Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    75

wejdz na stronę orlenu, czy lotosu, o ile pamietam to agrol U możesz zalać, lub orlen UTTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie są Wasze doświadczenia z lampo 70? Mam możliwość kupna tego ciągnika, jednak zastanawiam się czy faktycznie warto? Jak na razie czytam o nim same dobre opinie. To co mnie najbardziej interesuje to przede wszystkim komfort pracy (czy jest cichy, wygodny, zwinny) i awaryjność. I czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czym się różni od same rollera 70W (oprócz metody chłodzenia)? Z góry dziękuję za wszystkie opinie. W mojej okolicy nikt nie ma tych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebo62    2

ja mam lampo 70 i naprawde sobie chwale. Kupilem go w 2003 roku i mam nastukane prawie 5000 mth i jak dotad musialem go po ok 4 tys rozpolawiac bo lozysko oporowe sie zatarlo (przy okazji wymenilem tarcze sprzeglowe). A poza tym wszystko ok. Zwrotny, zwinny i malo pali jak na swoja moc. Jesli chodzi o komfort to uwazam ze jest dobrze, choc zawszae mogloby byc lepiej... jest to stosunkowo krtoki ciagnik a szeroki (moja wersja jest na szerokim ogumieniu) no i czasem troche trzesie, ale ogolne wrażenia z jazdy dobre. Jak na 70 km dynamiczny silnik i calkiem czybko sie rozpedza do 40km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to lampo i roller to ten sam ciągnik w innym kolorze. Sam użytkuje rollera 70W od 2007r. Zrobione 2500mtg, chodzi cały czas z turem, głównie w lekkich pracach jak siew, przetrząsanie siana no i oczywiście zbiór i przetransportowywanie bel siana, sianokiszonki, słomy. Ciągniczek bardzo zwinny i ekonomiczny (2,5l/mtg, wyjątek zwożenie słomy na dużych przyczepach z dużej odległości z prędkością do 42km/h ale i tak zmieści się w 6 litrach). Najpoważniejszy kłopot jaki mi zafundował to pęknięcia akumulatora hydrauliki układu kierowniczego. Mam już trzeci nowy plus kilka prób spawania, które na krótko ratuje sytuacje. Ogólnie polecam do prac lekkich jako ciągnik pomocniczy (zbyt lekki do załadunku obornika ale da się wykonać).

 

Czy ktoś może mi poradzić jaki (jeden wspólny) olej wybrać do roller70, agrofarm85, forterra9641.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do agroplus70 (to samo co roller i lampo ale inny silnik) wlalem agrolu lotos i nie polecam jak sa mrozy to czuc na kierownicy musi sie chwile rozgrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj