Skocz do zawartości

Zdjęcie

kto da na kontrakt?!!

40 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZEDAM kongslide vibro flex 3m

Napisany 14 maj 2010 - 06:14

kto da na kontrakt?!! Witam wszystkich hodowców.
Poszukuje firmy która na dogodnych warunkach wejdzie w kontrakt ze mna. Posiadam budyki na ok 2000szt tucznika z gotowymi paszociągami itp.
Dla mnie lepiej byłoby gdyby płatnosć była na miesiąc.Szukam kontaktów, namiarów. Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kto da na kontrakt?!! Dzisiaj, 14:11
  •  

#2 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 14 maj 2010 - 16:25

kto da na kontrakt?!! Kolego taką osobę znaleźć będzie ciężko a nawet bardzo ciężko B) a czemu np; sam nie chcesz hodować trzody, skoro masz takie warunki ??

#3 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 14 maj 2010 - 20:18

kto da na kontrakt?!! Proszę bardzo
http://www.pkmduda.pl/?pid=86
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1233 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 14 maj 2010 - 20:29

kto da na kontrakt?!! Przy twoich warunkach sam możesz dużo hodować ale wszystko też zależy od tego ile masz ziemi i czy będziesz musiał kupować paszę czy będziesz miał swoje ziarno paszowe...

#5 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 15 maj 2010 - 08:47

kto da na kontrakt?!! Dziękówka. Koledzy nie chce sam bo proste - nie jest to opłacalne. Mamy 110h. i prowadziliśmy już swoja hodowle w cyklu zamkniętym parę lat temu i nie chcemy do tego wracać - przykre doświadczenia.

Koledzy zkm. duda mam obczajone. Ktoś zna inne koncerny?

Edytowany przez andrzej2110, 15 maj 2010 - 17:32.
post pod postem

#6 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Zainteresowania:Hobbystycznie weterynaria i różne tematy związane i spokrewnione z trzodą chlewną

Napisany 16 maj 2010 - 17:56

kto da na kontrakt?!! No, a wie ktoś może coś o ubojni Pini Polonia koło Kutna? Po ile skupują żywiec i co preferują kontrakty, czy skup w punktach skupu?
Pomogę tyle co mogę - dalej się zobaczy

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 maj 2010 - 18:04

kto da na kontrakt?!! Prima jedna z bardziej popularnych. B)

#8 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 17 maj 2010 - 18:04

kto da na kontrakt?!! Była PRIMA to teraz Agri plus i....... hehe zostawię resztę dla siebie. Znacie innych oprócz tych dwóch? ta Pini Polonia to co to?? Słyszałem coś o jakiś świnkach duńskich ale nie znam konkretów. Koledzy podpowiadajcie zależy mi na czasie :) pozdrawiam B)
Dodam ze jestem z Wielkopolski

#9 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Zainteresowania:Hobbystycznie weterynaria i różne tematy związane i spokrewnione z trzodą chlewną

Napisany 17 maj 2010 - 18:13

kto da na kontrakt?!! Ja wiem tyle, że Pini Polonia, to ubojnia koło Kutna, otwarta w kwietniu(chyba) tego roku. Docelowo mają dziennie przerabiać 6 - 7 tys. sztuk świń dziennie. Z tymi świniami z Danii może coś jest na rzeczy, bo przy takim uboju trzeba mieć jakieś konkretne źródło(zresztą Duda też sprowadza na potęgę), ale wg mnie na pewno prowadzą też skup w kraju i tu właśnie chciałbym się dowiedzieć gdzie i za ile kupują i jakie partie ich interesują jednorazowo, oraz jaki jest termin płatności.

#10 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 17 maj 2010 - 20:07

kto da na kontrakt?!! blacha!!! A mnie interesuje kto daje na kontrakt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów

Napisany 17 maj 2010 - 20:14

kto da na kontrakt?!! No, przypuszczam, że przy takim przerobie kontrakty, pewnie są jak najbardziej wskazane, ale i skup w punktach skupu też myślę, że jakiś istnieje, a pewnie by wielu interesował, a jeszcze jednego tematu nie ma raczej sensu zakładać, skoro interesuje nas ta sama firma.

