Skocz do zawartości

Zdjęcie

Laptop do 3,5tys

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mati00733

mati00733

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:Maszyny,Komputery,Motory

Napisany 16 maj 2010 - 12:17

Laptop do 3,5tys Hej Teddy.Oczywiscie ze pochwale sie nowym sprzetem:).w polowie czerwca powinienem juz go miec:-)Twoje wypowiedzi dużo mi pomogły:) Jeszcze raz dzieki:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Laptop do 3,5tys Dzisiaj, 09:43
  •  

#22 Share Teddy

Teddy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, głównie sieci i systemy(Unix, NT), muzyka

Napisany 16 maj 2010 - 15:24

Laptop do 3,5tys Nie ma sprawy. W końcu jesteśmy tu po to aby w miarę swoich możliwości sobie pomagać B) Pozdrawiam

#23 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 19:05

Laptop do 3,5tys To teraz ja mam problem jakiego lapka wybrać... Generalnie to internet, muza, filmy i żeby się nie psuło :) Jakieś marki szczególnie omijać? Acer ma niezły stosunek cena/parametry ale jak ma często jeździć na wycieczki do Czech to ja go piernicze. Warto dopłacić do Asusa czy HP albo jeszcze dopłacić do Toshiby czy Della? Oczywiście zakładając zbliżone parametry.

Narazie ustaliłem że matryca ma być 17,3 i grafika AMD-coś tam, niby lepsza oddzielna ale nie wiem po co, jak np. odpalę autocada to mi się zmuli? Do w.w. zastosowań 2GB ramu starczy czy warto np. 4 ?? Jaki procek? Co jeszcze? Ja się nie znam ;) każda uwaga, opinia będzie mi pomocna :)

#24 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 12 listopad 2010 - 22:29

Laptop do 3,5tys laptop godny polecenia
http://www.vobis.pl/...0_17_3_4gb.aspx
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

#25 Share Teddy

Teddy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 13 listopad 2010 - 01:01

Laptop do 3,5tys

To teraz ja mam problem jakiego lapka wybrać... Generalnie to internet, muza, filmy i żeby się nie psuło :D Jakieś marki szczególnie omijać? Acer ma niezły stosunek cena/parametry ale jak ma często jeździć na wycieczki do Czech to ja go piernicze. Warto dopłacić do Asusa czy HP albo jeszcze dopłacić do Toshiby czy Della? Oczywiście zakładając zbliżone parametry.

Narazie ustaliłem że matryca ma być 17,3 i grafika AMD-coś tam, niby lepsza oddzielna ale nie wiem po co, jak np. odpalę autocada to mi się zmuli? Do w.w. zastosowań 2GB ramu starczy czy warto np. 4 ?? Jaki procek? Co jeszcze? Ja się nie znam :) każda uwaga, opinia będzie mi pomocna :)

Napisz jaką kwotą dysponujesz, to coś wymyślimy :D

#26 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 15 listopad 2010 - 13:26

Laptop do 3,5tys Powiedzmy 2500-3000zł

#27 Share Teddy

Teddy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 00:12

Laptop do 3,5tys dosyć fajna konfiguracja, która powinna spełnić Twoje oczekiwania w 100 % :P

http://allegro.pl/la...1318680974.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 13:07

Laptop do 3,5tys Naprowadziłeś mnie ale jeszcze sobie dalej filozuje ;) Tak wyszło że mam do wyboru właśnie K72JR w dwóch wersjach:
i5 2,53 GHz / 500GB / 4x usb
i3 2,4 GHz / 320GB / 3x usb

Reszta j.w., Radeon HD5470, 4GB RAM, itp. i teraz czy warto dopłacać 500zł do tego lepszego? Podobno nie będzie bardzo odczuwalnej różnicy między tymi prockami, a większy dysk jest fajny ale nie niezbędny dla mnie, obecnie na stacjonarnym dziadku mam 80GB i wszystko się jakoś mieści (bo musi) :) Oba lapki są już z systemem operacyjnym.

Czy warto dopłacać 200zł za przedłużenie gwarancji o rok, do trzech lat?

#29 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 17:01

Laptop do 3,5tys W Dellu mają dość dobrą ofertę i konfigurator. Przedwczoraj kupiłem u nich XPS17 z i5-460, gragika GF435, 4GB ramu, szybki dysk 320GB/7200rpm (ma miejsce na drugi - w planach dysk SSD),ma gniazda 2xUSB2 i 2XUSB3, super fonię i roczne ubezpieczeniee od wszelkich losowych uszkodzeń, Windows7, aluminiową obudowę. Całość na firmę kosztowała 3497zł.
Tu kupowałem
http://www1.euro.del...cs=pldhs1&s=dhs

#30 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 19:17

Laptop do 3,5tys Na firmę czyli cena netto?

Ja finalnie zanabyłem dziś K72JR z i3-370M 2,4 GHz, grafika Radeon HD5470 DDR3 1GB, dysk 320GB, 4GB RAMu, 4x USB, Windows 7 Premium... nie wiem co tam jeszcze, bo tylko tyle na nim napisali ;) cena 2492zł

Ten z linka od Teddy'ego ma podobno dwa dyski HDD po 320GB, z tego co czytałem to większa masa, pobór prądu, hałas i ciepło ale za to można wymienić jeden na szybki SSD właśnie... Ciekawe czy mój ma miejsce na drugi dysk, skoro inny z tej serii ma dwa? Pewnie tak ale na nic mi ono nie potrzebne, póki co :)

#31 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:43

Laptop do 3,5tys Ta cena to już brutto, z dostawą. Wolałbym procesor i5 560 i 500GB dysku, ale całkiem niedawno nabyłem zewnętrzny 500GB i tu wybrałem mniejszy. Zależało mi by był poniżej 3,5 tys by nie bawić się w środki trwałe. Ta grafika ATI Radeon 5470 jest słaba - poczytałem trochę recenzji - porównywalna z GF310M. Twój model też przerabiałem i szukałem opinii o nim, ostatecznie po wizji lokalnej padł inny wybór.

#32 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 11:27

Laptop do 3,5tys W sprzęcie do 2,5k zł trudno o coś lepszego. Do nowych gier na pewno słaba, tyle że ja już nie gram kilka lat. Tak jak pisałem - internet, muza, filmy, więc lepszej mi nie potrzeba. Z tego co czytałem to żaden Radeon nie wspiera sprzętowo programów typu CAD, nie są to karty do wydajnej pracy ale raczej "rozrywkowe" i chyba podobnie jest z GF :lol:

#33 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 23 grudzień 2010 - 13:10

Laptop do 3,5tys Ja od +/- roku użytkuje della studio karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 3650 ale wiecej mi nie potrzeba też tylko internet muzyka filmy od czasu do czasu zagram... a firme jak najbardziej polecam. Nic się z nim złego nie działo wybrał bym jeszcze raz taki sam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 18:52

Laptop do 3,5tys Ja od ponad miesiąca użytkuję Acera Aspire 7741G z procesorem i5-430M oraz grafiką Mobility Radeon HD 5650 i muszę przyznać, że jestem z tego wyboru zadowolony, miałem wiele wątpliwości, bo z ograniczeniem do 2,5k faktycznie nie ma co kupić za bardzo, więc ostatecznie było mi bardzo żal, bo musiałem 400 złotych dołożyć do obecnego, ale komputer spisuje się na razie po mojej myśli, grafika daje rade w grach, dysk mam pojemny, bo 640GB, oryginalną Winde, na czym mi zależało, wybrałem Acera, ponieważ Asusa z tymi parametrami bym nie kupił za taką kwotę, a brat używa Acera 2 lata i serwisu jeszcze nie widział, więc mam nadzieję, że i mój się będzie spisywał jak najlepiej.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Dodaj odpowiedź