Skocz do zawartości

Zdjęcie

same roller 70w

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 maj 2010 - 16:45

same roller 70w witam
mam takie pytanko czy ktoś zna może wymiar uszczelniacza na przedniej zwolnicy???
podcieka mi ciut nowy w serwisie 220zł
pomocy! :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
same roller 70w Dzisiaj, 03:31
  •  

#2 Share antonio8

antonio8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 13 maj 2010 - 20:37

same roller 70w a o ktory Ci chodzi?? chyba nie ten od kola bo on kosztuje wiecej i trudno go dostac poza serwisem

#3 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 14 maj 2010 - 21:22

same roller 70w

a o ktory Ci chodzi?? chyba nie ten od kola bo on kosztuje wiecej i trudno go dostac poza serwisem

własnie ten od koła B)

#4 Share antonio8

antonio8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 15 maj 2010 - 20:40

same roller 70w to i tak tanio ja placilem jesli dobrze pamietam to okolo 340zl.raczej masz podobny jak moj bo ja mam lampka z 2002r. jak go gdzies znajde to moge podac rozmiar.tylko to nie jest zwykly uszczelniacz bo sklada sie z dwoch czesci ktore sa ruchome wzgledem siebie.a i pilnuj stanu oleju w tym kole bo jest jego malo i szybko moze wyleciec i mozna narobic sobie pozniej duzo wiecej kosztow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 18 maj 2010 - 20:52

same roller 70w Witam. Mam pytanie do użytkowników Dorado, R2, Rolerów i Lampo. Czy wasze ciągniki mają może chłodnicę oleju przekładniowego? Jestem wkurzony bo w instrukcji obsługi jest ona na zdjęciu a moje nowe Dorado (rok prod 2008) jej niema. Pracowałem dziś długo na WOM-ie i skrzynia robi się niestety gorąca.

#6 Share sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 18 maj 2010 - 21:16

same roller 70w

witam
mam takie pytanko czy ktoś zna może wymiar uszczelniacza na przedniej zwolnicy???
podcieka mi ciut nowy w serwisie 220zł
pomocy! :rolleyes:

Zobacz czy jest drożny odpowietrznik i zalej gęściejszym olejem np hipolem u mnie pomogło Jeśli to nie pomorze to trzeba będzie wymienić skąd jesteś tak apropo

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 maj 2010 - 21:26

same roller 70w

Witam. Mam pytanie do użytkowników Dorado, R2, Rolerów i Lampo. Czy wasze ciągniki mają może chłodnicę oleju przekładniowego? Jestem wkurzony bo w instrukcji obsługi jest ona na zdjęciu a moje nowe Dorado (rok prod 2008) jej niema. Pracowałem dziś długo na WOM-ie i skrzynia robi się niestety gorąca.

To co instrukcja do sdf podaje a co jest to są 2 różne sprawy, jakiś idiota to tłumaczył albo sami w sdf ze słownika włsoko-polskiego poprzepisywali, bo jest dużo takich przekłamać i to na ilustracjach!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share janusz8004

janusz8004

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 18:53