Gość Profil usunięty

Rosja vs USA

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak myślicie, gdy by powstał konflikt zbrojny między tymi państwami, które z nich by wygrało? Załóżmy na początku ze żadne państwo nie użyje broni atomowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

jeśli już to szanse raczej równe tyle co USA nadrobi techniką (chodź w Rosji też nietaka słaba ) Rosjanie mogą nadrobić ludźmi

 

Co do wojny to raczej niemożliwe nie maja o co teraz terytorium tak się nie liczy jedni i drudzy mają złoża i są nawet identyczne

 

Jeden zarządca-królowa (car :) ) i ludzie jak mrówki cały czas pracują na utrzymanie nie mając czasu na nic Oczywiście i na naukę (rodzice brak kasy) i na rękę to władzy im lud ciemniejszy i zaharowany tym mniej (czyt wcale ) nie wtrąca się do władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

sebe1033

Jeśli chodzi o ludność, to Rosja jest daleko za USA.Jeśli spojrzeć na czynnik demograficzny z pewnością ciekawa była by potyczka na linii USA- Chiny. Stany Zjednoczone mają najpotężniejszą armię na świecie, są świetnie zorganizowani, ich nakłady na wojska wynoszą tyle samo co reszta świata razem przeznacza na ten cel (a więc kolosalnie dużo).USA trochę dostały po d*p.e w Iraku (i bardzo dobrze, co tam szukali). Gdyby nie zatrzymał ich tak długo Irak z pewnością na linii ataku znalazłby się Iran.

Tak czy inaczej USA wygrałyby tą wojnę. Rosja również jest potężna, lecz nie ma tak zaawansowanych technologii. Według mnie na świecie do najmocniejszych państw należą: USA, Chiny i Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Może i nie. Ale co pamietam z lekcji. rosjanie choć mieli sprzet jaki mieli to najwięcej wytrzymywał w najgorszych warunkach. Najlepsze karabiny maszynowe? ruskie AK-47 Którego mogłeś targac w ziemi, wodzie we wszystkim i on działał. Co po zaawansowanej technice jeżeli ten sprzet będzie nafaszerowany elektroniką co z tego że będzie tip top dorobione jezeli w terenie by został? Nie musicie sie ze mną zgodzic ale ja tak twierdze i dyrektor naszteż. I jestem że rosja by wygrała. Oni są cwani. Ruski narod jest twardy :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja myślę ze Rosja by wygrała taką wojnę, gdy by już doszło to takiej wojny prawdopodobnie cała Azja zaczynając od Chin, by stanęła murem za Rosją , za USA była by pewnie stanęła Europa i Kanada. Co z tego że USA ma wyższe technologie, i wydaje więcej kasy na wojsko jak oni nie mogą sobie poradzić z Irakiem a co dopiero z Rosją, jak tam wystarczy trochę zimy i nikt nie przejdzie. USA wali dużo kasy na elektronike a to kosztuje dużo, zaś Rosja idzie bardziej w wielkość prostote budowy i niezawodność. Moskwa ma najbardziej z całego świata rozwinięta obronę przeciwlotniczą i przeciwrakietową, można powiedzieć ze to jest stolica nie do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

zenekc330z tym Irakiem to trochę przesadziłeś :lol: Wojna USA vs Irak to nie jest zwykła wojna,weź pod uwage to że Stany Zjednoczone nie walczą z konkretna armią Iraku lecz z terrorystami którzy siedzą gdzieś zabunkrowani w górach czy cholera wie gdzie i nie jest łatwo ich odnaleźć i zatłuc ;)To jedna sprawa,a druga to taka że tam w Iraku ciężko jest walczyć z terroryzmem ponieważ tam zwykli ludzie którzy na codzien pracują i żyją normalnie są powiązani z Talibami i sami chętnie postrzelali by do amerykanców :lol: Po 3 na początku wojny mogliśmy sie przekonać że armia USA rozbiła wojska Iraku. Jak jestes dobry z histori to pewnie pamietasz napad ZSRR na Afganistan i łupnia jakiego dostali ruscy?? ;[

