Skocz do zawartości

Zdjęcie

TUR Metal-Technik

47 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 20:17

TUR Metal-Technik to nie jest końcówka mocowań tura tylko element ramy tura na którego się zakłada i blokuje tura przed odpięciem, przez sworzeń i po długości pękło a więc niech pan współwłaściciel nie mówi że to jest wina dystrybutora tylko wina producenta ładowacza ( materiału jaki dał do montażu), a więc nie się nie wymiguje dystrybutorami tylko niech zacznie produkować tury jakościowo dobre anie pokazowe... ps dla zainteresowanych mogę wysłać maila z pęknięciem owego elementu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TUR Metal-Technik Dzisiaj, 01:24
  •  

#22 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 08:30

TUR Metal-Technik Dobrze że ja go nie kupiłem a już się przymierzałem, wybrałem Metal- fach może to nie ładowacz z górnej półki ale nie mam z nim najmniejszych problemów i nie było żadnych awarii a mam go 7 miesięcy. Ale dobrze że piszecie o swoich spostrzeżeniach to inny przeczyta i się zastanowi dwa razy nad kupnem.A firma jeżeli chce dalej funkcjonawać na rynku powinna się zastanowić nad swoim postępowaniem wobec rolników.

#23 Share arturek

arturek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 10:22

TUR Metal-Technik

Szanowny Panie,

proszę o pilny kontakt osobisty, jednak wyjaśniam, iż montaż robił dystrybutor a nie moja ekipa.

Witam
Kontaktowałem się z Panem juz kilka razy parę miesięcy temu, teraz nie zamierzam słuchać Pana zamierzeń i obiecanek, tylko interesuja mnie konkrety a nie dobrze przyjedziemy zrobimy-tylko kiedy?????), kontaktowałem sie z Arkiem po świętach, miał się z Panem kontaktować i przed Nowym Rokiem obiecał, że bedzie to zrobione, jakoś kontaktu nie mam do tej pory a robota nie zrobiona. W końcu ustalcie ze sobą co i jak i wywiążcie się ze swojego obowiązku.
Fakt, montaż robiła ekipa Arka, ale Wy ze soba współpracujecie i powinno Wam zalezeć obu, aby klient był zadowolony z dobrze wykonanej pracy. W moim przypadku tak nie jest!
Pozdrawiam.

to nie jest końcówka mocowań tura tylko element ramy tura na którego się zakłada i blokuje tura przed odpięciem, przez sworzeń i po długości pękło a więc niech pan współwłaściciel nie mówi że to jest wina dystrybutora tylko wina producenta ładowacza ( materiału jaki dał do montażu), a więc nie się nie wymiguje dystrybutorami tylko niech zacznie produkować tury jakościowo dobre anie pokazowe... ps dla zainteresowanych mogę wysłać maila z pęknięciem owego elementu

To powinni Ci jak najszybciej przyjechać i zmienić cała rame tura, to ich wina produkcyjna, także ich winą jest odlatująca farba na wszystkich elementach tura, co w tym przyadku zrobić??? Jak tur zaczyna już rdzewieć, mam się z tego cieszyć???? Ludzie będa się śmieli, że nowy a juz zardzewiały, pomyslą używany tylko pomalowany i to byle jak!!!
Niech ta firma wbije sobie do serca, że straci zaufanie klientów i niech wywiązuje się z obowiązków i obietnic!!!!!

#24 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 20:31

TUR Metal-Technik a dziś chyba rozdzielacz poleciał dżojstik ma luz(''lata''-prawie kierownicy dotyka) na godzinie 7 taki jak by miał z 10 lat jak otwieram szufle w lewo (godzina 9 ) to ściąga mnie w godzinę 7 jak unoszę to mam problem bo też ściąga dżoj. na godzinę 7 i nie zabardzo chce unosić jutro dzwonię do firmy metal-technik i niech coś zrobią bo się pracować nie da , ps akurat kupiec przyjeżdża i będę miał problem mam nadzieję że go sprzedam pozbęde się kłopotu kupię jakiś zachodni używany i będzie bezawaryjny....

