Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case IH 923

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomasz89

tomasz89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 12 maj 2010 - 14:35

Case IH 923 Jestem nowym użytkownikiem AF. Szukam informacji na temat IH 923. Nie znalazłem na forum informacji na ten temat a mam możliwość kupna tego kombajnu. Bardzo mi sie podoba jest w idealnym stanie za nieduże pieniądze. Proszę użytkowniów o wszelkie informacje i opinie na jego temat. Np. czy heder ok 3m nie jest za mały, ponieważ ten egzemplarz posiada taki właśnie. Słyszałem też że nie są zbyt awaryjne. To prawda?
Z góry dziękuję za pomoc. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case IH 923 Dzisiaj, 11:04
  •  

#2 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 24 maj 2010 - 12:23

Case IH 923 ogolnie nie mialem stycznosci z tym kombajnem ale slyszlaem opinie od uzytkownikow ze to bardzo prosty kombajn w budowie nie ma tam nic skomplikowanego jak miales stycznosć z bizonem to powinienies sobie poradzic w przypadku ewentualnych napraw. Jezeli chodzi o szerkosc hedera to zalezy ila masz ha??, heder 3 metry w zupelnosci wystarczy na 30 ha.

#3 Share Hen123

Hen123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 28 luty 2011 - 18:47

Case IH 923 Jestem posiadaczem tego kombajnu od 8 lat.Kombajn nie miał żadnych większych awarii raz rozwalił się silnika ale to tylko przez nasza głupotę(nie spuściliśmy wody na zimę i blok rozerwało).A teraz to sita ze starości się rozleciały

Edytowany przez Hen123, 01 marzec 2011 - 18:30.

#4 Share feliks135

feliks135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 24 maj 2011 - 10:02

Case IH 923

Jestem nowym użytkownikiem AF. Szukam informacji na temat IH 923. Nie znalazłem na forum informacji na ten temat a mam możliwość kupna tego kombajnu. Bardzo mi sie podoba jest w idealnym stanie za nieduże pieniądze. Proszę użytkowniów o wszelkie informacje i opinie na jego temat. Np. czy heder ok 3m nie jest za mały, ponieważ ten egzemplarz posiada taki właśnie. Słyszałem też że nie są zbyt awaryjne. To prawda?
Z góry dziękuję za pomoc. :lol:

Witam
Posiadam ten kombajn od 5 lat. Sprowadziłem go z Francji. Miał niewielki przebieg 2100 mth. Więc kosztował mnie 27 tyś. Heder 3.6 m. Silnik w tym kombajnie jest naprawdę super. Średnio spala mi max. 10 litrów na ha. Części zamienne są ogólnie dostępne, w necie, jest taki sklep z Tomaszowa Lubelskiego i jak wymieniałem pas od młocarni to 2 dni i przysłali mi go. Lożyska w każdym lepszym sklepie są dostępne. Ustawienie kombajna proste. Choć przyznam że był to mój pierwszy kombajn w życiu i w pierwszym sezonie miałem kłopot. Fajnym rozwiązaniem jest dmuchawa odkurzająca, to pomaga w koszeniu.
Na razie

#5 Share pawell1919s

pawell1919s

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 03 sierpień 2011 - 11:37

Case IH 923 Witam
Jestem nowy i chcialem sie spytac o case 923.Jaki ma on silnik i jaka jest szerokosc mlocarni ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share feliks135

feliks135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 10 sierpień 2011 - 10:17

Case IH 923 Silnik z tego co znalazłem w necie to 100 koni. 933 ma 112. Młocarnia chyba 105 cm. Heder ja mam 3,6 m roboczego. Jestem po żniwach, więc mam nowe wyliczenia dot. spalania. Spalił mi w tym roku 7.5 litra na mth. I za to go cenię

Ogólnie kombajn jak ktoś gdzieś pisał, jeśli się dba to odwdzięczy się. Miałem 4 dni żniw po 10 godzin i chodził jak pszczółka. Ogólnie chciałbym go sprzedać, powiększa mi się gospodarstwo. A Ty kupujesz?

#7 Share dojas

dojas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 21:13

Case IH 923 Witam!!! kupiłem internationala 431, mam pytanie gdzie kupujecie częsci do internationala, interesują mnie łożyska ponieważ, są nietypowe, oraz tuleje metalowo gumowe, proszę o podane linkówsklepów itp. Dziękuję

#8 Share przemek13k

przemek13k

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:47

Case IH 923 ja chciałbym się spytac o ten kombajn bo mam zamiar kupić też case ale 943 jak jest z częściami w tych modelach to prawda że ma łożyska w calach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share ziomalek11111

ziomalek11111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:42

Case IH 923 Witam mam możliwośc kupna właśnie kombajnu ihc 933 tylko jest jeden mankament ma podsiewacz założony od bizona. Sprzedawca zarzeke się że kombajn radzi sobie z tym bardzo dobrze. Mam na stanie mniejszy model ihc 841 już na części. Proszę was o opinię wobec tego kombajnu z góry dziękuję. Pomozecie??? :)