 

 

No i najważniejsze jest to że USA nie opuszczą Iraku bo tam jest ropa!! B)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Racja z Irakiem przesadziłem, ale w Rosji było by to samo co w Iraku. Tak wiem co było w Afganistanie, ale to wszystko wynikało ze słabego wyszkolenia wojska radzieckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

A ja wam powiem ze to Rosjanie wygrali by taki ewentualy konflikt - po pierwsze wieksze rezerwy kadrowe po drugie wiecej sprzetu bardziej wojskowego (mniej skomplikowanego) - W czasach IIWŚ niemcy też mieli lepiej dopracowane technologicznie czołgi (Tygrysy i pantery) ale okazało sie że prosta konstrukcja T-34 dała im rade (tylko dlatego ze było ich 10 krotnie wiecej) i nie zapominajcie że w razie takiego konfliktu to USA predzej by skorzystała z uzycia broni atomowej - ruscy się już atomówkami nabawili i mają dośc tej zabawki - skupili się raczej na sprzecie konwencjonalnym a amerykanie wymachują atomówkami jak poseł palikot plastikowym ch...em swego czasu


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Eee tam atomówka, broń biologiczna to jest to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
jeśli już to szanse raczej równe tyle co USA nadrobi techniką (chodź w Rosji też nietaka słaba ) Rosjanie mogą nadrobić ludźmi

Ludność USA jest dwa razy większa niż FR więc maja 2 x większe rezerwy. Do tego USA ma ponad 1 mln chyba 1,2 żołnierzy FR 750 tyś.

Tak czy inaczej USA wygrałyby tą wojnę

Już nie jednego zgubiła powierzchnia Rosji. 15 tyś czołgów w rezerwie i w pierwszej linie to nie to co było za ZSRR 30 tyś ale na Syberii może jeszcze sporo narobić. Szczególnie jeśli wojna nie była by toczona w lecie bo tylko w lecie Abrams na Syberii będzie rządził ale pora roku się zmieni i albo się utopi albo zamarznie.

Co z tego że USA ma wyższe technologie, i wydaje więcej kasy na wojsko jak oni nie mogą sobie poradzić z Irakiem a co dopiero z Rosją, jak tam wystarczy trochę zimy i nikt nie przejdzie

Przypominam że my w Moskwie najdłużej siedzieliśmy początek XVII wieku :lol: po czym oni siedzieli 123+49 lat później :lol:

 

Jak jestes dobry z histori to pewnie pamietasz napad ZSRR na Afganistan i łupnia jakiego dostali ruscy?? B)

Właśnie na początku witani byli jak wyzwoliciele dopiero po 4 latach okupacji zaczęli zbierać, USA od początku zbiera w Afganie i to boleśniej niż FR.

 

Co do wojny to taki konflikt byłby globalny bo USA gdyby zaatakowało Rosję ( bo nie wierzę że było by odwrotnie, całą zimną wojnę Ruskie rozbudowywali systemy obrony a USA ataku) to Chiny były by po stronie FR a tam jest 2 mln żołnierzy i tyle rezerwy że ja pier****. Do tego Chiny coraz lepsze wyposażenie mają bo udoskonalają Rosyjskie i Amerykańskie konstrukcje. Za FR byli by też Arabowie oraz Francja która nie znosi dominacji USA dlatego zawiesiła działalność w NATO. USA było by poparte przez NATO i Australię.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ruscy byliby wsparci przez Chinoli :lol: spór o to kto by wygrał wojne jest bezsensowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Mało ważne kto by wygrał jeśli nic by po takiej wojnie nie zostało oprócz popiołu. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

przecież taka wojna była by równoznaczna z III wojną światową wszedzie by sie ludzie tłukli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

Takie hipotezy zakładać, kto by wygrał to jest ciężko, jeżeli Rosjanie by walczyli u siebie to by mieli przewagę spowodowaną warunkami atmosferycznymi, zahartowani w mrozie i śniegu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj