X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

owijarka warfama z 555

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tedi2

tedi2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 maj 2010 - 17:51

owijarka warfama z 555 myslę nad zakupem tej owijarki kusi mnie atrakcyjna cena co o niej myślicie dodam że mam na oku nówke :)
ZETOR 7245 -głowny ciagnik
MF-255-jego niezastapiony pomocnik
C-330M- lekkie prace
idealnie się uzupełniają:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
owijarka warfama z 555 Dzisiaj, 11:08
  •  

#2 Share DOMINIK19995

DOMINIK19995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 maj 2010 - 19:07

owijarka warfama z 555 A nie myślałeś o owijarce z metal fachu ja mam Z 560 już 5 lat a owinęła ponad 8000 beli i na razie się nic nie psuje

#3 Share tedi2

tedi2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 maj 2010 - 21:16

owijarka warfama z 555 metal fach jest droższy 900zł pojade na plac to ziorne i porównam sobie nikt na af nie ma owijarki z warfarmy
C-330M- lekkie prace

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

McHale na Targach FERMA zobacz »

•  

#4 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 07 maj 2010 - 10:43

owijarka warfama z 555 ja mam owijarke z warfamy tą samozaładowczą , całkiem dobrze sie sprawuje nie narzekam no może jedna sprawa mogłby być ręcznie sterowany nóż do odcinania folii bo on jest sterowany tylko przez program jak sie zaprogramuje np. 24 owinięcia to owinie 24 i wysówa nóż a ja owijam ze sterowania ręcznego (ale podpiłem sie sam pod ehr od noża i sobie pstryczka dorobiłem tak że mam sterowanie ręczne )hmm że tylko już jej nie produkują a szkoda bo można na niej folii zaoszczędzić np. jak sie folia przedziurawi to zdejmuje noge z gazu i sama kulka sie zatrzymuje i folja jeszcze raz obleci do okoła kulki lub tyle ile chce poprostu prędkość obrotu balota reguluje gazem :) albo np. jak folja sie przedziurawi po drugiej stronie nie od strony kierowcy to jak kulka wraca to wtedy dopiero widać że sie przedziurawiła to daje ostro gazu i kulka sporo szybciej sie kręci wogule zakładu folja nie robi mmoge w ten sposób przejechać* do miejsca gdzie należy położyć jeszcze jedną warstwe folii lub więcej , albo np. moge położyć 3 warstwy folii >> mniej gazu i zakład sie robi 1/3 i raz do okoła kulki i wychodzą 3 warstwy lub tyle ile chce :)
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tedi2

tedi2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 07 maj 2010 - 18:43

owijarka warfama z 555 Czyli może warfarma nie jest taka zła a co myślicie o tych od prywaciarzy ja się troszkę ich obawiam :)
C-330M- lekkie prace