Chota

Jaki MF jest najlepszy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kondzior    0

Najlepszy massey ferguson to według mnie MF 675 jest najlepszy hehehhe

Cała seria 6** jest bardzo udana!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najlepszy jest MF 255. Co prawda nie dostaje po garach ale na 18 czy 19 letni ciągnik to tylko tarcza pękła od sprzęgła .


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Najlepszy jest Mf 3095 115 km z skrzynią Dynashift 45 km/h


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

3095 nie ma 115km tylko chyba 107km

 

 

Według mnie cała seria 3000 jest bardzo fajna bo jak na swoje lata bardzo komfortowa i dobrze wyposarzona <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

5455 jest bardzo ładny najlepiej mi się podoba <_<


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

A jak dla mnie 6480 i 5455 bardzo fajne ciągniczki no i oczywiście weteran poczciwy MF 255 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek73    0
najlepsze są 255 a wszystkie wyprodukowane po nim to sa dobre jak sie ich nie używa heheh

Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saracenek    0

Panowie potrzebuje informacji o wale przedniego napędu do mf1014, zgubiłem go dzisiaj i muszę zdobyc części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

Panowie użytkuje 4 Ciągniki tej marki powiem szczerze że jak w moim gospodarstwie Ciągniki z numeracją 8160 z przekładnią Dynaschift to Ciągnik nie do zajechania ale wiadomo różne Awarie sie zdarzaja drugi z kolei 8240z przekładnią Dyna-6

jak na Awaryjnośc nie moge narzekać może wychodziły Felerne ciągniki z tej serii ale w tym było tam kilka awarii głównie z elektryką następny MF 7485 DynaVT jak na dotychczasową technike rolniczą rozwiązanie z bezstopniową przekładnią to bardzo dobre udogodnienie ciągnik w gospodarstwie jest drugi co do pracy w transporcie i w polu poprzedza go ostatni Massey 7495 Również z bezstopniową przekładnią prosto z pod igły zakupiony U Korbanka w zeszłym roku maszyna jak na wymagania gospodarstwa rolnego o powierzchni 480ha bardzo dobry sprzęt i podsumowując do Marki Massey Ferguson Nie mam nic do zarzucenie.

Pozdrawiam


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mi się podoba MF 5455

ładny to i jest... i wadliwy proporcjonalnie do wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Możesz bardziej rozwinąć temat? Posiadasz taki ciągnik? Po ilu mtg. wystapiły wady?


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Kolega pracował u Korbanka, ale Claas mu zaproponował lepsze warunki, więc wszystko co sprzedaje korbanek będzie be :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakaś plaga sprzedawców, bądź pracowników firm handlujących maszynami zalewa nasze forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja mam 390 bardzo sobie chwale tani w eksplatacji co do napraw duoz awarii nie miaem jakies drobiazgi sporo cześci o dziwo pasuje od 255. Z nowszych to chyba seria 4200 nowe to inna dyskusja wiec sie nie wypowiadam

 

co do wyglądu cóz kwestja gustu kazdemu podoba się taki jaki potrzebuje co do mojch potrzeb to 5425 i do takiego się przymiezam co prawda powoi bo narazie inne wydatki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie mam MFa Ale bardzo mi przypadł MF 3080 bardzo duzo bajerów i twardy jest. tych pokręteł nie opanowałem co do czego z prawej strony co są umieszczone. Ale bardzo wygodnei jest w środku ;) Widok ok, cicho, moc ma. Kupił bym tkaiego jak bym maił więcej ha


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Lukasz91    0

Ten massey nawet może być ma kopa jak na tej mocy ciągnik znajomy ma takiego to spokojnie da rade na 40 ha sama burowina ja mam mf 255 1 remont robiony w 2000 roku ciągnik ma już 24 lata i pracuje na 47 ha razem z zetorem 12111 i do silnika nie mam żadnych zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangier    0

Ja mam MF 592 cos z poczatkow lat 90 i chodzi jak nowy tylko mi podnosnik z tylu troche wolno chodzi a tak to cacko z w zniwa robi min 8 godzin dziennie przy presie od kilku lat i nadal bez awari polecam ta marke w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu (2-3lata)sprzedałem Zetora 7245 i chciałem w jego miejsce kupić polską szóstke żeby nie dokładać. Po długich poszukiwaniach nie znalazłem nic dostatecznie sprawnego a robota czekała więc tak na sezon od biedy wziąłem M-F 3080 żeby go po robocie sprzedać bo cena się dobrze trzymała. Jak mi go przywieźli to nie miałem zielonego pojęcia po co w nim tyle guzików i wajch, całe żniwa jeździłem bez półbiegów (bo niewiedziałem że coś takiego może być w ciągniku z 1991r) naszczęście później mi znajomy objaśnił te pokrętła i przyciski. Miał być sprzedany ale został i chyba nigdy nie zamieniłbym się na cos innego. to był interes życia- wszystko działa tylko bez klimy- za 36000zł więc ja gorąco polecam całą serię 3000. Ja teraz się kosze na 3050 lub 3060+TUR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek8820    0

Najlepszy zależy pod jakim względem ma byc najlepszy mam 2 mf 3690 i 6480 i mam bardzo dobre zdanie o nich i po pierwsze jak się dba to się ma trzeba lac dobre paliwo wymienić na orginalne filtry oloejowe silnikowe paliwowe i chodzi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Ja posiadam ferdka 595 i nie mama zamiaru zamieniac go na nic innego:)moim zadniem serie 5**,6**,2*** sa to seria bardzo udane ktormi MF wyrobil sobie dobre zdanie.Serie 3*** sa to bardzo dobre Ciagniki, wiadomo weszła nowa technologia troche elektroniki i ciagnik ktory ma juz 20 lat bedzie czasami sprawial problemy,ale jak ktos dba i kupi ladny traktorek to bedzie sie nim dlugo cieszyl. MF-polecam bardzo:)


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapol    0

nie polecam seri 3*** ja miałem i sprzedałem bo sie elektronika sypała i było z nią dużo problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilb1996
      Witam, mam pytanie do posiadaczy Massey Ferguson 29xp. Po odpaleniu załącza się unicontrol i zaczyna piszczeć. Świeca się wtedy 2 błędy w górnym rzędzie druga i trzecia kontrolka od lewej. Odlicza od 20 i po 20 sekundach gaśnie. Czytałem coś w tym temacie i niby że to kontrolka od ciśnienia oleju hydraulicznego. W którym miejscu znajdę czujnik? Jeden jest w zbiorniku oleju a myślę że musi być jakiś drugi? Ewentualnie czy posiada ktoś instrukcje obsługi w pdf ? Myślę ze tam też mógłbym coś znaleźć . Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj