Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Matador sieczkarnia

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share czeq

czeq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 06 maj 2010 - 20:01

Claas Matador sieczkarnia Witam , posiadam Claas-a Matadora Standard którego kupiłem w poprzednim sezonie, wszystko spisuje się bez większych problemow jednak nie posiadam do niego sieczkarni. Jako, że mam dostęp do sieczkarni wągrowieckiej od bizona Z0-56 wykonałem identyczną(wszystko elegancko pasuje ) i natknąłem się na problem, nie wiem skąd przenosić na nią napęd :) podpięcie się bezpośrednio pod silnik nie będzie chyba zbyt dobre bo będzie obciążać go zbytnio przy rozruchu :) zastosować jakieś dodatkowe sprzęgło? przekładnie? użytkowników posiadających lub mających styczność z Matadorami proszę o pomoc,sam nie wiem jak to wszystko wygląda w oryginale, może ktoś mógłby zrobić zdjęcie na którym widoczny będzie napęd sieczkarni. Za dobre rady, zdjęcia z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Matador sieczkarnia Dzisiaj, 12:19
  •  

#2 Share claas26

claas26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 07 maj 2010 - 15:15

Claas Matador sieczkarnia Ja mam standarda z sieczkarnią.Napęd jest prosto z silnika a po drodze jest jeszcze sprzęgło.Jak chcesz to moge zrobic zdjęcie jak to wygląda tylko ze to sprzegło mam w tej chwili wyjęte z kombajnu bo musze je rozkręcić najwyzej jak chcesz moge Ci zrobic oddzielne zdjęcie kombajnu i tego sprzegła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share czeq

czeq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 maj 2010 - 18:34

Claas Matador sieczkarnia Dziękuję za odpowiedź :) bardzo by mi pomogły te zdjęcia, zarówno kombajnu od strony napędu sieczkarni jak i sprzęgła. A to jest fabryczna sieczkarnia czy po modyfikacjach? Nie orientuje się kolega czy można dokupić gdzieś te sprzęgło i jaka była by jego cena w przybliżeniu ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share claas26

claas26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 07 maj 2010 - 19:31

Claas Matador sieczkarnia Sieczkarnia to nie wiem czy jest oryginalna ja go juz z nią kupiłem ale wygląda jakby była oryginalna raczej:) Takie sprzegło to raczej chyba bedzie cięzko kupić:) ale myśle ze na jakis składach z używanymi czesciami moze by takie cos dostał.Ja jeszcze jej nie używałem bo matadora kupiłem w tamtym roku po żniwach ale wydaje mi sie ze on i bez sprzegła by raczej chyba zapalił z nia bez wiekszych problemów.Fotki zrobie jutro rano tylko podeślij mi meila.Pozdrawiam