#25 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 09:07

TUR Metal-Technik zwracam honory firmie problemem była śruba w dżojstiku która trzyma chyba linki fi 8 na imbus przykręcana od spodu dżojstika odkręciła się...

#26 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 10 luty 2011 - 20:54

TUR Metal-Technik Witam ponownie i mam problem ponowny hee próba sprzedaży fajnie pięknie dużo ludzi dzwoni a jak się dowiedzą jaka firma praktycznie kończą rozmowę dodam że chce tylko 9000zł,10tys z chwytakiem na 1 siłownik. Już obczaili problem...

#27 Share arturek

arturek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 27 czerwiec 2011 - 10:32

TUR Metal-Technik Witam ponownie
Co do mojego ładowacza pisałem juz parę razy, a mianowicie firma Arka miała mi domontować lagi - spiąć tył z przodem, do tej pory nie mam żadnego odzewu gdy dzwonię nie odbiera telefonów, i to tak trwa od nowego roku czyli pół roku, gwarancja zaraz niedługo wygasnie i ta firma nic z tego nie robi, kompletne zero odpowiedzialności. Tur działa beznadziejnie, jest wolny, farba odlatuje nadal płatami, po użytkowaniu ok. 8 m-cy i był garazowany, gdyby nie był wszystko by odleciało - co to ma być za malowanie nowego ładowacza, wstyd gdzie się pokazać i powiedziec że się kupiło nowy ładowacz, jak on wygląda, na jakis stary i malowany, kto mi to przemaluje chyba sam bede musiał gdyż na tą firmę nie ma co liczyć. A te lagi to sam sobie zamontowałem, dorobił mi ktoś inny, gdyż z ta firmą nie chce mieć nic do czynienia i odradzam wszystkim aby omijali ją z daleka.
Pozdrawiam pracowników tej firmy szczególnie Arka - który na poczatku był bardzo miły a teraz zero odzewu po prostu nic, Pana Pawła Dobrzyckiego - który obiecał zamontowanie lag a potem wykręcił się sianem, że to do niego nie należy tylko do firmy Arka - ale oni ze sobą wspólpracują i miał załatwić to pozytywnie, nawet było parę omówionych terminów przyjazdu z zamierzeniem zamontowania tych lagów ale bez skutku i żadnego powiadomienia, że nie przyjada czy cos innego- ja dzwoniąc do nich-żaden nie odbierał telefonu - po prostu robienie kogoś w balona. Na początku przed kupnem było wszystko ładnie pieknie, miło a potem coś się zmieniło po niby moim zgięciu ramki od ładowacza, ekspertyza wykazała że to niby ja ją miałem pogiąc z mojej winy, przecież nigdy nie walnąłem turem w żaden kamień czy zaczepiłem za korzeń, pracowąłem z szuflą przy przewozie piasku, to chyba coś nie tak, że ciągnik o mocy 72KM pogiął ramkę a nie pogiął szufli, dla mnie to jest smieszne!!! Co wy na to Państwo?? Ale po tym incydencie nie chcieli ze mną rozmawiać, gdyż nie zgodziłem zapłacić za druga ramkę - uznali definitywnie, że to z mojej winy to się stało. I to taka historia mojego ładowacza z tej właśnie firmy. Jakoś musze pracować nim dalej może przyjda lepsze czasy to zmienię sobie kompletny ciągnik razem z oryginalnym turem i nie trzeba bedzie prosic kogoś by przyjechał cos domontował czy w jakies innej sprawie, która można trwac wiecznie. Pozdrawiam wszystkich

#28 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 27 czerwiec 2011 - 17:54

TUR Metal-Technik próba sprzedaży tego ładowacza nawet z osprzętem okazała się niemożliwa jak tylko powiedziałem nazwę producenta praktycznie koniec rozmowy

Edytowany przez Tygrysek, 27 czerwiec 2011 - 18:08.

#29 Share arturek

arturek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 09:54

TUR Metal-Technik Czyli bedziesz musiał go trzymać az do końca, aż oddasz na złom, czasami można sie naciąć, nie wszystko co tanie jest dobre, lepiej jest dopłacić pare tys, i kupić markowy sprawdzony sprzęt. Ludzie nie chcą kupić go, gdyż juz zapoznali się z naszymi opiniamii nikt nie chce tego badziewa. No to firma wyrobiła sobie opinię, więc napewno juz duzo tego sprzetu nie sprzedadzą, no i dobrze, niech by wzięli odpowiedzialność w swoje ręce i liczyli sie z klientem, gdyz od klienta dużo zalezy.
Wkrótce beda musieli zamknąć ten swój zaklad, gdyz nie będą mieli zleceń, a opinie wystawiane napewno nie pomoga tej firmie.
Z pozdrowieniami.

Edytowany przez nasil90, 29 czerwiec 2011 - 10:15.
Cytowanie posta

#30 Share arturek

arturek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 08:11

TUR Metal-Technik

próba sprzedaży tego ładowacza nawet z osprzętem okazała się niemożliwa jak tylko powiedziałem nazwę producenta praktycznie koniec rozmowy

Jak jeszcze masz tego tur-a czy sprzedałeś, jak wyeleminowałeś problem z wolnym działaniem tego tura, czy w ogóle to dało radę zrobic, gdyz u mnie to tak działa że krew zalewa, strasznie wolno, co w tym przypadku zrobic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 08:49

TUR Metal-Technik niestety jeszcze mam ,rozdzielacz siedzi nimco ostatnio zauważyłem że na zimnym oleju w marę szybko podnosi jak się rozgrzeje olej to tur podnosi jak chce raz szybko a raz jak by miał z 1.5t dźwignąć jak wolno podnosi to muszę dźwignię hydrauliki na rozdzielacz tura wyłączyć i włączyć ponownie i tak za każdym razem do bani z taką obsługą tura
ps oni bardzo dużo osprzętu do ładowaczy i ładowarek sprzedają na Polskę, a widziałeś najnowszego ładowacza ich firmy niebo a ziemia o wiele grubsze siłowniki inne samo poziomowanie
te nasze ładowacze to pierwsze wypusty niestety czyli niedoróbki

#32 Share arturek

arturek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 09:10

TUR Metal-Technik Witam wszystkich
Jak do tej pory nie mogłem doprosić od firmy Arka (tur Metal Technik) zamontowania lag do ciągnika, po prostu olewanie klienta i nie dbanie o niego, zbywanie jednym słowem, zero kontaktu oraz jakiejkolwiek odpowiedzialności, nie odbierał telefonu ode mnie, po wielu nieowocnych próbach telefonicznych, sms-ach, e-mailach postanowiłem we własnym zakresie to zrobic, i tak zrobiłem, wiadomo za koszt własny który poniosłem. Tur także strasznie wolno działa, nie wiem możliwe że są odpowiednie ustawienia, które też ta firma powinna zrobić, ale to chyba bedzie tylko moje zmartwienie i mój problem jak to zrobic.
Bardzo dziekuję za wspólprace i nigdy więcej takich tanich rzeczy nie kupujcie, dołóżcie więcej i kupcie coś sprawdzonego.

niestety jeszcze mam ,rozdzielacz siedzi nimco ostatnio zauważyłem że na zimnym oleju w marę szybko podnosi jak się rozgrzeje olej to tur podnosi jak chce raz szybko a raz jak by miał z 1.5t dźwignąć jak wolno podnosi to muszę dźwignię hydrauliki na rozdzielacz tura wyłączyć i włączyć ponownie i tak za każdym razem do bani z taką obsługą tura
ps oni bardzo dużo osprzętu do ładowaczy i ładowarek sprzedają na Polskę, a widziałeś najnowszego ładowacza ich firmy niebo a ziemia o wiele grubsze siłowniki inne samo poziomowanie
te nasze ładowacze to pierwsze wypusty niestety czyli niedoróbki

Czym to może być spowodowane? Może rodzielacz w tym turze jest do kitu, który powoduje te wolne działanie? Może by trzeba było go wymienić i wtedy sprawdzić, ja to juz nie mam pomysłow, wszystkie fora poczytałem i nic, może żeby bezpośrednio podłączyc pod pompe, może wtedy by działał jak nalezy ale i to nie jest powiedziane czy by dało rezultat. po prostu do kitu wykonane, takie niedoróbki powinni wymienić lub ustawić aby to działało jak nalezy, U kolegi w Ursusie tur działa tak szybko że trudno to ogarnąć, po prostu w sekundzie, w taki sposób to chce się pracować, niż tu trzeba czekać do usrania póki to coś zadziała.

