Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co oprócz gospodarstwa ???

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Chegewara

Chegewara

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 04 maj 2010 - 21:41

Co oprócz gospodarstwa ??? Jaką produkcje oprócz trzody chlewnej i opasów ... Mam 3 Budynki ponad 300 m2 40 ha Brak mi pomysłu jak je wykorzystać. Może stworzyć jakieś magazyny lub coś w tym stylu ??? wiem że nie w tym dziale no ale nie znalazłem innego gdzie mógł bym to napisać. Mogę zainwestować trochę kasy Coś około 100k wrzucajcie swoje pomysły może i innym się przydadzą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co oprócz gospodarstwa ??? Dzisiaj, 21:27
  •  

#2 Share lotnik

lotnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:pilka nozna ,starocie

Napisany 05 maj 2010 - 07:09

Co oprócz gospodarstwa ??? Jestem na rozdrożu sam nie wiem co robić nic nie jest opłacalne co do pomysłów może jakiś skup?, albo magazyny dla firmy, co do brykietu itd to temat morze i ja spasowałem, wiec coś innego ale nie napisałeś co z polem uprawa? Albo własna firma nie koniczynie musisz coś produkować...

#3 Share Chegewara

Chegewara

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 05 maj 2010 - 19:01

Co oprócz gospodarstwa ??? Mam jakieś 30 hektarów ornych 6 ha łąk no i trochę lasu ... No tak nie tylko produkcja wchodzi w gre każda inna branża a najbardziej magazynowanie no i mam Bardzo kamieniste pola może Kruszenie kamieni i mam dobre miejsce z piaskiem do polbruków .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 05 maj 2010 - 19:19

Co oprócz gospodarstwa ??? A nie myślałeś o otworzeniu młyna, itp... lub możesz zrobić skład pasz jeżeli w okolicy nie ma, sklep z częściami rolniczymi i nie tylko, a zborze zawsze możesz sprzedać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 05 maj 2010 - 19:23

Co oprócz gospodarstwa ??? Teraz najbardziej opłacalne było by chyba wynająć ten magazyn np. jakiejś firmie. Np. jakieś ciuchy będą przyjeżdżać raz w tygodniu a masz stałe źródło dochodu.:)

#6 Share Chegewara

Chegewara

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 05 maj 2010 - 20:50

Co oprócz gospodarstwa ??? No ani młyna ani składu pasz u nas w pobliżu conajmniej 50 km nie ma. Co do wynajęcia. Nie przeszkadzało by to że mieszkam około 1km od ulicy ?? i czy na sklep to nie za daleko od miasta. A co myślicie o Serwisie? Aby zrobić autoryzowany serwis np JD to jakie trzeba mieć wykształcenie. Z tym wypożyczeniem to nie był by taki zły pomysł bo w ciągu roku powstanie u nas fabryka części do Boingów :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 06 maj 2010 - 19:03

Co oprócz gospodarstwa ??? Jeśli chodzi wam żeby otworzył taki młyn który produkuje mąkę to nie myślcie że to tak prosto zrobić... Ja proponuje żebyś założył jakiś punkt sprzedaży pasz, a jeśli masz więcej kasy to może spróbował byś z brykietem.