Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share piotrek9145

piotrek9145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 19:03

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW a jaki procent oni pokrywają . coś koło 50% pewni co ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW Dzisiaj, 09:11
  •  

#22 Share pawelrol123

pawelrol123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 20:20

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW A mi by przyznali ciągnik 80km mam 15ha bardzo ciężkie ziemie i góry ale bez żadnej hodowli. wniosek był by składany na mojego ojca(50lat).

#23 Share pokurek

pokurek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 21:16

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW Witam.Jestm tutaj nowy wiec chcialbym zasiegnac sie waszej porady w sprawie kupna nowego ciagnika i sprzetu do niego,chodzi mi o to ze chce powiekszyc swoje gospodarstwo z 5ha ziemi do 20-25 ha to czy mogl bym dostac jakis nowy ciagnik i sprzet do niego.Prosze o wyjasnienie mi tego bo nierozumie tego i che sie dowiedziec czegos o tym . Z góry dziekuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share pokurek

pokurek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 05 sierpień 2011 - 20:56

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW Jeszcze zapomnialem dodac ze kupno tuch maszyn rolniczych to na Prow by bylo,czy dalo by sie tak??. z Góry dziekuje.

#25 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 18:54

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW raczej nie realne z prowu został już tylko młody rolnik w następnym roku z 5 h gleby masz niewielkie szanse. Chęć powiększania tu nie wystarczy musisz pokazać w armir ile masz ziemi faltycznie.

#26 Share pokurek

pokurek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 sierpień 2011 - 21:16

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW no ok ale chodzi mi o to ze te 20 ha to na wlasnasc bym kupil i w tedy bym sie zglosil o przyznanie m i tych maszyn bo mial bym wtedy papiery i udokumentowane w nich ile ma ha ziemi.Czy móglbys mi objasnic na czym to polega i jak sie sklada ten wniosek o przyznanie tych maszyn i ciagnika bo jestem w tym
"zielony"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 07 sierpień 2011 - 21:40

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW nie musisz miec tych gruntow na wlasnosc wystarczy ze bedziesz dzierzawil no i zeby dostac dotacje na MR to musisz miec wyksztalcenie rolnicze

#28 Share pokurek

pokurek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 20:46

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW aha czyli mósial bym miec wyksztalcenie rolnicze zeby dostac te dotacje...bo przejme gospodarstwo po Tacie który z zawodu nie jest rolnikiem tylko górnikiem i chcialbym po nim przejac te gospodarstwo i dlatego sie pytam czy mozna by tak bylo z robic z tymi maszynami..

sorka ze bledy ale szybko pisane bylo wiec sorka ;) a nieda sie inaczej tylko na tego Mlodego Rolnika??

#29 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 wrzesień 2012 - 20:32

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW a koledzy powiedzcie mi ile kasy muszę dac od siebie
jaki ciągnik mogę liczyć z areałem 24 ha (15ha łaki 9ha ornei)
z góry bardzo ale to bardzo dziękuje za odpowiec :)

a koledzy powiedzcie mi ile kasy muszę dac od siebie
jaki ciągnik mogę liczyć z areałem 24 ha (15ha łaki 9ha ornei)
z góry bardzo ale to bardzo dziękuje za odpowiec :)

#30 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 26 wrzesień 2012 - 21:18

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW Liczyć to możesz ale na siebie bo na ten moment kasa się skończyła i programy również. Trzeba czekać do 2014 roku i dopiero wtedy dowiesz się jakie są warunki do spełnienia oraz jakie dofinansowania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share edi25

edi25

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 02:05

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW ojciec ma 50 lat mamy 30ha i jesli ruszy modernizacja w tym kwartale chcielibysmy skladac wniosek na ciagnik ok 75km z turem. Nigdy nie korzystalismy z zadnego programu.Na jakie dofinansowanie mozemy liczyc 40,50,60% gospodarstwo poozone jest na terenie NATURA 2000?? Ja mam wyksztalcenie rolnicze ale chyba nie warto przpisywac na mnie skoro narazie nie ma szans na mlodego rolnika.
Prosze o wyjasnienie bo nie orietuje sie dokladnie w tym.