#33 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 05 luty 2016 - 19:08

TUR Metal-Technik

Witam. Byłem dziś w siedzibie tej firmy metal-technik i "wrazenie" robi dobre tury tez az tak zle nie wygladaja itd ALE czytajac to co pisaliscie na temat ich produktu to hmm troche daje do myslenia... :wacko: . Jestem własnie na etapie kupna tura i cena jest dosyc atrakcyjna i moje pytanie jest takie czy cos sie zmieniło w te 5 lat :blink: czy dalej robia dobra mine do złej gry i czy nie bede rozczarowany po zakupie tego sprzetu????

#34 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 luty 2016 - 19:32

TUR Metal-Technik

Sprawdź kąty nabierania (przy gruncie) i wysypywania (na maksymalnej wysokości) i porównaj z innymi ładowaczami, wtedy będziesz miał porównanie ile jest wart.

#35 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 luty 2016 - 22:16

TUR Metal-Technik

Takie jakieś szczegóły czy on 3cm więcej lub mniej będzie się wychylał to dla mnie akurat niewielki szkopół  :rolleyes: bardziej chodzi mi o jego wytrzymałość w pracy bo pracował by z ursusem 1224 i na przykład przy pracy łyżka w ziemi czy poprostu się nie zegnie :blink: i jak sprawuje się ten rordzielacz hydrauliczny dzoistik....?

#36 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 06 luty 2016 - 22:20

TUR Metal-Technik

Chodzi mi o tą sytuację Ładowacz Metal Technik Tytan MT02

#37 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 06 luty 2016 - 22:43

TUR Metal-Technik

Ja znowu kupiłem przez posrednika łyżke od Metal Technika i okazało sie ze mocowania na sms są nieco zle przyspawane. Zadzwonilem, przyjechał człowiek bez gadania zabrał a za 2 dni odwiózł, nawet sam sprawdził na ciągniku czy pasuje bo akurat nie było operatora w domu. Także nie krzyczcie, ze tak źle z tymi serwisami.

#38 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 07 luty 2016 - 11:32

TUR Metal-Technik

Kris 14 po pierwsze jeszcze trochę masz zapasu na siłownikach żeby bardziej złożyć a i łyżka jest trochę inna niż te co oni maja bo na filmikach to ładnie się podnosi i opuszcza ta łyżka B) bo z ładowaczem muszę kupić też łyżkę i chwytak do bel. Kolego karolas 123 mówisz że masz od nich łyżkę, tak na twoje oko to solidnie wykonana <_< ???

Edytowany przez paawlik227, 07 luty 2016 - 11:34.

#39 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 07 luty 2016 - 12:18

TUR Metal-Technik

Jest zapas na siłownikach ale konstrukcja ładowacza nie pozwala na ich dalsze wciągnięcie, jak wysięgnik jest trochę podniesiony to kąt już widać że jest w porządku (filmik reklamowy producenta), szkoda tylko że nie pokazują jaki mizerny kąt nabierania jest przy samej ziemi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 07 luty 2016 - 12:31

TUR Metal-Technik

Kris 14 po pierwsze jeszcze trochę masz zapasu na siłownikach żeby bardziej złożyć a i łyżka jest trochę inna niż te co oni maja bo na filmikach to ładnie się podnosi i opuszcza ta łyżka B) bo z ładowaczem muszę kupić też łyżkę i chwytak do bel. Kolego karolas 123 mówisz że masz od nich łyżkę, tak na twoje oko to solidnie wykonana <_< ???

Poki co rozgarniałem tylko snieg bo to na zime kupiona. Ale łyzka jak łyzka nie jest zle haki górne są solidne i przyspawane jest wzmocnienie wzdłuz az do dolnych uchwytów, spodem jest tez kilka wzmocnien i wspawany rant na łyzce jest grubszy. Nie jest źle co nie znaczy, ze nie mogłoby być lepiej. Za wcześnie na osądy.