Skocz do zawartości

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share piotrek10

piotrek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo, nauki humanistyczne

Napisany 14 maj 2010 - 09:26

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży Nie kombinuj tylko sprzedaj tak jak jest i powiedz kupującemu od razu co jest do naprawy;szybciej tak sprzedaż niż jak byś go wypicował, no i spać można spokojnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak wyszykować ciągnik do sprzedaży Dzisiaj, 21:49
  •  

#22 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 maj 2010 - 10:47

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży jak masz odmalować to zrób to profesjonalnie pistoletem odpowiednimi farbami na oczyszczoną powierzchnię, niby odmalowany lepiej nie wyorze, ale wygląd też ma jakieś znaczenie, ale niech to będzie zrobione profesjonalnie, a nie rzygać się chce jak ktoś odpicuje c 360 na handel, pędzlem pomalowana po rdzy po oblepionym błocie jakąś śnieżką, do tego łepek każdej śrubeczki na czerwono, felgi srebrzanką razem z oponami pomalowane nie wspominając już o jakimś kanarkowym żółtym kolorze na masce to istny wiejski tuning wstyd się czymś takim na spędzie pokazać :lol:

#23 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 14 maj 2010 - 14:14

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży a kolega by kupił samochód z świerzo umytym silnikiem?
Ja nigdy nie kupuje odpicowanych maszyn, tylko takie na których widać ich rzeczywisty wiek-jade w pole sprawdzam co do wymiany!
Potem sobie czyszcze i maluje!
Jeśli 60 kupi ktoś ,kto mieszka niedaleko, a ty mu nie powiesz o wszystkich usterkach na bank będziesz miał problemy

#24 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 14 maj 2010 - 14:33

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży Tak jak koledzy radzą - nie picuj/tuninguj Jak dbałes przez lata za takie pieniądze sprzedasz :) osobiscie wolałbym kupic 60 z zardzewialą nieco maską ale w orginale z napisami , nawet łysymi oponami ale nie tykaną pędzlem :) a taką wymalowaną jak to @Ferdek powiedział z srebrnymi felgami i oponami to ominąłbym szerokim łukiem B) nie nawidzę jak ktoś tak ochlapie ciągnik aby tylko był kolor , porządnie odmalowac ciągnik to trzeba zdejmowac blacharkę malowac kazdą cześć osobno i najlepiej zgodnie z orginałem :) poprostu kupującego nie oszukasz byle czym tylko jsli chcesz ją sprzedac za godne pieniądze to musisz się przyłozyc .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share masato

masato

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 23:09

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży Hms autor postu pewnie i tak was nie posłuchał. Takie pytania to żenada... śmiech na sali. Sposobów jest 100%. I ciśnienie można w ciągu jednego dnia zrobić i pompę paliwa podpicować, zawory też można poprawić bez zdejmowania głowic. Skrzynie wyciszyć... hamulce przypalić itd... I będzie sielanka:)

Ja życzę temu kto sprzedaje ciągniki, aby trafili na mojego kolegę. Swego czasu sprzedał znajomemu ciągnik, za parę dobrych tysięcy. Nie byłem wtedy w Polsce, więc mu nie pomogłem wybierać. Kolega przyjechał do mnie jak wróciłem. Przejrzałem ciągnik...szrot. Silnik ostatnie tchnienie wydawał. Moto doktorów chyba pełna miska olejowa... w skrzyni też moto doktor. Z pompą paliwa cudowane.... O ciśnieniu na cylindrach nie wspomnę.

Jako, że nikt nie będzie robił wała tak bezczelnie...pojechaliśmy do Pana(byłem w roli obserwatora), kolega miał trochę znajomych, postawił 2 skrzynki wódki, ...wjebali gościowi, odebrali kasę, a ciągnik mu od razu odprowadzili. Cała sprawa miała potem jeszcze większy rozgłos...ale nikt wyroku nie dostał.

#26 Share Skamp

Skamp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Konie, i wiele rzeczy drugoplanowych.

Napisany 08 luty 2011 - 12:30

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży Ja bym zrobił to samo....

Pojechałem kiedyś z ojcem 250km po u912.

fotki były super. gościu opowiadał że to igła istna..

Na miejscu nawet nie chcieliśmy z nim gadać.. a on, że skoro tyle przyjechaliśmy to spuści nam 3tyś..
Śmiech na sali..

Takiemu to tylko garści na łeb nawsadzać.. Grrr...
Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

#27 Share Grzegorz2507

Grzegorz2507

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 luty 2011 - 19:37

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży niezly odkop...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 luty 2011 - 00:36

jak wyszykować ciągnik do sprzedaży A znajomy od przewozów autokarowych opowiadał jak to wypatrzył na popomorzu fajny autokar i dzwoni do gościa i sie pyta co w nim jest do zrobienia bo wiadomo że to nie nówka. A koleś mówi ze to igła wsiadać i jechać itp itd to znajomy mówi że bierze czterech byków i jak coś nie będzie tak jak mówi to będzie wpier*dol to koles zmiękł i zaczął wyliczać wady.
Bo nie sztuką jest jechać 600km ale ważne by nie stracić czasu i kasy