Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak odpowietrzyć MF 565??

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 11 maj 2010 - 21:12

Jak odpowietrzyć MF 565?? Witam ostatnio niestety zapowietrzył mi się MF i mam Pytanie do użytkowników MF jak go szybko odpowietrzyć... Z tego co wiem to pompa jest taka sama jak w 255 i chyba U3512... Z góry dzięki za pomoc! :lol:
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak odpowietrzyć MF 565?? Dzisiaj, 16:46
  •  

#2 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 11 maj 2010 - 22:24

Jak odpowietrzyć MF 565?? Szybko to się nie da , ja jak nie mam czasu a mam kierowcę z ciągnikiem to luzuje przewód wtryskowy przy wtryskiwaczu , linka stalowa i wio na zaciąg.

#3 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 11 maj 2010 - 22:58

Jak odpowietrzyć MF 565?? W większości silników pompka zasilająca podaje paliwo do filtra, a drugą rurką z fitra idzie do pompy wtryskowej. Odkręć przy filtrze tą rurkę co idzie do pompy wtryskowej i popompuj zasilającą aż poleci paliwo, przykręć rurkę tą co odkręciłeś. W ten sposób odpowietrzyłeś filtr paliwa, teraz w górnej części pompy wtryskowej jest małą śrubka, odkręć ją i popompuj pompką zasilającą aż poleci paliwo. gdy odpowietrzyłeś filtr i pompę wtryskową to poluzuj 1 przewód przy wtryskiwaczu i kręć rozrusznikiem, u mnie zawsze odpala (MF 255) , a sieroty co nie potrafią odpowietrzać niech ciągają na hol Dodany obrazek
Nie ważne czy zmieniam wkład filtra paliwa czy zabrakło paliwa w baku i się zapowietrzył, odpowietrzam zawsze w ten sam podany przeze mnie sposób i zawsze sam odpala Dodany obrazek
Wieczny kawaler ;)

#4 Share markus1

markus1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 12 maj 2010 - 18:54

Jak odpowietrzyć MF 565?? Święte słowa,samczyk.Ja luzuje więcej przewodów przy wtryskiwaczu,ale nie ma bata,musi odpalić na rozrusznik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 12 maj 2010 - 22:09

Jak odpowietrzyć MF 565?? Samczyk masz rację , ja też tak odpowietrzam tylko szybko to nie jest.A chcąc szybko uruchomić zapowietrzony ciągnik lub jeśli bateria Ci padnie to jednak na zaciąg jest najszybciej.

#6 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 14 maj 2010 - 18:53

Jak odpowietrzyć MF 565?? na zaciąg? to ma blokadę że na biegu za żadne skarby go nie odpalisz :/

#7 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 14 maj 2010 - 20:25

Jak odpowietrzyć MF 565?? To zrób dobrej jakości foty silnika twojego mf'a z 2 stron i dokładnie Ci opiszemy jak go odpowietrzyć Dodany obrazek

Samex69 Ja w odpowietrzaniu mam wprawę i mi to zajmuje niecałe 10 min, bo w tamtym roku miałem problemy z zapowietrzaniem się, ale już mam spokój Dodany obrazek
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 29 maj 2010 - 06:54

Jak odpowietrzyć MF 565?? mam takie pytanie mogło się w pompie zablokować to co odcina paliwo ? I dlatego nie idzie paliwo na wtryski?