Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki MF jest najlepszy

147 odpowiedzi na ten temat

#141 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 27 maj 2012 - 20:06

Jaki MF jest najlepszy Każdy jest dobry jak sie dba o niego i sie z głową jeździ
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki MF jest najlepszy Dzisiaj, 19:58
  •  

#142 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 28 maj 2012 - 09:41

Jaki MF jest najlepszy

Jakiego MF Waszym zdaniem lepiej kupić 3125 czy 3635?

Każdy poleca to co ma byś musiał spytać o zdanie gościa który miał do czynienia z oboma modelami i uzytkował je przez jakiś czas nie znam seri 3635 ale użytkuje 3125 i Bardzo polecam ten model bardzo zwrotna maszyna i mocna jak na 125 KM. Bardzo dobry komfort pracy jak na Traktor tamtych lat. z danych jakich widze to są róznice w tych modelach 3635 ma 135KM i udźwig podnośnika 7800kg, promień skrętu 11,3m , a 3125 ma 125 KM i udżwig podnośnika 6500kg promień skrętu 9,6m wiedz dwa inne modele nie należy ich porównywać. wszystko zależy jakiej mocy traktor potrzebujesz i na jaki areał.

Sprawdź sam http://konedata.net/Traktorit/mf.htm

#143 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 19:31

Jaki MF jest najlepszy ktos na poczatku pisal ze jd i fendt sa wytrzymalsze i te twoje historie samoistna zmiana biegow to padniecie skrzyni czy moze jakies zwarcie na kablu? az sie wtedy poplakalem ale dobra opowiem wam ktorka historie o SUPER WYTRZYMALEJ MASZYNIE tak chodzi o tego swietnego jd

znajomy kupil jakiegos z 70km pojezdzil z tydzien i co padlo? pompa olejowa :P

powiem ktorko nie ma super maszyny jd tez nie jest najlepszy on poprostu jedzie na slawie i jak sie go kupuje to glownie placisz ze marke i napisz

#144 Share arek1990

arek1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 07 październik 2012 - 20:55

Jaki MF jest najlepszy Witam mam pytanie
otóz posiadam mf 5460
pytanie brzmi czy ujezdzanie pryzmy z kukurydzy dosc wysokiej nie wpływa źle na silnik i przekładnie chodzi mi o spływanie olejów podczas wjazdów i zjazdów
POZDRAWIAM
PS ja oczywiście uwazam mojego mf za najlepszego ;D ale ma dopiero 500 mth

Edytowany przez arek1990, 07 październik 2012 - 20:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#145 Share kamilb

kamilb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 10 październik 2012 - 21:06

Jaki MF jest najlepszy ja mam dwa MF 5425 i 3060 niby awaryjna seria ale ciagnik z 1990 r pracuje u mnie juz 4 rok zrobilismy tylko glowice, malo pali zwrotny mam do niego tura ze skrzynia nie bylo nigdy zadnego problemu juz ma prawie 8 tys godzin a 5425 ma juz ponad 1200 godzin tylko licznik wariuje nic wiecej zadnych wyciekow i problemow. :D

#146 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 01 luty 2013 - 21:19

Jaki MF jest najlepszy Witam
W nowych MF lepiej wypada silnik Perkinsa czy SISU?

#147 Share prowpek

prowpek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 10:58

Jaki MF jest najlepszy Witam,

Panowie nosze sie z zakupem nowego ciagnika (nieupieram sie moze byc rowniez uzywany ale wolalbym juz nowszej generacji gdyz niechce za 10 lat wymieniac ciagnika) i najbardziej przypadaja mi do gustu MF wraz z turem i odpowiednim plugiem oraz agregatem. Jestem uztkownikim starego znanego wam 255 ktory bedzie sluzyl jako pomocniczy. Mam nieduzo bo 16 ha rownej nie gorzystej ziemi ale w bliskiej przyszlosci chce zwiekszyc powierzchnie. Jak wiadomo bedzie to ciagnik do wszystkiego czyli orka, siew, transport, ladowacz czolowy (ktorego potrzebuje najbardziej). Powiedzcie co polecacie w takiej sytuacji? Moze wcale nie MF? Licze na opinie poparte praktyka a nie tym co powiedzial "wujek sasiad czyjegos kolegi".

Z gory dzieki za wszelkie opinie pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#148 Share Jarcyk

Jarcyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 sierpień 2014 - 22:48

Jaki MF jest najlepszy Heja chlopaki,prosze doradzcie mi jaki MF wybrac 6160,3085,czy 3080 chodzi mi o moc i ktory z wymienionych modeli jest najmniej awaryjny?

Witam,

Panowie nosze sie z zakupem nowego ciagnika (nieupieram sie moze byc rowniez uzywany ale wolalbym juz nowszej generacji gdyz niechce za 10 lat wymieniac ciagnika) i najbardziej przypadaja mi do gustu MF wraz z turem i odpowiednim plugiem oraz agregatem. Jestem uztkownikim starego znanego wam 255 ktory bedzie sluzyl jako pomocniczy. Mam nieduzo bo 16 ha rownej nie gorzystej ziemi ale w bliskiej przyszlosci chce zwiekszyc powierzchnie. Jak wiadomo bedzie to ciagnik do wszystkiego czyli orka, siew, transport, ladowacz czolowy (ktorego potrzebuje najbardziej). Powiedzcie co polecacie w takiej sytuacji? Moze wcale nie MF? Licze na opinie poparte praktyka a nie tym co powiedzial "wujek sasiad czyjegos kolegi".

Z gory dzieki za wszelkie opinie pozdrawiam

polecam Ci MTZ 82 2000r wkrotce na sprzedaz

Dodaj odpowiedź