#12 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 17 maj 2010 - 20:41

kto da na kontrakt?!! No tak racja.
Wątpię ze ta Włoska firma wstawia na kontrakt. Pewnie skupują, importują i tak działają. Ja szukam kontraktu na odchów tuczników. Jakie są jeszcze firmy oprócz podanych??

#13 Share sikor86

sikor86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 17 maj 2010 - 21:08

kto da na kontrakt?!! gregjcb a czego oczekujesz po takim kontrakcie. bo po mojemu przy obecnej sytuacji w trzodzie to za wiele nie dostaniesz.dlaczego nie agriplus?

#14 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 17 maj 2010 - 21:18

kto da na kontrakt?!! Wiesz z tytułu kontraktacji mam zapewnione jako takie dochody!stałe zapewnione umową. Np po zdanej sztuce 40zł (sprawdzone). Agri? daj spokój z początku git lala itd a potem same zgrzyty nie porozumienia... i robienie z człowieka nie wiadomo kogo.
Znasz jakieś firmy?Sikor86?

#15 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów

Napisany 17 maj 2010 - 21:39

kto da na kontrakt?!! Może to cię zainteresuje: http://www.banart.pl/ No, ale dowiadywać się co i jak musisz sam bo ja ten link znalazłem przy okazji szukając informacji o tym całym Pini Polonia.

#16 Share sikor86

sikor86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 17 maj 2010 - 21:45

kto da na kontrakt?!! Pisałem o agri bo sam współpracuje z agri już od ponad dwóch lat. odchowuje 1800 warchlaka i 1000 tucznika na 1 rzut. Także jeśli chodzi o agri to mogę coś powiedzieć rzetelnego. Co do innych firm to nie znam warunków bo się tym od dłuższego czasu nie interesowałem. Dla mnie w agri najważniejsze jest to że nie muszę angażować własnych pieniędzy na pasze czy leki nie mówiąc już o zwierzętach. Pieniądze może i mniejsze ale pewne i spokojne. Nie rwę sobie włosów z głowy co będzie za 3 miesiące czy będzie cena itp.jak jest u innych? Wiesz coś? Jakie środki własne trzeba wyłożyć?

#17 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 17 maj 2010 - 21:57

kto da na kontrakt?!! Dla agri odchowuje 2000szt tucznika!
Fakt jedyny ze co miesiąc kasa!no i mam parę zastrzeżeń. Jesteś na Vat-ie?Nasze gospodarstwo tak i stajesz się dla tej firmy pralnią ich pieniędzy m.in. to jedno z tych zastrzeżeń. Wiem tylko o DUDA ze za każda zdana sztukę po zdanym locie płaci 40zł. Ich pasza leki. Podobnie jak w primie tj agri plus. Jedyny minus ze kasa co 3-4ms.

#18 Share sikor86

sikor86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 17 maj 2010 - 22:02

kto da na kontrakt?!! No ja nie jestem i zwrot vatu z agri dostaje. Na koniec rzutu ekstra wypłata miesięczna jest. No są zalety i są pewnie wady. Jaki masz system utrzymania? Ściółka czy ruszt? z jakiego regionu jesteś?

#19 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 17 maj 2010 - 22:07

kto da na kontrakt?!! No to pozazdrościć! Wypłata co lot ze hoho a my vatowcy w plecy heh.
Ja mam na głęboką ściółkę! jestem z wielkopolski. Nabyłem po pgr. wskie budynki na 2000szt.i szukam kontraktacji ale nie z agri plusem o!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share sikor86

sikor86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 17 maj 2010 - 22:15

kto da na kontrakt?!! No to się robi z jednego gospodarstwa dwa i jeden jest na vacie a drugi nie. Znam takie przypadki.