie doczytałem


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

pytam po raz kolejny na ilu ha to ma pracowac? Ja mam kultywator 4m ciężki i jak go zasadze konkretnie w ziemie to 130km zdycha i wsio.180km se radzi ale daj jeszcze siewnik o pół metra szerzej do 16stki to ja stawiam wódke że sie zesra.Niestety taka jest moja opinia uzytkownika ciągników o bardzo zróznicowanej mocy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo    0

jeżeli tak mówicie to chyba rzeczywiście do 16-stki będzie lepszy agregat i siewnik 4m;) pozdro

temat praktycznie do zamknięcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj